همه جدید برایتون آپارتمان جامعه را پوشش می دهد پایگاه

وجود دارد یک rollicking کورتنی بارنت آهنگ می رود که “من می خواهم به بیرون رفتن اما من می خواهم به ماندن در خانه” — یک prescient سرود برای تابستان سال 2020 اگر تا کنون وجود داشت.

این چشم پوشی در سنت گابریل یک نام تجاری جدید آپارتمان لوکس جامعه در برایتون افزایش می یابد که به چالش با ملایمت لادن توسعه است که مطمئن شوید که احساس می کند مانند بیرون رفتن — در حالی که ماندن بصورتی پایدار و محکم در خانه.

این چشم پوشی را 555 آپارتمان جدید به زندگی می آیند در reimagined حدود-سال 1909 صومعه و کلیسا به علاوه سه ساختمان تازه ساخته شده. نشسته در بالای یک تپه با در نظر بوستون افق این چشم پوشی ترکیبی هکتار از فضای باز و باغ و حیاط با چشم ظاهر قدرت پردازش در داخل. مدل واحد واحد 102 دو اتاق خواب و دو حمام 930 فوت مربع آپارتمان اجاره برای $4,528 در هر ماه.

استودیو در چشم پوشی اجاره بین $2,520 و $3,349 یک ماه با چند پلان در دسترس تمام راه را تا سه اتاق خواب و سه حمام واحد است که شروع می شود در $5,090. هر آپارتمان است kitted با کوارتز کانتر و “نرم نزدیک” کابینت, لوازم فولاد ضد زنگ و واشر و خشک کن.

سپس بسته به طرح طبقه چشم پوشی برخی از ساکنان ممکن است لذت بردن از فوق العاده بالا سقف کف به سقف پنجره ها و شیرین انداز از مرکز شهر و یا توسعه کافی فضای باغ.

سنت گابریل کلیسا reborn به عنوان ساز سالن است پیچیده’ کانون با مرکز تناسب اندام, co-فضای کار و اتاق کنفرانس. حفظ برخی از جزئیات معماری از کلیسا, ساز, سالن سقف طاقی شکل شیشه و موزاییک سیمانی مرمر نما طبقه بالا بردن پیچیده اما بقیه امکانات در دسترس برای ساکنان صدا مانند لاف زدن. وجود یک استخر و یک خورشید عرشه و patios برای کباب و یک سگ اجرا — کل اکوسیستم است. البته اگر شما می خواهید به ترک این مجموعه مناسب برای برایتون مرکز و میدان واشنگتن در Brookline خط سبز و متعدد مسیرهای اتوبوس به علاوه وجود دارد را در محل پارکینگ دوچرخه سازی و Hubway ایستگاه.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با جامعه را اجاره دفتر در 617-379-1391.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im