آلن Straith هرگز رای توسط پست قبل. اما زمانی که 32 ساله نماینده خدمات مشتری آموخته همسرش باردار بود را با خود فرزند سوم و متوجه شدم COVID-19 معنی غیر بهداشتی غرفه رای گیری و صف Straith تصمیم گرفت آن بهتر خواهد بود به آن بازی امن و جلوگیری از جمعیت و ثبت نام برای absentee ballot.

آن آسان نبود. او به جستجو آنلاین برای برنامه اما نمی تواند آن را پیدا کنید. او شانه ای بالا انداخت و برای چند هفته تا زمانی که او متوجه Facebook پست توسط صندلی مجاور و شهرستان دموکراتیک ، پست هشدار داد که مهلت ثبت نام برای یک غایب رای گیری در ایالت تنسی کنگره انتخابات سریع نزدیک بود. Straith دانلود نرم افزار با فرض آن همان بود در ماه نوامبر حکایت دارد. نبود—های مختلف برنامه های مختلف مهلت.

در حال حاضر حتی با حق مدارک Straith است که هنوز هم نگران است. نه در مورد تقلب و یا اینکه رای خود را به موقع و یا حتی اینکه رای خود را شمارش خواهد شد—Jefferson County, که در آن او زندگی می کند است بنابراین قرمز عمیق آنها نیست و انتخاب یک دموکرات پس از دوران جنگ های داخلی. به جای Straith معتقد است انتخابات امسال بیشتر خواهد شد و تقسیم این کشور است.

“در یک سال نرمال اگر این نبود 2020 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود در کاخ سفید” او می گوید: “من نمی خواهد نگران است.” Straith به خاطر اجرا تا سال 2016 آمریکا هم مغلوب ساختن پیشی جستن با صدای بلند تنظیم انتظارات برای شکست با اعلام این انتخابات خواهد بود نپذیرفت. در این سال اگر تهمت از دست می دهد Straith معتقد است که او را به بازگشت به آن خوب “شروع به داد و بیداد” بیش از این افزایش عظیم از مردم انتظار می رود برای رای دادن از طریق پست: “او تو بگو که چرا آن را نپذیرفت.’ چرا که مردم از طریق پست و در آرا.”

بیشتر بخوانید: خرید آلبرتا? آماده شدن برای یک جنگ داخلی? آنچه که آمریکایی ها فکر می کنم در این سن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است غیر قابل انکار تخمگذار زمینه را برای قربانی خود را از دست دادن پتانسیل در اجتناب ناپذیر افزایش پست الکترونیکی-در برگه های رای. خوراک توییتر خود مملو از جمله پارانویا پیام مانند یکی از 22 ژوئن هشدار داد که میلیون ها نفر از ساختگی برگه های رای چاپ شده توسط کشورهای خارجی خواهد بود “رسوایی از زمان ما!” که یک روز پس از دادستان کل ویلیام بر گفته فاکس نیوز که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد “باز floodgates از تقلب بالقوه” تضعیف اعتماد عمومی در انتخابات است. “است که می تواند این کشور را به یک مکان بسیار تاریک” او هشدار داد.

اما عمومی نیست در همان صفحه. اکثر آمریکایی ها درک نگرانی های بهداشتی است که منجر به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای پست الکترونیکی-در رای گیری: طبق آخرین بررسی مرکز تحقیقات پیو, 70 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند رای گیری از طریق پست باید به طور گسترده ای در دسترس قبل از انتخابات ریاست جمهوری. و در حالی که 58 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن را امتحان کنید و چشم پوشی و یا واژگون نتایج انتخابات به طور کامل 62 درصد—از جمله چهار نفر از 10 جمهوریخواهان را تایید ارتش آمریکا به زور از بین بردن او را اگر لازم است با توجه به یک چرتکه داده های نظرسنجی از 1500 آمریکایی ارائه شده به طور انحصاری به maclean’s.

مشکل: آمریکا آماده نیست.

