امریکا ارزش به ميدان آمده در یک بحران

Coronavirus بحران ارائه چالش ها برای ما به عنوان یک ملت و به عنوان افراد است. وجود اصول ما باید در ذهن نگه دارید.

اجازه دهید به یاد داشته باشید که چگونه ملت ما کار می کند. ما یک قانون اساسی که اختصاص محدود تعریف قدرت به دولت فدرال و برگ بقیه به دولت ها و افراد است.

برخی از فرمانداران مانند J. B. پریتزکر از ایلینوی به نظر نمی رسد به درک این. در زمانی که رهبران سیاسی باید الهام بخش اعتماد به نفس پریتزکر حمله به رئیس جمهور تهمت متهم دولت فدرال بودن “به طور کامل آماده نشده است.” او می خواهد به وضع سرزنش جمعیت و تاخیر در فرودگاه o’hare در رئيس جمهور.

رئیس جمهور تهمت عمل کرده و با شور و مشورت انجام شغل خود را تعطیل پرواز از چین و سپس به اروپا است. به عنوان آمریکایی ها فراوان بازگشت به کشور خود فرودگاه بود قابل پیش حمایت کردن.

O’hare فرودگاه است و متعلق به اداره شده توسط شهر شیکاگو است. واضح است که برخی از توابع وجود دارد مانند آداب و رسوم در حال فدرال توابع. اما به طور کلی بهره برداری از فرودگاه محلی است و به جای پریدن از روی رئیس جمهور و سرزنش بازی در یک زمان دشوار فرمانداران مانند پریتزکر باید مرحله به انجام بخشی خود را.

چیزی که ما می دانیم این است که این ویروس کشنده ترین در حمله افراد مسن. نرخ مرگ و میر در میان کسانی که در سنین 70-79 21 بار است که از افراد زیر سن 60. این مرگ و میر در میان کسانی 80 و بالاتر که 39 بار است که از افراد زیر 60.

یکی از دلایل ایتالیا شده است ضربه سخت است که آن را قدیمی ترین جمعیت در اروپا با 23 درصد بیش از 65 سال است.

در ایالات متحده وجود دارد سن تغییرات در میان متحده است.

در میان جوانترین یوتا دارای متوسط سن 30.5 و 10 درصد از جمعیت آن بیش از 65. تگزاس دارای متوسط سن 34.5 و 13 درصد از جمعیت آن بیش از 65. در میان قدیمی ترین مین است متوسط سن 44.3 و 21 درصد از جمعیت آن بیش از 65. فلوریدا متوسط سن 41.8 و 21 درصد از جمعیت آن بیش از 65.

چگونه می تواند “یک اندازه متناسب با همه” کار با چنین طرز چشمگیری متفاوت واقعیت های محلی?

پاسخ این است که ما باید حداکثر رساندن محلی مسئولیت و تصمیم گیری است.

وجود دارد دو نفر دیگر به شدت نکته مهم برای حفظ در ذهن است.

یک: زندگی در مورد شگفتی های غیر قابل پیش بینی. اگر وجود دارد هر چیزی قابل پیش بینی آن است که غیر قابل پیش بینی همیشه با ما خواهد بود.

این که چرا سوسیالیسم و توهمات در مورد برنامه ریزی ملی آنقدر ساختگی و همیشه در نتیجه شکست. و چرا آزادی بسیار حیاتی و مهم است.

تنها از طریق آزادی است مسئولیت متمرکز که در آن نیاز به بود: در افراد است. و آزادی ارائه حداکثر انعطاف پذیری و خلاقیت برای مقابله با ذاتی زندگی شگفتی است.

دو: ایمان حیاتی است. این ایمان است که ما را نگه می دارد انسان است. این ایمان است که متصل با هم جنس منحصر به فرد افراد را به یکی از بزرگ تمام پارچه.

این بحران بهداشتی است تسریع بحران اقتصادی. با همه چشم چرخش به سمت واشنگتن ما رهبران کسب و کار باید گام به گام و مسئولیت.

من نوشتن است برای سال ها در مورد اعتقاد به اقتصاد آزاد و اهمیت کسب سود است.

با تقریبا 50 درصد از جوانان ما در حال حاضر ابراز غلط شور و شوق برای سوسیالیسم این مهم است که رهبران کسب و کار رفتار متفکرانه و انسانی در این بحران است. آینده ما, رایگان, سیستم سرمایه داری در آن است.

واضح است که یک محل برای دولت در حفظ اقتصاد در حال حرکت و کمک به افراد در پریشانی. اما رهبران کسب و کار نباید فقط نگاه به دولت است.

از جمله در زمینه مرخصی استعلاجی رهبران کسب و کار باید انتخاب کنید تا فشار.


ستاره پارکر رئیس مرکز نوسازی شهری و آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de