آمریکایی ها همیشه با هم زمانی که آزمایش می شود آن را جنگ یا coronavirus

اگر چه در و امریکا در حال حاضر, شده بود, نوشته شده توسط یک Machiavellian اسکریپت نویسنده این ممکن است پیف-poohed به عنوان فقط یک کمی بیش از حد داشتن یک کشنده بیماری همه گیر از طریق ضربه بوستون در حالی که تام بردی گفتن ما خداحافظی در روز سنت پاتریک هیچ کمتر جدا کردن صندلی جریان انتخابات ریاست جمهوری به صندلی عقب ساخت آن لحظه ای بی ربط.

لطفا. که می خواهم به آن اعتقاد دارید ؟

یک روز بد در اداره یک چیز است اما این فراتر از فراتر از آن.

و در عین حال در اینجا ما در شرایطی وخیم تر از بسیاری از ما تا کنون تجربه کرده اند در نهایت به ما یک طعم و مزه از آنچه ما قبلا تنها در مورد.

بیایید واقعی است.

ما تا به حال خیلی خوب برای تا زمانی که آن را قابل فهم بود به فرض آن همیشه خواهد بود که راه را به عنوان اگر رفاه و امنیت و فراوانی شد به طور خودکار ما از همان لحظه تولد در امریکا است.

اما کسانی بودند که در اینجا قبل از ما کشف کرد که جورج و ایرا گرشوین به یاد جانبازان از “ماهی خوراکی دندان دار و Bess” که “نیست،”

برای شنیدن افسردگی توصیف شده توسط کسانی که جان سالم به در آن بود فک انداختن. سوپ خطوط ؟ در اینجا در امریکا, land of plenty?

بله اما چیزی پایدار از آن بیرون آمد. به عنوان اواخر سال بازیگر کرک داگلاس با اسلحه خود را jubilantly پیچیده در اطراف فرزندان خود گفت خروشان جمعیت, شب, هالیوود, افتخار او را با جایزه یک عمر دستاورد “من تا به حال یک مزیت بزرگ بیش از فرزندان من متولد شدم به فقر!”

که ممکن است بزرگترین خط.

اگر شما نمی دانید که آنچه که او به معنای آن را به شما آمده است.

میهن پرستان سابق و مربی ریموند بری توضیح داده است: “گرما نه تنها شخصیت می سازد; این شخصیت را نشان می دهد.”

اواخر ند مارتین قطعا درک که. مدتها قبل از او شروع به او 32 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک Red Sox پخش ند بود 19 ساله های دریایی در ایوو جیما, بلبرینگ شاهد نابسامانی های جنگ.

“من به یاد داشته باشید روز گسترش این کلمه: ‘پرچم پرواز است بر (کوه) Suribachi!’ پرچم ما! What a feeling.’

“من آرزو می کنم افراد جوان می تواند به درک آنچه از مد افتاده میهن پرستی احساس می کند بدون نیاز به یادگیری آن راه ما بود. به دنبال آن بود که بیشترین زمان در زندگی من است.”

استعداد سرود نویسنده Andrae دولا دیدم آن این است: “محاکمات ما تنها می آیند تا ما را قوی است.”

شاید که این.

اگر 9/11 نمی اتصال ما به عنوان یک ملت شاید coronavirus خواهد شد.

وجود دارد به چیزی این بحران را آموزش دهد ما چیزی که واضح به نظر می رسد تنها در ادراک چیزی است که ما بیش از حد خواهد شد به اشتراک گذاری با دیگران در زمان آمده است.

که در آن خواهد بردی بعدی بروید ؟ که یکی دیگر از ستون.

را جو یا برنی پیروز? که ستون دیگر بیش از حد.

در حال حاضر ما باید نگرانی بیشتر: می تواند ما تنفس آزادانه? می تواند ما را در خوردن آشکارا? می تواند ما را در آغوش دوستان قدیمی دوباره ؟

پاسخ می آیند و زمانی که این بحران در نهایت برگ در اینجا به این امید که خاطرات آن را ترک شامل برخی از ماندگار, درس, بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de