همه پادشاه قمر با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

برج جدی قمری جنبه های به یاد این قطعه از “همه مردان شاه” رابرت پن وارن: “آنها می گویند شما نیست شما به جز از نظر ارتباط با افراد دیگر. اگر وجود ندارد هر مردم دیگر نمی توانست وجود داشته باشد هر یک از شما به دلیل آنچه که شما انجام چیزی است که شما فقط به این معنی که در رابطه با افراد دیگر است.” آیا شما فکر می کنم این درست است ؟

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). روح خود را هوش صحبت خواهد کرد به شما در فرم از روی کنجکاوی. کسانی که عشق شما را حمایت از تحقیقات خود را از آنچه شما به طور مستقیم کشیده شده به سمت.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). هنگامی که شما می خواهید مردم را به می دانم آنچه شما فکر شما به آنها بگویید با کلمات و اعمال و دیگر بی تردید سیگنال. هنگامی که شما نمی خواهید مردم را به می دانم آنچه شما فکر آنها کاملا نمی خواهد بود قادر به خواندن شما.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). تا آنجا که شما می خواهم همه چیز شما خود را به مفید و زیبا و یا هر دو حقیقت این است که رابطه خود را به اموال مادی می رود به مراتب فراتر از این معیارها. شما پاره کردن امروز.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). اکثر دانشمندان معتقدند ما اصلا درک همه از واقعیت است. برخی می گویند ما نمی درک هر یک از آن اگر حتی هدف است. بدون در نظر گرفتن, شما در حال پیدا کردن نقاط توافق در گروه خود است که توجه بسیار زیادی است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما بی نظیر غریزه برای آنچه که مهم است. شما تمرکز بر روی قلب از آنچه اتفاق می افتد و پیدا کردن که بسیاری از وقت گیر جزئیات را می توان از قلم یا محول.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما جای می مانند بتمن با یک everloyal رابین یا یک Avenger با یک تیم کامل در اطراف برای حمایت از شما ؟ شما لوکس از جمله انتخاب شده است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). قدیمی “چوب و سنگ” گفت: هر دو امری عادی و اشتباه به عنوان کلمات نمی توان به آسیب و عمیقا زخم. شما باید بسیار دقیق در مورد چگونه شما خوب بکار بردن آنها.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم یکی از رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند و شما در حال زندگی در آن را دوست دارم یا نه. تحقق ممکن است شما را به دقت با توجه به آنچه به رویای بعدی.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). موانع مرتبط با استعدادهای خود را. شما نمی توانید یک هنری بلوک اگر شما هنری یک بلوک نویسنده اگر شما یک نویسنده خلاق بلوک اگر شما خلاق است. دستیابی به موفقیت قریب الوقوع است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آن را کمی flubs که فرآیند یا پروژه relatable. در نظر بگیرید ترک آنها را در. آنها به شما یک فرصت برای اتصال و به اشتراک گذاری داستان.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). امشب به ارمغان می آورد یک ضربه خلق و خوی است که می تواند منجر شما به جسارت و یا حماقت. نگاهی به مکث و فکر می کنم در مورد واکنش ها و خرید اینترنتی به خصوص با توجه به کلمه نوشته شده و ایمیل!

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شاید شما در حال انکار و فرد دیگری داستان کامل که شما هستند و آن را حق خود را به انجام این کار. آن را نه خود داستان. شما سفر خود را و حق دارند برای حفظ و یا در حال حاضر آن را به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب.

امروز تولد (مارس 13). هیجان در حال وقوع است قبل از اینکه شما یک تصویر از یک جهان کمی تغییر از یکی از شما می دانستند. خورشیدی بازگشت باز کرده امکانات. درب تنها نیاز به تحت فشار قرار دادند و شما به اندازه کافی جسورانه به انجام این کار. عشق و ماجراجویی هستند جوایز و یا فعال خود را فشار به محدودیت های خود را پررنگ انگیزه. صورت فلکی قوس و جدی می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 43, 26, 1 و 17.

نجوم سوال: “من چهار بهترین دوستان است و همه ما اویختن با هم. یکی از دوستان همیشه می گفت که چیزهایی که به نظر می رسد واقعا دیوانه است. او به ما گفت که او پدر واقعی یک ستاره راک است که او یک بار سوار در یک جت به یک کنسرت با او. او به ما گفت که عمه اختراع Play-Doh. او به ما گفت که او دوست پسر دارد که رشد می کند خود را از گیاهان در مزرعه (حتی اگر او تنها 16 به طوری که به نظر می رسد واقعا عجیب و غریب) که او یک بار برنده یک قرعه کشی و این که او را به نوعی مرتبط با یک تعداد که می تواند تبدیل به پادشاه آینده انگلستان است. می تواند هر یک از این درست است ؟ او یک دلو و من برج سنبله.”

اوه خوب! Virgos عالی sleuths تمرکز روی جزئیات برای رسیدن به حقیقت. خود را در برج دلو دوست تخیل وحشی است که می تواند بسیاری از سرگرم کننده است. او همچنین ممکن است نیاز به توجه و احساس نا امنی می شود و تلاش راه بیش از حد سخت به جا. درمان این مانند یک رمز و راز است که شما برای حل. من یک سرنخ به جانشینی تاج و تخت بریتانیا, اما من نمی خواهم به آن را دور. در این وضعیت بالاتر از همه سعی کنید به نوع!

افراد مشهور پروفایل: پدر و بنیانگذار اصل نویسنده اعلامیه استقلال و سومین رئیس جمهور آمریکا توماس جفرسون متولد شد و تحت یک صورت فلکی قوس ماه است که ماه از اکتشاف. یکی از جفرسون بسیاری از دستاوردهای حمایت از لوئیس و کلارک به اصطلاح سفر به کشف اقیانوس آرام است. جیوه در رویایی برج حوت نشان می دهد توانایی برای برقراری ارتباط یک چشم انداز.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 18, 2020 17:55:14 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im