آمازون نخست تصویری در مارس سال 2020: چه جدید

آمازون نمی اضافه کردن یک Netflix-سبک مقدار از محتوای هر ماه, اما آنها بی سر و صدا در حال گسترش محتوای خود را تولید و عملیات, همه, همان, قابل توجه معاملات عمده با-نام سازندگان مانند Ava DuVernay و استخدام مدیران برای کمک به گسترش رسیدن به آن در بازارهای آسیایی.

این شرکت در آخرین حرکت است در نظر گرفتن IMDb تلویزیون, آگهی رایگان-پشتیبانی جریان خدمات و تاشو آن به Amazon Studios. IMDb است که عمدتا شناخته شده به عنوان یک سرویس برای محتوای موجود; به عنوان مثال, آن است که آمریکا حقوق به کانادا ضربه کرنر گاز. اما با توجه به مهلتآمازون در حال رفتن به شروع به تهیه IMDb با محتوای اصلی هر چند آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن چه نوع از اصل مناسب برای این سرویس. این اجازه خواهد داد که تولید محتوای خود را به فروش سری و فیلم ایده یا خدمات بسته به نیاز خود.

محتوای جدید در آینده مارس سال 2020

ZEROZEROZERO (Mar. 6)

این هشت قسمت, ایتالیایی, سری است که بازیگران بین المللی از جمله Gabriel Byrne, Andrea Riseborough (Birdman) و Érick اسرائیل Consuelo (Narcos: مکزیک). اما در برخی از راه های اصلی شخصیت است که واقعا یک شی بی جان: حمل و نقل بزرگ از کوکائین است که یک جرم کارتل تلاش برای قاچاق از آمریکای جنوبی و سراسر اقیانوس اطلس. مجموعه شرح فرآیند مواد مخدر از آمریکای جنوبی و از طریق مکزیک و بیش از دریاها به اروپا است. و با همه به عنوان ضد قهرمان داستان ما فقط ممکن است پیدا کردن خودمان را ریشه کن برای مواد مخدر به دست آوردن وجود دارد.

بیشتر: آمازون نخست تصویری در فوریه سال 2020: چه جدید

ضربه MAN DOWN (Mar. 19)

دانیل Krudy و بریجت وحشی Cole فیلم که برای اولین بار در سال 2019 تورنتو جشنواره می گیرد در یک مین شهر و با تمرکز بر روی دو خواهر: پریسیلا (Sophie Lowe) کشور ماوس اجرا می شود که کسب و کار خانوادگی و شهر موش, Mary Beth (Morgan Saylor) است که تنها وجود دارد را ببینید. اما هنگامی که مری بث کشته شدن یک مرد در دفاع از خواهران تصمیم گیری آنها نیاز به دور از بدن است. این فیلم که همچنین ستاره مارگو مارتیندیل بود نسبت به کار برادران کوئن برای آن ترکیبی از کمدی و درام جرم.

ساخت برش (Mar. 27)

هایدی کلوم و پروژه باند‘s Tim Gunn میزبان یک واقعیت نشان می دهد که در آن 12 نفر از سراسر جهان به رقابت برای دیدن خواهد کرد که تبدیل شدن به بزرگ بعدی طراح مد. اگر این برای تلفن های موبایل مانند پروژه باند, کان و کلوم اخیرا توضیح داد که تفاوتو یکی است که این نشان می دهد آمازون همکاری. طراحان باید ایجاد اجرای دو نسخه از طرح های خود را که یکی از آنها می تواند فروخته شده در آمازون به طوری که بینندگان که به تماشای این قسمت می توانید خرید مورد علاقه خود را در لباس های جدید فورا. این مجموعه در اصل برای همان شبکه ای است که پروژه باند بود اما تولید شده توسط شرکت Weinstein که ناشی از آن لغو شود پس از سقوط Harvey Weinstein; کان و کلوم در نهایت از خرید آن به آمازون با تولید کنندگان جدید.

