آنلاین جشنواره موسیقی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

این بیماری همه گیر است منجر به لغو کنسرت ها و جشنواره ها در سراسر کشور است. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای این مجازی جشنواره موسیقی.

در این تابستان جشنواره های موسیقی لغو با توجه به COVID-19 pandemic—اما شما می توانید لحن به ده کنسرت آنلاین این جشنواره چهار شنبه, آوریل 8 شروع 7 p. m. ET, حق در اینجا.

URGNT یک موسیقی جمعی با هم را توسط علامت Marczyk لیمو سطل Orkestra است همکاری با موسیقی با هم برای قرار دادن در این جشنواره برای کمک به حمایت از هنرمندان و موسیقی را به طرفداران با وجود این شرایط ، Maclean’s است حمایت از این کنسرت. در اینجا چگونه شما می توانید از URGNT.

پل ولز: Coronavirus شهر ارواح: معرفی موسیقی زنده از سالن های خالی

این رویداد آنلاین آخرین در یک سری از رایگان livestreamed کنسرت که رخ داده است در طول چند هفته گذشته. سازمان دیده بان آخرین کنسرت های جاری در maclean’s: Measha Brueggergosman مسکو آپارتمان مقدس نفس نفس گیره و کندن ریشه.

این صفحه را نشانه و بررسی و یا بازدید macleans.ca/inconcert به تماشای 10-کنسرت موسیقی پر زرق و برق شروع 7 p. m. ET on May 8. این کنسرت نیز جاری می شود در maclean’s Facebook صفحه و همچنین Maclean کانال یوتیوب.

برنامه هنرمندان و شرکت مجری

7بعد از ظهر – Gryphon Trio – Chamberfest
7:20pm – Kobo شهر – Northern Lights جشنواره Boréal
7:45pm – Ori Shalva – عامیانه کمپ
8:20pm – لیلا Biali – TD Sunfest
8:40pm – استوارت گودیر – رویال کنسرواتوار موسیقی
9:00pm – اسکات مریت – دامنه کوه جشنواره
9:20pm – بریتا ب – وحدت
9:45pm – OKAN – Sunfest
10:10 – Meesha شفیعی – کوچک موسیقی جهان
10:30 – Skratch Bastid – URGNT

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de