Doomsayers نقطه به نقطه در بهار امسال اولیه انتخابات آزمون که چندین ایالت resoundingly شکست خورده است. در گرجستان نه تنها glitchy ماشین های رای گیری کنند و انتظار در خط برای ساعت ها اما پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند آهسته برای رسیدن به بسیاری از رکورد 1.5 میلیون نفر از ساکنان خواست که برای آنها تا به حال هیچ ایده که آیا رای خود را رو به عقب در زمان محسوب می شود. کشورهای دیگر بودند آمادگی برای افزایش پست الکترونیکی-در برنامه های کاربردی: Iowa را ضرب در ده; یک مقام رسمی در پنسیلوانیا به نام دولت 1.6 میلیون درخواست “خاموش نمودار.” برخی از ایالت ها مانند نیوجرسی, گرفته اند, مرحله بی سابقه ای از پرش برنامه های کاربردی در دسترس نباشد و ارسال واقعی آراء برای هر ثبت نام رای دهندگان در حالی که دیگران—مانند Straith را در ایالت تنسی—در حال مبارزه با باطل در دادگاه ها به کدو روند.

***

در این هرج و مرج است. در سال 2016 انتخابات 33 میلیون آمریکایی متشکل از 24 درصد از مردم در انتخابات رای دادند از طریق پست. برخی از پیش بینی سال 2020 درصد به بالون به بیش از 50 و به طور بالقوه به عنوان بالا به عنوان 70. و مقامات انتخابات آماده نیست.

ایالات متحده بر خلاف کانادا فاقد یک واحد منسجم و آژانس برای اجرای انتخابات; آنها به جای آن به کار گرفته شده در hyper-سطح محلی به صلاحیت این دادگاه ها که وجود دارد بیش از 10 ، 000 در سراسر کشور است. که 10,000 گروه های مختلف سازماندهی خود و منابع انسانی و ارتباطات است. اضافه هزینه COVID تجهیزات حفاظتی مانند پلاستیک موانع و ضد عفونی کننده دست است مختل برنامه و بودجه. در ماه مارس در کنگره اختصاص آمریکا 400 میلیون دلار برای کمک به. اما انتخابات کارشناسان تخمین می زنند این کشور ممکن است تا آنجا که $2 میلیارد دلار.

پول نمی خواهد برو فقط به تجهیزات حفاظت شخصی. آن را کمک خواهد کرد که با نیروی انسانی و سازمان که نکات در بزرگترین مشکل این رو 10,000 حوزه های قضایی: آنها نخواهد بود قادر به دفعات مشاهده شده از طریق پست رای گیری به سرعت به اندازه کافی. ریک Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا و نگرانی درمان غیابی “می تواند به ارائه یک پایه برای هر دو قانونی و چالش های سیاسی و چالش ها به نتایج انتخابات است.” اگر نتایج در حال نزدیک یکی می تواند تصور تکرار بوش v. گور در سال 2000 زمانی که باریک آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور دستور داد فلوریدا به توقف آن بازشماری آرا—هزاران نفر از معیوب پانچ کارت رای—اعطای جورج دبلیو بوش در انتخابات و تقسیم این کشور است. در حال حاضر تصویری که بازیگران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Hasen امتیاز به این سال مقدماتی حزب دموکرات در ایالت پنسیلوانیا که در آن مقامات درهم برای بیش از یک هفته به تعداد هر غایب رای دادن. یک نامزد در حال اجرا به نامزد دولت برای اداره کنترول و تفتیش, به عنوان مثال trailed توسط دهها هزار نفر از آرا در انتخابات شب و نه روز بعد از آن او به پایان رسید تا برنده.

مرتبط با: چه کسی واقعی افراط گرایان در امریکا

Hasen ترس چیزی مشابه اتفاق می افتد در ماه نوامبر. “مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند پیش در شب انتخابات تنها برای دیدن جو بایدن برنده اعلام شده و یک هفته بعد که ایجاد یک سناریوی خطرناک—به خصوص با رئیس جمهور این ادعا که رای غایب هستند مملو از تقلب. شما می توانید تصور کنید که او گفت:, ” اجازه دهید چوب با رای ما در حال حاضر اجازه دهید متوقف کردن شمارش.’ “

Hasen متخصص در قانون انتخابات و درک حقوقی و سیاسی انشعابات از یک هفته قبل از همه گیر ترین دولت ها حتی مرزهای خود را بسته. در فوریه. 28 او در یک کنفرانس علمی به نام “می تواند دموکراسی آمریکایی برای زنده ماندن 2020 انتخابات؟” شرکت کنندگان پیش نویس 14 توصیه برای طیف وسیعی از موسسات: انتخابات باید اجرای منسجم غایب-سیستم رای گیری و اضافه کردن اضافی در شخص رأی; رسانه ها باید انتظارات واقع بینانه برای زمانی که نتایج تایید خواهد شد که مسلما نمی شود شب انتخابات; دولت فدرال ایجاد کنید باید روشن و شفاف و غیر حزبی کانال ارتباطی از جمله سایت معتبر و تصدیق شده کانال های اجتماعی و کنگره باید در ارائه بودجه اضافی برای چاپ مازاد پست الکترونیکی-در برگه های رای.

آنها را بی پروا درخواست کاخ سفید نمی خواهد حمایت از آنها. در مه 27, تهمت پرسیدم هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی. جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه را امضا کردند.” در یک حرکت جسورانه کارکنان در توییتر اضافه یک واقعیت-بررسی برچسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اساسا رد کردن رئیس جمهور دروغ است. روز بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی تهمت دو برابر پایین در حالی که دفاع از پستی خود را در رای گیری به فلوریدا: “من مجاز به,” او گفت:.

به مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در برگه های رای و رای غیابی همان چیزی نیست. در حقیقت این دو متفاوت هستند به نام تنها; هر دو نیاز به ثبت نام برنامه های کاربردی بصری خاص هر حوزه قضایی و فوق العاده دشوار است برای ایجاد. غیابی به طور سنتی نیاز به بهانه ای که چرا فردی نمی تواند رای در فرد در حالی که رای توسط ایمیل و یا VBM معنی است که مقامات به طور خودکار ارسال برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان. (پنج متحده—کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا—استخدام VBM به طور پیش فرض به معنی هر ثبت نام رای دهندگان به طور خودکار دریافت یک رای گیری هفته قبل از انتخابات.) از نظر پردازش و شمارش غایب و VBM آراء تقریبا یکسان است. حتی قبل از همه گیر ضربه متحده که نیاز به بهانه ای برای بازیگران یک رای گیری غایب بودند تغییر به بیشتر ملایم سیاست. مهمترین آنها چهار متحده کنترل می شود توسط قانونگذاران جمهوری خواه—تنسی, Texas, Missouri و می سی سی پی—تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزه با گسترش VBM.

Shelves for Democratic vote-by-mail ballots for the presidential primary are pictured at King County Elections in Renton, Washington on March 10, 2020. (Jason Redmond/AFP/Getty Images)

وجود یک باور بی اساس است که حزب دموکرات به نفع زمانی که بیشتر مردم رای (Jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دلایل این جنگ صلیبی در حال گیج کننده است. ظاهرا جمهوری خواهان نگران تقلب باور از طریق پست-در رای گیری که بیشتر آسیب پذیر است. رادنی دیویس یک کنگره جمهوری خواه از ایلینوی نوشت: در یک op-ed که بیش از حد بسیاری از کشورها منسوخ شده در لیست رأی دهندگان ثبت نام شده با استناد به کالیفرنیا به عنوان یک مثال نخست: لس آنجلس معروف به حال بیشتر رای دهندگان ثبت نام از شهروندان شد و مجبور به پاکسازی تا 1.5 میلیون غیر فعال رای دهندگان در سال 2019. “برگه های رای خواهد بود از طریق پست به آدرس افرادی که باید نقل مکان کرد و یا در گذشت” دیویس نوشت. “ساکنان جدید ممکن است واجد شرایط برای رای دادن اما می توانید ببینید آراء در ایمیل کنید و سعی کنید برای رای دادن به هر حال.”

جمهوری خواهان در حال درست است که پست الکترونیکی-در برگه های رای هستند بیشتر مستعد ابتلا به تقلب از برگه های بازیگران در فرد است. اما تفاوت ناچیز است و تقلب به ندرت اتفاق می افتد که تقریبا در هر کشور نیاز به پادمان از جمله امضا تطبیق. کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در خانه, موسسه و چارلز استوارت III یک استاد در دانشگاه MIT pored بیش از یک پایگاه داده در حدود 250 میلیون دلار از طریق پست-در رای بیش از 20 سال گذشته و فقط بیش از 1200 مورد از تقلب انتخابات. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک رخداد است که ترجمه را به حدود 0.00006 درصد از مجموع آرا” آنها نوشت: در یک مطالعه است.

