Allegheny County گزارش 4 بیشتر coronavirus مرگ و میر کل موارد صعود به 720

8 دقیقه پیش

Allegheny County مقامات گزارش چهار مرگ و میر بیشتر مربوط به کروناویروس یکشنبه آوردن countywide مجموع به 10.

تمام کسانی که مردم بیش از سن 65.

که در مجموع حداقل پنج بيمار تحت درمان در یک بیمارستان از جمله یک فرد در 60s دو در 70s خود یکی خود را در 80s و یکی خود را در 90s با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Allegheny County Health Department.

یک نفر بود که در 70s خود بود و نه بستری که آنها کشته شدند از عوارض ناشی از کوروناویروس.

در هفته های اخیر 113 ساکنان شهرستان در درمان شده اند در بیمارستان ها برای covid-19. Allegheny County مقامات منتشر نشده از جزئیات در مورد چگونگی بسیاری از این افراد مرخص شده یا که پس از بهبود.

مقامات گزارش 31 اضافی covid-19 موارد جمعه آوردن countywide مجموع به 720 از مارس 14 زمانی که اولین مورد گزارش شده در این شهرستان است.

که در مقایسه با 47 مورد جدید گزارش روز شنبه, 37 موارد جدید دوشنبه, 53 موارد جدید یکشنبه و 76 مورد جدید در روز شنبه.

حداقل یک مورد از coronavirus گزارش شده در هر Pennsylvania شهرستان با بیشترین موارد گزارش شده در اطراف پیتسبورگ و فیلادلفیا مناطق مترو با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان است.

بیش از 91,000 افراد آزمایش شده اند در سطح ایالت به تاریخ. که مجموع 14,559 باید آزمایش مثبت برای covid-19 و 240 نفر از جمله شش از Allegheny County — فوت کرده اند.

PA نقشه

25 تا 29 سال سن گروه حساب برای بزرگترین سهم در حدود 42% از موارد ایالتی اما covid-19 بيمار 65 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند بیشترین سهم از بستری شدن در بیمارستان در حدود 51 درصد, دولت, داده ها نشان می دهد.

Allegheny County موارد مطابقت آن روند.

اطلاعات دموگرافيک مرتبط با Allegheny County covid-19 مواردی است که منتشر شده شامل کلی سن و جنسیت تفکیک و همچنین به عنوان یک نقشه نشان دادن که در آن مردم با covid-19 زندگی می کنند.

داده های گزارش شده به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شامل نام یک شخص نتیجه آزمون و تاریخ تولد و آدرس, اما نه همه گزارش آزمون شامل اطلاعات کامل مسئولان شهرستان گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

برخی از آنها گم شده, آدرس و کمتر از نیمی از گزارش آزمون شامل اطلاعات در مسابقه از فردی که مورد آزمایش قرار گرفت ،

مقامات گفتند که در حال کار برای توسعه یک برنامه برای تجزیه و تحلیل نژادی جمعیتی و برای رسیدگی به هر گونه نابرابری در تست.

این موارد در مورد تقسیم به طور مساوی بین جنس: 369 زنان و 351 مردان است.

از شهرستان 720 مجموع موارد شهر پیتسبورگ در ادامه به گزارش اکثر موارد با 227 با توجه به گرمای نقشه نشان دادن موارد در سراسر شهرستان آخرین به روز رسانی شهرستان مه 6.

که نقشه را شامل نمی شود تفکیک موارد توسط شهر محله و یا کد پستی.

در میان دیگر شهرستانهای این نقشه نشان داد که ریچلند تا 22 موارد McCandless دارای 20 پن هیلز دارای 18 و Shaler 14.

جیمی Martines یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جیمی در 724-850-2867, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im