انجمن قلب آمریکا Go Red for Women را تشویق می کند که با پوشیدن لباس قرمز

4 دقیقه پیش

روز قبل از او به هیئت مدیره والت دیزنی کروز خط با خانواده اش دو سال پیش راشل برشت گفته شد او نمی تواند برود.

او نیاز به عمل جراحی قلب.

“من گفت:, من, قلب من ترک برای کروز” گفت: برکت, 44, از Bethel Park. “و او گفت:” نه شما هستیم.’ ”

در عرض یک سال, یک سوفل قلبی از قبلی معاینه تا به حال آنقدر جدی است که برشت نیاز به یک شیر جایگزین و تعمیر آئورت. او تا به حال عملیات در UPMC Shadyside.

“این سنگین در اولین زمانی که من پیدا کردم و برای روز بعد از آن من احساس می کردم احساس علائم” گفت: برکت که از دست یک خواهر Adrian Aul به تومور مغزی. “من خسته و نگران است. … با ارزش ترین هدیه ما می توانیم به کسانی که عشق ما این است که برای سالم ماندن است.”

بخشی از سالم ماندن به معنی توجه به بدن خود را, او گفت:, و دانستن اعداد مانند فشار خون و دیابت و وزن.

روز جمعه انجمن قلب آمریکا به دنبال بالا بردن سطح آگاهی زنان سلامت قلب با Go Red for Women ملی لباس قرمز در روز است. زنان و مردان را تشویق به پوشیدن لباس قرمز به سیگنال خود را دخالت.

بیماری های قلبی و عروقی است شماره 1 قاتل زنان و ادعا زندگی یک در سه, به گزارش انجمن قلب آمریکا. همچنین این علت از تمام مرگ و میر مادران.

Go Red for Women در سال 2004 راه اندازی شد. آن را تلاش برای توانمند سازی زنان را به اتهام سلامت خود را. بیش از 600 میلیون دلار مطرح شده برای حمایت از پژوهش, آموزش و پرورش, حمایت, پیشگیری و برنامه های آگاهی.

2283615_web1_ptr-wearred-rachel-1

حسن نیت ارائه میدهد از راشل برکت حسن نیت ارائه میدهد از راشل برکت

راشل برکت (چپ) از بتل پارک با گیب و پدر مگی حضور Go Red for Women پیاده روی برای آگاهی از بیماری های قلبی. راشل برکت تا به حال عمل جراحی قلب دو سال پیش. او قصد دارد به پوشیدن لباس قرمز در فوریه. 7, انجمن قلب آمریکا Go Red for Women ملی لباس قرمز در روز است.

برکت را به رنگ قرمز در یک Walt Disney Cruise Line, تعطیلات, با, شوهر, گیب و 8 سال پدر مگی.

“من احساس می کنم یک ارتباط شخصی, در این روز,” او گفت:. “من معتقدم که من باید احساس مسئولیت به دلیل آن است که تا سال 2020 و زنان هنوز هم نمی, اولویت های بهداشتی خود را.”

در 30 سال او تا به حال یک معاینه فیزیکی معمول است که شناسایی یک سوفل قلبی. اکوکاردیوگرام مصمم او تا به حال یک نقص مادرزادی قلب شناخته شده به عنوان دریچه آئورت دو لتی بیماری است. او ادامه داد: به دیدن یک متخصص قلب و عروق. پس از تولد دخترش او تجربه پره اکلامپسی شدید گاهی شناخته شده به عنوان toxemia of pregnancy — یک بیماری مربوط به حاملگی فشار خون بالا. او تصمیم به کودک دیگری نیست که او گفت:.

اختلالات فشارخون حاملگی پیچیده تر از 5% به 10% از حاملگی و در حال افزایش با افزایش شیوع cardiometabolic بیماری در زنان جوان به گفته انجمن قلب آمریکا.

جانت Catov استادیار زنان و زایمان در دانشگاه پیتسبورگ می کند تحقیقات مربوط به حاملگی نشانه هایی که ممکن است شناسایی آینده های قلبی عروقی.

2283615_web1_ptr-wearred-catov

حسن نیت ارائه میدهد از جانت Catov

جانت Catov استادیار زنان و زایمان در دانشگاه پیتسبورگ می کند تحقیقات مربوط به حاملگی نشانه هایی که ممکن است شناسایی آینده های قلبی عروقی.

“هدف از این روز است که در ادامه به افزایش آگاهی است که بیماری های قلبی شماره 1 قاتل زنان و آن را در مورد یادگیری در مورد چگونه به گرفتن این مراحل را برای یک زندگی سالم” گفت: Catov که او نیز قرمز می پوشند در روز جمعه.

Catov ملاقات برکت در Go Red for Women ناهار در سال گذشته در پیتسبورگ.

“سخنرانی او چنان قدرتمند بود” Catov گفت. “و دختر او در کنار او. چیزی مانند بیماری های قلبی تاثیر می گذارد همه. بارداری قرار است به سالم و شاد اما هنگامی که آن را نه می توان آن را غم انگیز است. آن است که بسیار مهم است به درک سلامت قلب و عروق و مرگ و میر مادران که همه متصل هستند.”

2283615_web1_ptr-wearred-rachel-podium

حسن نیت ارائه میدهد از انجمن قلب آمریکا

راشل برکت (چپ) از بتل پارک با دختر مگی در انجمن قلب آمریکا Go Red for Women ناهار. Feb. 7 ملی لباس قرمز در روز است.

داشتن یک شخصی, داستان برکت گفت که او احساس می کند یک حس مسئولیت آن را به اشتراک بگذارید.

“آن است که تا سال 2020 وجود دارد و هنوز هم به اندازه کافی توجه و تحقیقات زنان در سلامت قلب” او گفت:.

برشت با استفاده از قیاس که بر روی یک هواپیما با پرواز اطلاع رسانی به مسافران در مواقع اضطراری جای خود را به ماسک اکسیژن قبل از کمک به دیگران.

پس از مادر او بهبود برشت دختر گفت: جراح: “تشکر برای صرفه جویی مامان من.”

“او و من در مورد آن” برکت گفت: از دخترش. “شما هیچ خوب اگر شما در اینجا به مراقبت از آنها. برای من وقتی که من قرمز می پوشند آن را با احساس لذت و تعهد برای به اشتراک گذاشتن داستان من با زنان دیگر. سلامت خود را با شما است و نه پزشکان. شما باید به خود آن است. به بدن خود گوش دهید.”

جوآن Klimovich Harrop یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جوآن در 724-853-5062, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر