اندرو کومو به ما یادآوری می کند که چگونه آن را انجام

در “پر زرق و برق و ناپسندیده,” کتاب جدید خود در مورد نخست وزیر وینستون چرچیل پاسداشت بریتانیا از طریق ناامید ماه های اولیه جنگ جهانی دوم اریک لارسون جزئیات به ظاهر نا امید کننده شرایط مقابله با این کشور است. آلمان تا به حال تاخت و تاز اروپا شد و آماده برای شروع یک کمپین بمباران با هدف از میان بردن شهرستانها بریتانیا و اگر که نیست به زور انگلستان تسلیم برای حمله به آن است. اواخر سال 1941 45,000 انگلیسی ها کشته شده اند و 52,000 مجروح شدند. 300,000 سربازان انگلیسی به دام افتاده بودند در دانکرک خاصی دستگیر و یا نابود. آلمان زیردریایی شد جلوگیری از لوازم از رسیدن به انگلیس بود که به طور موثر خود را در آن.

چرچیل مبارز. “ما نباید شکست و یا شبهه” او اعلام کرد. “ما نباید تضعیف یا تایر. نه شوک ناگهانی از جنگ و نه دراز کشیده مسیرهای پیاده روی از هوشیاری و اعمال خواهد شد و ما را.” خود مردم می دانستند که او به عنوان خستگی ناپذیر او به عنوان درخواست از آنها می شود. “پاپا خدمت کرده و آنها را با قلب خود (و) از نظر او” چرچیل دختر نوشت: در خاطرات خود “و آنها او را داده اند در بهترین و تاریک ترین ساعت عشق خود را و اعتماد به نفس.”

این منصفانه است که می گویند که آمریکایی ها شده اند به همین برکت در طول زمان بحران. روزانه نادیده گرفتن کاخ سفید “جلسات” در coronavirus قابل ملاحظه ای مخلوط از ارائه اطلاعات نادرست و بی معنی است. رئیس جمهور دارای دو امضا تخصص. یکی از ادعا های نشان داده شده ظرف 24 ساعت می تواند گمراه کننده و یا به سادگی نادرست است. دیگر بر حل و فصل واقعا بی معنی ابتذال (“این بسیار مهم است که اقتصاد ما قوی شود. یک اقتصاد قوی بسیار مهم است. واقعا مهم است.”) و فقط تکرار آن بی وقفه به عنوان هر چند انجام این کار باعث کمتر شدن بی معنی است. هر دو شده اند بر روی صفحه نمایش کامل در این جلسات.

یک نقطه روشن است رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که مانند چرچیل به حال شده است برای ارائه به طور مداوم اخبار وحشتناک در حالی که الهام بخش اعتماد به نفس. آمریکایی ها محدود به خانه های خود گرفته اند برای تنظیم به فرماندار روزانه کنفرانس های مطبوعاتی نه تنها به شنیدن در مورد دولت از چیزهایی که در نیویورک اما به یاد آوری آنچه که رهبری به نظر می رسد. از آن شده است 90 سال پس از آمریکایی ها از آن ساخته شده به طور منظم نقطه به گوش دادن به آنچه که یک رهبر تا به حال به می گویند. ما پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ جمع آوری شده برای گوش دادن به فرانکلین روزولت پای بخاری چت در دوران رکود زیرا آنها احساس می کنند می تواند به او اعتماد: به حقیقت را می دانم آنچه که او انجام شده بود به یک طرح اقدام به همدردی با آنها. کومو به ارمغان می آورد این ویژگی ها به جلسات و آمریکایی زندگی هیچ جا در نزدیکی نیویورک در میان کسانی که اتصال به دلیل آن است.

در حقیقت حتی یک رهبر صرفا بازی با ضرب المثلی کامل عرشه از دو کارت خواهد بود یک چشم برای چشم درد برای آمریکایی ها که محروم شده اند از این به مدت سه سال اما کومو شده است فقط آنچه را که دکتر دستور داد. در مقابل رئیس جمهور عمیق عدم اطمینان, Cuomo دودی فرمان: در اینجا این است که طرح A. اینجا است که چرا این ضروری است که برنامه ریزی کار می کنند. در اینجا مشکلاتی که ما با ساخت برنامه کار می کنند. در اینجا چیزی است که ما در حال انجام برای حل این مشکلات است. در اینجا این است که طرح B.

Cuomo, سختی سیاسی روده-جنگنده ارائه هر دو بشریت و الهام در حالی که نمایشگاه دست مدیریت. “این است برای رفتن به یک روز طولانی و آن را برای رفتن به یک روز سخت و آن را برای رفتن به یک روز و آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز,” کومو گفت: گارد ملی قبل از استقرار آنها را به کمک سیم پیچ نیروهای جدید است. او مجددا بر کلمات از پدر مرحوم و سلف فرماندار ماریو کومو در آنچه که یک دولت دموکراتیک است که قرار است به معنی. آن است Cuomo, تصریح کرد,”, خانواده, روابط متقابل, به اشتراک گذاری از مزایای و بار برای خوب از همه احساس یکی دیگر درد های یکی دیگر از نعمت های منطقی راستش نسبتا بدون توجه به نژاد و یا جنسیت و یا جغرافیا و یا وابستگی سیاسی.” کومو مدیریت و کلمات او باید اطمینان عمیقا مضطرب ملت است که سپاسگزار او را برای خود بهترین ساعت.

جف رابینز بوستون وکیل سابق نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد کمسیون حقوق بشر و همزمان نویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im