رایج دیگر جناح راست خودداری کنند که به اصطلاح “رای و برداشت” به موجب آن فعالان سیاسی جمع آوری آراء از سالمندان و مهاجران شخصا ارائه آراء و اجبار آنها را به رای دادن یک راه خاص است. به طور کلی این سادگی اتفاق نمی افتد. یک مثال برجسته از 2019 شد یک جمهوری خواه عمل در کارولینای شمالی بود که گرفتار جمع آوری ناقص و آراء او را شخصا پر کردن. اما او گرفتار شد دقیقا به این خاطر که خود شهرستان پست الکترونیکی-در شماره نگاه کرد تا کفه: واضح موارد تقلب تمایل به جلب توجه است.

رای برداشت نادر است چرا که آن را به طور کلی غیر قانونی برای کسی که برای رسیدگی به شخص دیگری رای گیری. (مثل همیشه دقیق قوانین توسط دولت متفاوت است.) این گسترده اخلاقی مفهوم است که به خوبی توسط هر کسی که کار آن است که برای کمک به آمریکا مانند دیوید Mivasair آمریکایی خاخام زندگی در همیلتون, Ont., که صندلی همیلتون — Burlington-نیاگارا فصل دموکرات در خارج از کشور. یکی از اصلی شغل تسهیل امریکا بیزانس ایمیل در سیستم رای گیری خود را برای منطقه 1,000-عجیب و غریب برگشت. “من فقط از 2½ ساعت از تلفن-بانکی,” او می گوید. “ما در آغاز ماه ژوئن تا مطمئن شوید که مردم می توانند رای در ماه نوامبر به دلیل آن است که پیچیده است.”

ادامه مطلب: آنچه که آمریکایی ها نمی دانند… باید نگران ما

حتی زمانی که سیستم به نظر می رسد به کار کردن آن ممکن است. Mivasair به یاد می آورد که در آن شرایط شرح “باید از طریق پست و در خود انتخابات در preprinted, خود خطاب پاکت که آنها را با رای گیری به هیئت ناظران انتخابات و تا به حال آن را دوباره به آنها پس از انتخابات بود که با مهر با چیزی مانند” بازگشت به فرستنده مخاطب وجود ندارد.’ به طوری که نوع افزایش می دهد برخی از سوالات در مورد رای گیری از طریق پست آن را نمی کند?”

کلبی ممکن است گمان برخی از دولت ها به ویژه کسانی که به رهبری جمهوری خواهان می خواهند به سرکوب پست الکترونیکی-در رای گیری و ایجاد شک و تردید در مورد روند در اعتقاد به این که دموکرات ها به نفع زمانی که بیشتر مردم قادر به رای دادن. Straith در تنسی معتقد است دولت خود را پنهان پست الکترونیکی-در نرم افزار آنلاین “طراحی شده توسط, به خاطر مردم است که کنترل سایت نیز همان افرادی که نمی خواهید این اتفاق می افتد.”

اما با توجه به گسترده استنفورد مطالعه منتشر شده در مارس پست الکترونیکی-در رای گیری نمی کند در واقع به کمک این Dems. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل VBM داده بین سالهای 1988 و 2018 در کالیفرنیا و یوتا و واشنگتن—سه متحده که مبهوت خود rollouts از VBM در سراسر شهرستان. نویسندگان قادر به به طور مستقیم مقایسه شهرستان سوئیچ قبل و بعد از یک سخاوتمندانه پست الکترونیکی-در گزینه ایجاد شد و متوجه شد که نه دموکرات و نه جمهوریخواه به طور قابل توجهی بهره مند. یک نظریه این است که رای دهندگان جوان که انحراف دموکراتیک تغییر آدرس های بیشتر در حالی که مسن تر (و اغلب جمهوریخواه) رای دهندگان به احتمال زیاد به استفاده از راحت پست الکترونیکی-در گزینه.

یک نقطه که در آن جمهوری خواهان و دموکرات سیاسی دانشمندان و فعالان همه توافق دارند: وجود ندارد به اندازه کافی زمان را به 2020 انتخابات اجرا هموار. پنج کشور است که استفاده از پست الکترونیکی رای گیری باید honed فرآیندهای خود را و به روز رسانی ثبت نام لیست بیش از چندین سال. کشورهای جدید به این سیستم باید برای گرفتن تا در چند ماه. بسته با بودجه کافی و پرونده های حقوقی در سراسر کشور امریکا است که wading را کثیف تفرقه و پیچیده چرخه انتخابات که هرگز قبل از دیده شده است.

اما چه می توان کرد ؟ “ما باید به کار با آن می گوید:” Mivasair. “چیزهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود را به سیستم بهتر است, اما این چیزی است که ما را—ما باید آن را انجام دهد.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “هزینه پستی کافی.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de