در میان همه گیر مسیحیان علامت عید پاک شبیه هیچ دیگر

توسط دیوید CRARY و نیکول WINFIELD

نیویورک (AP) — مسیحیان سراسر جهان جشن عید پاک یکشنبه جدا شده و در خانه های خود توسط coronavirus در حالی که موعظه شبان ایمان را شاد اخبار از مسیح رستاخیز به خالی pews. یک کلیسای فلوریدا را به خود جلب کرد حضور گسترده مردم به صورت یک درایو در خدمات در یک پارکینگ.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون عمده رهبر جهان برای تست مثبت برای این ویروس منتشر شد, از لندن در بیمارستان پس از یک هفته که در آن او مدتی را در بخش مراقبت ويژه بود و با توجه اکسیژن در یک نقطه. او اعتبار بهداشت برای صرفه جویی در زندگی خود و به خصوص تشکر دو پرستار که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

غرابت این عید پاک مشهود بود در واتیکان. میدان سنت پیتر که در آن ده ها هزار نفر را به طور معمول جمع آوری به شنیدن پاپ فرانسیس شد خالی از جمعیت حلقه دار توسط پلیس موانع. فرانسیس جشن عید پاک توده در داخل تا حد زیادی خالی کلیسای

در آدرس خود را, پاپ خواستار همبستگی جهانی برای مقابله با “دورهای چالش” این بیماری همه گیر. او خواست رهبران سیاسی را به امید و فرصت برای میلیون ها نفر گذاشته کار می کنند.

در سراسر جهان, خانواده هایی که به طور معمول حضور در کلیسا در عید پاک خود را بهترین و بعد از جمع آوری برای جشن وعده های غذایی به جای آن بودند ماندم, به در خانه. پست های بازرسی پلیس در اروپا و خارج از بسته کلیساها در جای دیگر چپ وفادار با چند عبادت گزینه های دیگر از خدمات تماشای آنلاین و یا در تلویزیون.

برخی از ایالات متحده شبان رفت جلوتر با فرد خدمات با وجود دولت محلی و یا ممنوعیت در اجتماعات بزرگ.

در مبارک کلیسای انجیل در برادنتون فلوریدا حدود 100 اتومبیل حامل 250 نفر جمع آوری شده در پارکینگ به گوش پاستور Bill Bailey عید پاک خطبه. برخی نشسته در صندلی و یا در tailgates اما خانواده ماند حداقل 6 فوت از هم جدا; کسانی که در اتومبیل های خود را گاهی اوقات honked برای انتقال توافق با بیلی اظهارات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania, برنامه ریزی برای تماشای یک سرویس آنلاین به رهبری کشیش رابرت Jeffress از باپتیست جنوبی megachurch First Baptist دالاس. کشیش سرسخت متحد از رئیس جمهور ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خویش

“ما در حال رفتن را از طریق این بحران خود را با ادامه رهبری قوی و قدرت خدا” Jeffress گفت.

خود عید پیام های Trumps پرداخت ادای احترام به متخصصان پزشکی اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

پشت در مارس 24, در, فاکس نیوز, مجازی, شهرداری مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح این امکان وجود دارد که ایالات متحده می تواند از ظهور گسترده مستندات توسط این آخر هفته.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت:.

“آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آن مصاحبه. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

در عوض بسیاری از کلیساها خالی شد از جمله کلیسای جامع سنت پاتریک در شهر نیویورک است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

کاردینال تیموتی دولان. که رهبری یک سخنرانی تلویزیونی توده گفت که او خوشحال بود عبادت می توانست مجازی جشن.

“ما شما را از دست ندهید, اگر چه,” او اضافه شده است. “ما می خواهم به جای شما اینجا جسمی.”

در صبح و اعضای کلیساها از سراسر نیویورک خواند “مسیح خداوند است, افزایش یافته است امروز” از بالکن ها و پنجره ها.

“حتی اگر شما را نمی شنوند و هر کس خدا همه شنیده گفت:” کتی کلر از Reedemer کلیسای پروتستان که به سازماندهی این رویداد آنلاین.

در اروپا و کشور استفاده می شود موانع جریمه و تاکتیک های دیگر برای نگه داشتن مردم از سفر بیش از یک آخر هفته عید پاک با آب و هوای بهار زیبا.

دولت ایتالیا گفت: آخر هفته گشت های پلیس منجر به بیش از 12,500 مردم بودن تحریم و 150 مواجهه با اتهامات جنایی به اتهام نقض مستند اقدامات است.

در امیدوار طرف مقامات ایتالیا گفت: ثبت کمترین تعداد coronavirus قربانیان در سه هفته با 431 نفر در حال مرگ در روز گذشته را به کل آن به 19,899. آن را بالاترین روز به روز تلفات پس از 19 مارس ،

به عنوان سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا دیدن کاهش روزانه virus عفونت و مرگ و میر فشارهای اقتصادی در حال نصب برای نرم کردن تنگ محدودیت در زندگی روزمره.

جنوب اروپا و ایالات متحده که مرگ و میر بیش از 20,600 است که در حال حاضر جهان بالاترین شده اخیر نقاط کانونی این بیماری همه گیر. اما coronavirus نقاط داغ شده است تغییر جدید نگرانی های رو به افزایش در ژاپن و ترکیه و انگلیس که در آن مرگ و میر گذشت 10,000.

ابهامات loomed در مورد ماه های آینده, با, بالا, اتحادیه اروپا, رسمی نشان می دهد مردم نگه دارید و بر روی هر تعطیلات تابستان برنامه.

برخی از کشورهای اروپایی آغاز شده آزمایشی حرکت به سهولت خود را در آتن. اسپانیا که روز یکشنبه گزارش داد که پایین ترین رشد روزانه در عفونت در سه هفته اجازه خواهد داد که کارگران در برخی از غیر ضروری صنایع به بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز دوشنبه.

کلیساها در اسپانیا زنگ زد خود را زنگ در ظهر به اکو پیام پاپ راحتی به قربانیان این بیماری همه گیر و به امید.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث علائم شدید و منجر به مرگ شود.

بیش از 1.79 میلیون عفونت گزارش شده و 110,000 که مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دارای بالاترین تعداد با بیش از 530,000 موارد تایید شده. این ارقام قطعا درک اندازه واقعی و تلفات این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و برخی از دولتها تمایل به بازی کردن میزان شیوع.

در بریتانیا که در آن مرگ و میر گذشت 10,000 mark Johnson, پرداخت عاطفی ادای احترام به خدمات بهداشت ملی کارگران که تحت درمان او پیش از انتشار یکشنبه از سنت توماس ” در بیمارستان. او هفته در بیمارستان شامل سه شب در ICU.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من” گفت: Johnson, 55, در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های پنج شنبه. دفتر خود گفت: او را ادامه بهبودی خود را در Chequers نخست وزیر کشور خانه.

در ایالات متحده حدود نیمی از مرگ و میر در منطقه متروپولیتن نیویورک اما بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش در دولت و شاخص های دیگر نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله ها “مسطح منحنی” از عفونت.

Dr. Anthony Fauci بالا متحده متخصص بیماری های عفونی گفت: اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند مجاز به بازگشایی در اوایل ماه آینده.

در حالی که او گفت: هیچ سوئیچ نور خواهد شد که با کلیک به نوبه خود همه چیز را به او گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که “نورد re-entry” مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت بیماری همه گیر در نقاط مختلف کشور است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که 758 نفر در وزارت امور خارجه شنبه, ششمین روز متوالی تلفات صدر 700. که افزایش تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در نیویورک به 9,385.

___

Winfield گزارش از رم. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de