تجزیه و تحلیل: ساندرز می آموزد که چه آن را مانند به یک جبهه-دونده

حدود یک ساعت پیش

چارلستون S. C. — برنی ساندرز اتحاد خود را صرف حرفه ای در سیاسی, حاشیه یک خارجی به دنبال در.

در حال حاضر اعتراض سیاستمدار یادگیری آنچه در آن مانند به جلو-دونده به صورت عمده سیاسی ،

ساندرز شد هدف از حملات مداوم در روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث هر دو از متوسط بیشتر رقبا و رقیب نزدیک به او از نظر فلسفی بهداشت ، الیزابت وارن. او در مواجهه گرانول سوال در مورد هزینه و دامنه اش گسترده سیاست داخلی دستور کار است. رهبری او اعتبار به چالش کشیده شد و خلق و خو تست شده مانند هیچ وقت در زندگی حرفه ای او.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا؟” ساندرز پکتیا میباشد.

شمع-در واقع منعکس جدید از حزب دموکرات رقابت برای کاخ سفید. سوار موج شور و شوق در میان رای دهندگان جوان و قدرت به طور فزاینده ای متنوع ائتلاف ساندرز برنده دو از سه مسابقه و به طور موثر در سوم. او رقابت به شدت در کارولینای جنوبی که رای شنبه و می تواند به جلو و دور از میدان در همه مهم نماینده رهبری در هفته آینده سه شنبه مسابقات.

برای ساندرز این است که سیاسی جدید زمین.

او صرف 40 سال در سیاست به عنوان یک همزن و یک خارجی است. او اجرا برای دفتر به عنوان یک کشور مستقل و یک انزواطلب در کاپیتول هیل. او خود می بالد در حال ایدئولوژیک سفت و سخت شده است و حاضر به انتقاد از رهبران دموکرات از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای آنچه که او دیده می شود به عنوان مصلحت سیاسی انداخته است.

اکنون چهار سال پس از شورشیان کاخ سفید پیشنهاد او از یک خانواده نام او را آماده برای تبدیل شدن به حزب دموکرات پرچمدار و حزب را انتخاب کنید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز’ قدرت لرزاند بسیاری از دموکرات ها که ترس خود را که سازش ناپذیر ایدئولوژی لیبرال را خاموش خواهد شد رای دهندگان در نوسان متحده به خصوص حومه زنان بودند که بسیار مهم به حزب را تصاحب خانه در سال 2018 است. اهدا کنندگان و دیگر نخبگان نگران امیدوارند که بیشتر نامزد معتدل می تواند رسیدن به او را در هفته های آینده, اما آنها واگذار کسانی که چشم انداز به طور فزاینده ای بعید است مگر نوسان قابل توجهی در این مسابقه است.

رقبای خود سعی مهندس تغییر در مسیر مسابقه در روز سه شنبه بحث است. آنها کوبیده ورمونت سناتور با یورش شدید از حملات و در زمان قرار داده و او را در موضع دفاعی است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به چالش کشیده ساندرز’ اثر به عنوان یک نماینده مجلس گفت: “برنی در واقع نمی گذشت بیشتر از هر چیزی.”

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, متهم ساندرز از حرکت goalposts در هزینه های خود را گسترده سیاست های پیشنهادی از جمله “مدیکر برای همه” بیمه سلامت سیستم.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ شارژ که ساندرز نه تنها از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن اما نامزدی او را در نتیجه یک “فاجعه” برای دموکرات مجلس نمایندگان و سنا نامزدها در حال اجرا در بیشتر کشورهای میانه و مناطق.

“کسی می تواند در این اتاق تصور جمهوریخواهان میانه رفتن و رای دادن برای او؟” بلومبرگ پرسید.

حتی وارن یک دوست و ایدئولوژیک شریک ساندرز در زمان او با شور و نشاط برای اولین بار در نهایت دادن به هواداران که از او خواست به صراحت بازیگران خودش را به عنوان بیشتر عملی و موثر مترقی نامزد در این مسابقه است.

“برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی” وارن گفت.

ساندرز آماده شد برای یورش. هنگامی که مواجه با سوالات خود را در مورد electability او لرزاند کردن نظر سنجی نشان او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه. زمانی که فشار در مورد امکان سنجی خود را گران مورد حمایت دولت سیاست را در دستور کار خود گفت: این یک تصور غلط است که خود را از سیاست های رادیکال.

در عین حال ساندرز نیز مجبور به تن است که او تا به حال ساخته شده “بد رای” در رای گیری در برابر مقابله با قانون در مجلس سنا.

و هنگامی که او در دفاع مطلوب نظر او ساخته شده به تازگی مورد دیرین فیدل کاسترو رهبر کوبا او به نظر می رسد گرفتار کردن گارد هنگامی که برخی از مخاطبان در بحث سالن در چارلستون کارولینای جنوبی jeered.

“واقعا ؟ واقعا ؟ ” او به چالش کشیده جمعیت است.

این intraparty توهین آمیز آمد به عنوان یک کمک به حامیان ساندرز’ رقبا که باید به فوریت شده است افزایش هشدار دهنده در مورد چشم انداز خود را در انتخابات عمومی و هشدار داد که زمان در حال اجرا است به مسدود کردن مسیر خود را به نامزدی.

“شما او را دیدم فشرده در نهایت فشرده با نامزدهای دیگر گفت:” واشنگتن شهردار موریل Bowser بلومبرگ حامی.

روزهای آینده تست خواهد شد که آیا افزایش موشکافی ساندرز مطرح شده جدید شک و تردید برای رای دهندگان. او انتظار می رود را به نفع خود در کارولینای جنوبی اما خیط و پیت کردن با او ریختن منابع به دولت این هفته به امید کشیدن تعجب و مسدود کردن بایدن که نیاز به یک پیروزی قانع کننده برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود.

اما ساندرز’ واقعی تمرکز بر نماینده غنی می گوید که به سرعت به دنبال مارس 3, از جمله کالیفرنیا اولیه بزرگترین جایزه است. یک برنده وجود دارد و می توانید شروع به قرار دادن در این مسابقه خارج از دسترس برای استراحت در این زمینه است.

ساندرز’ تیم ابراز اعتماد به نفس پس از مناظره و استدلال سناتور بهره مند از بودن تمرکز در این زمینه توجه شود.

“آنها انداخت همه چیز در او” گفت: نینا ترنر سابق ایالت اوهایو سناتور و برجسته ساندرز حامی. “او در مرکز آن مرحله که در آن تمام بقیه از آنها را می خواستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>