در میان اخراج جمعی از COVID-19 سه در 10 کانادایی ها نگران آنها نمی توانند پرداخت خود را اجاره و یا وام مسکن در زمان

جدید Angus Reid نظرسنجی نشان می دهد که فشار مالی کانادا خانوار تحت

نزدیک به دو سوم از کانادا خانواده ها از دست داده اند کار می کنند و یا پیش بینی از دست دادن کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع در حالی که 30 درصد ترس آنها ممکن است در اواخر خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط آنگوس رید موسسه.

در نظرسنجی جدید منتشر شد یکشنبه 44 درصد از کانادایی ها گفت: این شرکت است که آنها و یا کسی در خانواده خود را از دست داده است ساعت یا گذاشته شده به طور کامل به دلیل رکود در حالی که یکی دیگر از 18 درصد می گویند آنها انتظار دارند شغل خود را به نهفته باشد به زودی.

نتایج آمده به عنوان مقیاس از آسیب های ساخته شده توسط خاموش شدن غیر قابل اجتناب تبدیل شده است. در سراسر کانادا کارفرمایان گذاشته و صدها هزار نفر از کارگران در میان تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس. روز سه شنبه اخبار جهانی گزارش داد که 929,000 کانادایی واصل جدید تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با استناد به منابع دولت.

جزئیات: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

بحران ضربه کارگران جوان و کسانی که نزدیک به مالی لبه بسیار سخت است. در میان 18 تا 24 ساله و 45 درصد را از دست داد ساعت یا گذاشته شده در مقایسه با 30 درصد برای کسانی که در سن 25 تا 34 و 22 درصد برای کارگران 45 تا 54 سال.

سخت ترین ضربه استان آلبرتا که در آن سقوط قیمت نفت تحویل داده شده دو whammy به اقتصاد محلی. در آلبرتا نیمی از خانواده ها دیده می شود حداقل یک نفر از دست دادن شغل خود و یا ساعت کار کاهش در مقایسه با 42 درصد در سال قبل از میلاد و 44 درصد در انتاریو است.

“ما شاهد اولیه اثرات شوک های اقتصادی از COVID-19 همه گیر” می گوید Shachi Kurl مدیر اجرایی در آنگوس رید. “اما آنچه که داده ها همچنین نشان می دهد در حال بلندی لرزه.”

Kurl اشاره به افزایش اضطراب در مورد توانایی پرداخت هزینه برای مواد غذایی با کیفیت خوب پرداخت برای سقف بیش از سر خود را و یا مقابله با شگفتی مالی. امروز یک چهارم از کانادایی ها می گویند که آنها نمی تواند مدیریت هر گونه هزینه های غیر منتظره از 14 درصد در ماه ژوئن سال 2018 است.

برای آن دسته از کارگران که خود را دیده اند ساعت قطع شده است و یا به خانه فرستاده تنها یک اقلیت در حال دریافت هر گونه پرداخت از کارفرمایان خود را.

این نظر سنجی که انجام شد به صورت آنلاین مارس 20 تا 23 نیز یافت می شود که با وجود تکرار وعده توسط ترودو دولت است که آن را به سرعت به کمک به کسانی که صدمه دیده خاموش شدن بیش از نیمی از کانادایی ها که باید کاربردی برای اتاوا گسترش اشتغال از برنامه های بیمه می گویند که آنها در بر داشت روند دشوار است به حرکت و در عین حال از دریافت هر گونه کمک مالی.

در حالی که روشن نیست چه مدت اقدامات اضطراری برای مبارزه با COVID-19 گذشته نزدیک به نیمی معتقدند با یقین است که آنها در نهایت باید یک کار برای بازگشت به. با این حال در حدود یک در پنج یا تردید آنها را به بازگشت و یا باور های قدیمی خود کار رفته برای همیشه لطفا برای.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de