تمام اخبار بد نیمی از مطبوعات بد

چرا وزیر دارایی لایحه Morneau و حسابرس به طور کلی رها کردن مهم گزارش در همان نیمه تابستان روز ؟

آژانس خدمات مرزی کانادا دهکدهای از دست پیگیری هزار نفر از اتباع خارجی که هیچ حق قانونی در کانادا. وزارت دفاع ملی دیر تحویل تجهیزات نظامی نیمی از زمان. این آژانس درآمد کانادا نمی تواند به اندازه کافی بهبود میلیاردها قصور وام های دانشجویی. اگر این نیست رسوایی آنها حداقل مشکلات بزرگ برای دولت فدرال هنوز هم مبارزه با یک بیماری همه گیر و شایسته بررسی دقیق. اما از آنجا که همه آنها به همراه یک حسابرس گزارش عمومی که فرود آمد همان روز به عنوان وزیر دارایی لایحه Morneau مدتها در انتظار اقتصادی و مالی عکس این خواهد بود غرق واکنش به متناوب $343.2 میلیارد دلار کسری بودجه—تعدادی مطمئن شوید که به کشور بیشتر افزایش تدابیر اقتصاددانان و صاحب نظران و سیاستمداران مخالف.

به عنوان ماری-دانیل اسمیت گزارش این بهار دسته ای از فدرال ممیزی—مطرح در تابستان با تشکر از همه گیر تاخیر—ارائه بسیاری از انتقاد از بخش های مختلف و سازمان ها در زیر میکروسکوپ. اما به دلیل آنچه که ممکن است خیرخواهی توان به عنوان یک حادثه مستقل برنامه ریزی AG نیم سالانه ورزش در پاسخگویی کاهش یافت و در همان روز به عنوان مهمترین و بسیار پیش بینی فدرال به روز رسانی از سال است. به سارنوالی می گوید زمان بود عمدی نیست حداقل نه در بخشی خود را. “ما فرستاده و ما با توجه به بلندگو به اطلاع او از جولای 8 تاریخ چند هفته قبل از سال مالی به روز رسانی اعلام شد” گفت: سخنگوی وینسنت Frigon روز قبل از انتشار. “پس از اطلاع داده شده است ما در حال محدود تاریخ.

“این مایه تاسف است که ما آگاه هستند که ما گزارش را به رقابت با دیگر اخبار برای توجه رسانه ها در آن روز.”

مرتبط: از دست اخراجی, باسابقه وام اواخر ارتش جیره: از نکات برجسته این گزارش رئیس اداره عالی تفتیش

در واقع رهبر NDP Jagmeet سینگ نیست خیلی به ذکر است AG گزارش در یک کنفرانس مطبوعاتی. و نه محافظه کاران که تا به حال chided لیبرالها در عوام برای گسترش حسابرس کل بودجه سالانه در میان همه گیر هزینه—هنوز چپ روز گزارش به تنهایی. کارن هوگان جدید حسابرس طور کلی حتی نمی صحبت می کنند به گزارش یافته های چون او می گوید آنها انجام شد قبل از او در زمان بیش از این نقش است. (او را ترک وظیفه به دستیار AG مارتین Dompierre.)

Morneau را نمی پاسخ به یک درخواست در زمانی که دقیقا به وزارت مالیه برداشت جولای 8 به عنوان خود را در خورشید است. اما با توجه به عدم تابستانی مجلس نشست و نسبتا پایین مشخصات کمیته که نشستن در زمانی که بسیاری از کانادایی ها در حال تلاش برای لذت بردن از خورشید در میان یک بیماری همه گیر — آن را نزدیک به یقین است که سه حیاتی ممیزی را از دست داده در مه. آژانس خدمات مرزی کانادا را “حذف برنامه” برای اتباع خارجی است می نویسد همکار اسمیت “موفق به شناسایی محل نگهداری برخی از 34,600 افرادی که مجاز هستند در این کشور خسته شده اند همه حقوقی توسل به استدلال می کنند برعکس.” سیاست تبعید هستند البته خاردار. اما عدم جغرافیایی بود نه عمدی و آژانس عملکرد سقوط کرد.

AG همچنین نشان داد مشکلات با وام دانشجویی در کانادا برنامه که در آن مسئول وزارت اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا “را به درستی مدیریت قرارداد با بخش خصوصی ارائه دهنده خدمات است.” AG پرچم که ESDC پرداخت می شود سوال برانگیز عملکرد مبتنی بر مشوق هایی را که ارائه دهنده DH پارسیان با توجه به شرایط یک قرارداد 10 ساله است که در سال 2016 منقضی شده. DH پارسیان پس از برنده یکی دیگر از هشت سال قرارداد فدرال می تواند گسترش دوباره تا 2034. حسابرسان نوشت: “مشوق های پرداخت شده به بخش خصوصی ارائه دهنده خدمات برای کاهش [وام دانشجویی] نرخ پیش فرض در اولین قرارداد حتی اگر این نرخ در حال حاضر کاهش به طور خودکار به عنوان یک نتیجه از بازپرداخت کمک طرح و با وجود این واقعیت است که وام گیرندگان واجد شرایط بودن برای برنامه به درستی تایید نشده است.”

مرتبط با: هیچ قرار دادن درخشش در کانادا مالی تصویر

AG انداخت برخی از سایه در ESDC قضاوت در تجزیه و تحلیل خود را. “انگیزه های مرتبط با این نرخ به طور پیش فرض است که پرداخت به ارائه دهنده خدمات بودند حدود 68 میلیون نفر زیر 12 سال قرارداد با یک مقدار کمی کمتر از 900 میلیون دلار. به نظر ما این مهم است که هر مشوق های پرداخت برای یک ارائه دهنده خدمات به قابل توجهی بهبود عملکرد است.” معاون و TVO که قبلا گزارش شده در DH پارسیان پول-ساخت گوشه ای از وام دانشجویی مدیریت.

این مسائل است که مطالبات جدی آغاز شد. روزنامه نگاران را به تلفنی است که در آن “موضوع کارشناسان” از AG دفتر پاسخ خود را برای ممیزی. و هیچ رسانه ای توطئه برای سرکوب پوشش این اسناد بسیار مهم.

اما روز چهارشنبه یک روز گرم تابستان—33 C در پایتخت کشور و حتی نسبتا خوشبو -1 در دور بالا و قطب شمال پایگاه نظامی شناخته شده به عنوان هشدار. و این که آیا آن بود کیهانی سرنوشت یا ایمان بد وزیر دارایی به سرقت برده نشان می دهد. می توانید حسابرس به طور کلی رفتن درب به درب برای به اشتراک گذاشتن اخبار خود را? برگزاری یک سری از نورد, اخبار کنفرانس ها در شهرستانها در سراسر کشور ؟

AG را به مدت طولانی شکایت کرده است که بودجه آن باعث می شود آن را سخت به انجام وظایف خود است. اما با $343 میلیارد دلار در جوهر قرمز چه دیگر چند دلار برای یک حسابرس جاده نشان می دهد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im