آمازون می گوید ایمیل به کارمندان ممنوع Infinite یک اشتباه بود

توسط تالی ARBEL

حدود پنج ساعت پس از یک ایمیل داخلی رفت جمعه به کارکنان آمازون گفتن آنها را به حذف ویدئو پربازدیدترین برنامه Infinite از تلفن های خود را به خرده فروشی آنلاین غول پیکر به نظر می رسد برای رد گم کردن تماس بان یک اشتباه است.

“امروز صبح ایمیل به برخی از کارمندان ما فرستاده شد در خطا” آمازون فرستاده خبرنگاران فقط قبل از 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. “وجود دارد هیچ تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite.”

سخنگوی شرکت Jaci اندرسون کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد چه چیزی باعث مخدوش چرخش و یا خطا.

اولیه داخلی ایمیل که منتشر شد به طور گسترده ای آنلاین گفت: کارکنان به حذف Infinite یک برنامه به طور فزاینده ای محبوب با جوان مردم بلکه تمرکز تشدید امنیت ملی و جغرافیای سیاسی نگرانی به دلیل چینی مالکیت. به ایمیل ذکر شده در نرم افزار “خطرات امنیتی.”

آمازون کارمند که تایید دریافت ایمیل اولیه بود اما مجاز به صحبت علنی دیده نشده بود جمع شدن در زمان آمازون رد گم کردن.

آمازون دومین ایالات متحده خصوصی کارفرما پس از خارج شده است. حرکت در برابر Infinite می تواند به تشدید فشار بر برنامه در یک راه بزرگ به خصوص اگر شرکت های دیگر انجام همان. ارتش ایالات متحده در حال حاضر ممنوعیت Infinite بر روی گوشی های کارمند و شرکت در موضوع به امنیت ملی و نقد و بررسی آن ادغام تاریخچه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo این هفته گفت که دولت “قطعا به دنبال” در بانینگ برنامه تنظیم کردن اشتباه و تحریک پست و همچنین جوک های Infinite کاربران است.

اینترنت چینی شرکت ByteDance صاحب Infinite طراحی شده است که برای کاربران خارج از کشور چین; آن همچنین باعث می شود یک نسخه چینی به نام Douyin. مانند YouTube, Infinite متکی بر آن کاربران برای فیلم است که جمعیت آن برنامه است. آن را به یک شهرت برای تفریح مسخره ویدئوها و محبوب با مردم از جمله میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

اما منتقدان با استناد, نگرانی, از جمله امکان Infinite سانسور ویدئوها مانند کسانی که انتقادی از دولت چین های داده های کاربر با مقامات چینی و نقض بچه های حفظ حریم خصوصی. Infinite گفته است که نمی سانسور فیلم بر اساس موضوعات حساس به چین و آن را نمی خواهد به دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر و حتی اگر خواسته.

Infinite گفت: در روز قبل از آن است که آمازون آگاه نیست آن را قبل از ارسال اولیه ایمیل در اطراف ظهر به وقت شرق آمریکا در روز جمعه. که ایمیل خوانده شده, “The Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل.” برای حفظ تلفن همراه برای دسترسی به ایمیل شرکت, کارمندان و تا به حال به حذف Infinite برنامه تا پایان روز است.

“ما هنوز نمی درک می کنیم نگرانی های خود را” Infinite در آن زمان گفت:, و اضافه کرد که این شرکت را خوش آمدید گفت و گو به آدرس آمازون مسائل. یک Infinite سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر شب جمعه است.

Infinite شده است تلاش برای دلجویی از منتقدان در آمریکا و فاصله خود را از آن چینی ریشه اما در می یابد خود را در به طور فزاینده مهم ژئوپولیتیک وب.

آن را به تازگی با نام جدید مدیر عامل سابق دیزنی اجرایی کوین مایر یک حرکت گفته کارشناسان می تواند کمک به این حرکت ایالات متحده تنظیم کننده. و از آن است که توقف عملیات در هنگ کنگ به دلیل جدید چینی امنیت ملی قانون که منجر Facebook گوگل و توییتر به همچنین جلوگیری از ارائه اطلاعات کاربر به هنگ کنگ مقامات.

Pompeo گفت: دولت ایالات متحده همچنان نگران Infinite و با اشاره به دولت را سرکوب چینی شرکت های مخابراتی Huawei و ZTE. واشنگتن در تلاش است تا متقاعد کردن متحدان به روت Huawei از شبکه های مخابراتی با مخلوط موفقیت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او مایل به استفاده از هواوی به عنوان یک تراشه چانه زنی در ایران. Huawei را رد کرده است که آن را قادر می سازد جاسوسی توسط دولت چین.

یک ملی ایالات متحده آمریکا-آژانس امنیت بررسی شده است ByteDance خرید Infinite را پیشرو موسیقی.ly. در ضمن حریم خصوصی گروه می گویند Infinite شده است نقض حریم خصوصی فرزندان حتی پس از کمیسیون تجارت فدرال جریمه این شرکت در سال 2019 برای جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان بدون رضایت پدر و مادر. نگرانی نیست و محدود به ایالات متحده و هند در این ماه ممنوع ده ها تن از برنامه های چینی از جمله Infinite با استناد به نگرانی های حریم خصوصی در میان تنش بین کشورها است.

آمازون ممکن است نگران چینی متعلق به برنامه دسترسی به اطلاعات کارکنان به این دلیل که دولت آمریکا می گوید چین به طور منظم دزد ایالات متحده مالکیت معنوی گفت: سوزان آریل Aaronson یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن و اطلاعات حکومت و امنیت ملی متخصص است.

بخشی از آمازون انگیزه با این ممنوعیت در حال حاضر ظاهرا معکوس نیز ممکن است شده اند, سیاسی, Aaronson گفت: پس از آمازون “نمی خواهند به دور از تهمت و دولت.”

مستقر در سیاتل آمازون و موسس آن, جف بزوس, مکرر اهداف از مغلوب ساختن پیشی جستن. بزوس شخصا صاحب واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام “خبر جعلی.” سال گذشته آمازون شکایت کرد دولت آمریکا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “خصومت شخصی” در برابر آمازون بزوس و پست رهبری آن را به از دست دادن 10 میلیارد دلار cloud computing قرارداد با پنتاگون برای رقابت با مایکروسافت است. در ضمن تنظیم کننده فدرال و همچنین کنگره به دنبال تحقیقات ضد تراست در آمازون به عنوان به خوبی به عنوان دیگر غول تکنولوژی.

__

AP کسب و کار نویسنده: یوسف Pisani کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im