وجود ندارد بسیاری از اصلی آمازون-تولید شده را نشان می دهد آینده در این ماه اگر چه آن تالار اصلی تولید شکارچیانبه اندازه کافی بزرگ نام به آن متصل است. آمازون خود را محتوا است که در برخی از راه, فقط نوک کوه یخ: با توجه به گزارش های اخیر توسط وال استریت ژورنال و Vox, حدود دو سوم از آمازون نخست محتوای ویدئو متشکل از فیلم های ساخته شده و آپلود شده توسط کاربران خود اعم از آموزش و پرورش به بت وارگی به تئوری های توطئه است. به عبارت دیگر, آن را مانند یوتیوب اما با کمتر مواد غیر قانونی. پوشش مطبوعاتی ممکن است منجر آمازون برای حذف محتوای بیشتر اما این سرویس در حال حاضر کمی مانند آمازون به عنوان یک کل: ما گاهی اوقات نیاز به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که آیا ما در حال گرفتن چیزی به طور مستقیم از آمازون به جای یکی از بسیاری از اشخاص ثالث است که دسترسی به خدمات.

محتوای جدید در آینده فوریه 2019

Resiliencia Por Rafinha Alcantara (Feb. 1)

یک فیلم مستند به کارگردانی Jep بارسلونا در مورد ستاره فوتبال Rafinha Alcantara و تلاش خود را برای بازگشت به بازی پس از آسیب.

شکارچیان (Feb. 21)

این 10 قسمت سری ایجاد شده توسط دیوید ویل, یک بازیگر-نویسنده ای که شناخته شده هالیوود تا کنون از سال 2013 هنگامی که تنظیمات اسکریپت نیمی شنیده سکون ساخته شده آن را بر روی لیست سیاه و سفید سالانه لیست از بهترین unproduced اسکریپت در کسب و کار. پس از آن ویل فروخته است چندین اسکریپت برای شرکت های بزرگ, اما این است که اول خود را تولید اعتباری (و انتظار هفت سال به دست آوردن هر چیزی که تولید شده توسط هالیوود استانداردهای بسیار کوتاه صبر کنید). جدید نشان می دهد که یک دوره قطعه به عنوان بزرگ جریان پروژه ها اغلب هستند و تهیه کننده اجرایی Jordan Peele کمک کرده است تا به جمع آوری جریمه بازیگران ویل از جمله Al Pacino در نقش سرب است. او نقش رئیس یک گروه از نازی ها شکارچیان (از این رو عنوان) در شهر نیویورک در سال 1977. گروه خود را می یابد که جنایتکاران جنگی نازی ها نه تنها زنده هست و زندگی در نیویورک (آن را ارزان تر از بازسازی 1977 آرژانتین) آنها ایجاد یک برنامه برای یک نازی تصاحب ایالات متحده است. داستان در مورد قریب الوقوع فاشیستی کودتا در آمریکا بسیار محبوب شده اند از اواخر اما مردم احتمالا تنظیم در کمتر برای ضمنی تشابه به دوران مدرن و بیشتر به دیدن Al Pacino ضرب و شتم کردند.

بیشتر: آمازون نخست تصویری در ژانویه 2020: چه جدید

سایر مطالب آمدن فوریه 2019

Feb. 2

The Mindy Project فصل 1-6

Feb. 6

پیت گربه, فصل 2

اگر شما به یک موش کوکی فصل 2

Feb. 7

همه یا هیچ فصل 5

پیت گربه ولنتاین, ویژه, فصل 1

Feb. 10

سوختگی (2012)

Feb. 13

خداحافظی (2019)

47 متر پایین: Uncaged (2019)

Feb. 15

خطر نزدیک: نبرد بلند قهوهای مایل به زرد (2019)

Feb. 17

همه موجودات در زیر (2018)

Feb. 21

Rocketman (2019)

 Feb. 29

Comicstaan (تامیل) فصل 1

اطلاعات بیشتر در مورد آمازون نخست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de