اندوور تاپ بریج-رایهام برای رسیدن به Div. 1 دختران دولت نهایی

در مقابل یک جفت ملتهب, دانشجو, بخش ها و زیر چراغ های روشن از TD باغ یک دانشجوی سال اول را به سرقت برده نشان می دهد.

دانشجوی سال اول آنا فولی 14 امتیاز به ثمر رساند در حالی که جمع آوری و نه ریباند به عنوان اندوور پیشرفته به Div. 1 دولت نهایی با 52-44 برنده بیش از بریج-رایهام سه شنبه شب در TD Garden.

اندوور (19-6) را در فرانکلین برای Div. 1 تاج در روز شنبه در Worcester.

“این اجرا شده است همه چیز در مورد بازی به ما قوت و محدود کردن مخالفان اثر” اندوور مربی آلن Hibino گفت. “به من گفت: دختران ما قبل از بازی نه برای فراموش کردن اصول و ما قادر به انجام این کار است.”

با وجود جوانان خود فولی به نظر می رسد مصمم در مقابل یکی از بازیکنان برتر در منطقه در Trojan را دانشجوی سال دوم Shay Bollin. اغلب بالا رفتن در برابر Bollin در هر دو به پایان می رسد از زمین فولی نمایش اندازه او ورزشکاری و رفت و آمد برای قرار دادن در کلید layups ادبانه در حالی که در آینده با مهم بلوک در پایان دفاعی.

“قبل از هر بازی ما بگویید آنا (فولی) را به بازی با بسیاری از محکومیت” Hibino گفت. “من بیشترین اعتماد به نفس را در او به آن انجام می شود.”

نمره گره خورده بود در 23 رفتن به نیمی اما اندوور در زمان کنترل در سه ماهه سوم. فولی به ثمر رساند متوالی سبد و Tatum شاو (20 امتیاز) آمار خط ناپاک بلوز به عنوان بخشی از یک 8-0 اجرا قرار داده است که طلایی رزمندگان تا 31-23. بعد از آن در بند آن بود Shaw این بار حفاری انتقال trey به فشار طلایی رزمندگان منجر به 10. اندور انجام 45-36 منجر به چهارم و شاو شات پرش نگهداری استفاده در 47-39 با چهار دقیقه باقی مانده است. پشت Bollin تروجان ها ساخته شده آخرین اتهام به عنوان دانشجوی سال دوم جلو آمد از طریق سرقت و دو پرتاب آزاد برای کاهش کسری بودجه به 47-43 با 2:02 چپ.

فولی اما در آمد از طریق یک بلوک بزرگ در Bollin و Tatum آمار یک دونده در خط قرار داده طلایی رزمندگان به عقب تا شش با کمتر از یک دقیقه باقی مانده است.

“من می دانستم که Shay (Bollin) یک بازیکن باور نکردنی رفتن و من فقط می خواستم به نشان می دهد که من بود در اینجا بیش از حد” فولی گفت. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند به یک بخش بزرگ از این تیم به عنوان یک دانشجوی سال اول.”

Kenzie Matulonis برداشت ویژه در افتتاحیه سه ماهه به ثمر رساند نه امتیاز و آینده دور با چهار دزد به منجنیق بریج-رایهام به 19-11 سرب پس از یک. طلایی رزمندگان انتقال به یک مثلث و دو در سه ماهه دوم در Matulonis و Bollin اجازه داده است که آنها را به عقب بر گردیم در این بازی است. در حالی که نگه داشتن تروجان ها فقط چهار امتیاز در پایان دفاعی از طبقه Tatum گل پنج نقطه از جمله معکوس و یک لیآپ برای کمک به اندوور حتی نمره در 23 رفتن به اتاق قفل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im