جودی (Mar. 27)

رنه زلوگر برنده جایزه اسکار دوم خود را برای عملکرد خود را به عنوان جودی گارلند در این فیلم بر اساس بازی پایان رنگین کمان توسط پیتر Quilter. مانند یک شماره اخیر biopics آن اجتناب گفتن این موضوع زندگی داستان یک خطی راه است. به جای آن بیشتر طول می کشد محل در نزدیکی پایان حلقه گل زندگی: با آمریکا و حرفه ای در ژنده پوش او وارد لندن برای یک سری از کنسرت های زنده در تلاش برای نگه داشتن انجام و برخورد با فروپاشی ازدواج و آغاز یک امکان جدید ارتباط است. این فیلم همچنین شامل فلش بک به جوان گرلند (Darci شاو) و استثماری درمان در دست هالیوود, اما آن را زلوگر را نشان می دهد تمام راه را.

سایر مطالب آمدن مارس سال 2020

Mar. 1

Bates Motel, فصل 1-5 – Prequel به روانی مورد مادر نورمن بیتس و مادرش.

کارول (2015) – Todd Haynes اقتباس از Patricia Highsmith پیشگامانه رمان در مورد یک رابطه, در 1950s.

Battlestar Galactica (2003-4) – راه اندازی مجدد سیستم از دهه 1970 سری که تبدیل قشنگ فرقه نشان می دهد به جدی درام علمی تخیلی برای عصر طلایی سریال های تلویزیونی.

Resiliencia Por Rafinha Alcantara (2019)

Mar. 2

سوزاندن نقشه خود را (2016) – یک پسر آمریکایی واکنش نشان می دهد به تروما با تبدیل شدن به متقاعد شده است که او در واقع یک مغولی بز-هردر.

Mar. 4

Pitch Perfect 2 (2015) – آواز گروهی از Pitch Perfect reunites برای عاقبت است.

Mar. 5

Where’d You Go, برنادت? (2019) – Cate Blanchette ستاره به عنوان یک معروف دور در ریچارد لینکلیتر فیلم.

Mar. 6

Zerozerozeroفصل 1

Caronteفصل 1

Mar. 10

بازی کودکان (2019) – بازسازی از سال 1980 ترسناک فیلم در مورد یک قاتل عروسک به نام Chucky.

آزمون: یک عصر جدید برای استرالیا تیم

Mar. 12

Killerman (2019) – Liam Hemsworth, ستاره ها در این درام جرم به عنوان یک پول launderer به نام “وزارت معارف الماس.”

Mar. 13

Jay And Silent Bob راه اندازی مجدد (2019) – کوین اسمیت احیای معروف ترین شخصیت های (با بازی اسمیت و Jason Mewes).

Jessy & Nessyفصل 1

Mar. 15

مبارزه خوبیدر فصل 3

Jbفصل 3

Mar. 16

عروسی سال (2019) – کمدی رمانتیک در مورد یک مجرد زن و شوهر که رابطه تست شده دعوت به راه بیش از حد بسیاری از مراسم عروسی.

Mar. 20

خزیدن (2019) – دو نفر و سگ خود را به دام افتاده در یک خانه توسط طوفان و حمله تمساح.

Mar. 21

من می بینم شما (2019) – یک پلیس (Jon Tenney) بررسی یک مورد در حالی که در برخورد با مشکلات عمیق تر در خانه.

Mar. 23

اسرار رسمی – کایرا نایتلی ستاره در داستان واقعی از جنگ عراق whistleblower Katharine تفنگ.

Mar. 26

کشتن زنجیره ای (2019) – نیکلاس کیج ستاره در این بودجه کم جرم و جنایت, درام, فیلم به عنوان یک فرد مسلح که به بسیاری از gunfights.

Mar. 27

ساخت برشفصل 1

Mar. 29

خدایان مصر (2016) – Supernatural فیلم اکشن در مورد دعوا میان فوق خدایان مصر است.

Mar. 31

تلافی (2018) – بروس ویلیس و فرانک گریلو تیم برای متوقف کردن یک جنایتکار است.

Fireman Sam, فصل 8-9

توت فرنگی نان روغنی را Berry Bitty Adventuresفصل 1

جدید Bob The Builder, در فصل 1

اطلاعات بیشتر در مورد آمازون نخست تصویری:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>