یکی از بسیاری از بار آن Kingston تعجب من بود در اواخر 1990s گفتگو در مورد اخیر تاما Janowitz رمان. من تا به حال شروع به شمردن کتاب فضائل هنگامی که آن کسی که من می دانستم که به عنوان یک کسب و کار نویسنده نورد چشمان او قطع و به راه اندازی ویرانگر نقد کتاب به عنوان گرم-بیش از ساموئل ریچاردسون (خوب epistolary رمان نویس از قرن هجدهم انگلستان). به عنوان مطالعه نافذ و انکار ناپذیر استدلال unspooled من نشسته بی صدا و چشمک زن. ما در استخدام آن در ملی پست به زودی پس از, و نه به عنوان یک کسب و کار نویسنده است.

آن Kingston همیشه تعجب آور است که در راه آرام و تقریبا خجالتی, شیرین مزاج فرد با ته فروشگاه دانش طیف گسترده ای از منافع و دلخواهی شلاق برای ترکیدن چهارم شدید در استدلال و برجسته روزنامه نگاری. او لذت می برد درخشان 40 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک برنده جایزه خبرنگار و مقاله نویس و نویسنده. او روز چهارشنبه در سن 62.

بومی Torontonian, Anne متولد شد Nov. 5, 1957 در سنت مایکل در بیمارستان, قدیمی ترین از سه فرزند. پدر آلن کار در جهان و ایمیلاگر چه نه به عنوان یک روزنامه نگار. او فوت کرد زمانی که آن هفت بود و مادرش مارگارت بازگشت به کار به عنوان یک معلم و کتابدار. آن نتیجه شد یکی از بزرگسالان در خانه, کمک به مارگارت بالا بردن برادران دیو و غارت.

“آن خیلی شبیه مادر من می گوید:” دیو. “با اراده و مصمم. او همیشه سخت کار می کرد و او تا به حال یک حس قوی از عدالت و حق را از شروع.

“همه چیز در مورد عدالت و برابری و حق را به چه کسی بزرگترین تکه از پای. من زنده یاد او در یازده ساله. یک دوست خانوادگی آمد و خاموش-رنگ جنسیتی شوخی و آن ایستاده بود با دست خود را روی باسن او و گفت: “این خنده دار نیست.’ او اتاق را ترک کرد.

“اگر او را دیدم چیزی اشتباه او را از تماس با آن است. او اهمیتی نمی دهند چه اتفاقی افتاده است. مردم در حال برنامه ریزی در حال حاضر به فکر کردن در مورد صحت سیاسی اما برای او آن را در مورد آنچه که عادلانه و معقول است. او یک نمایشگاه فرد و حفاظت مردم او را دوست داشت و در مورد مراقبت. او آرام جنگنده.”

او همه گزارش خوب خواهر های او را ضبط آلبوم—Joan Armatrading جونی میچل, خواهر, Rosetta Tharpe—و ادغام کمک هزینه با خواهر و برادر خود را به خرید بیشتر.

کینگستون مورد مطالعه ادبیات تطبیقی در کالج ترینیتی دانشگاه تورنتو و پس از آن مشغول به کار به عنوان یک ویرایشگر کپی در نوعی سگ کوچک خالدار و در روابط عمومی در قلمرو اوراق بهادار که منجر به سرمقاله موقعیت در پول خود را در مجله. دومی شد, اولین روزنامه نگاری و او unimpressed. “من به یاد داشته باشید نوشیدن با او می گوید:” دیو. “و او گفت:” من نمی خواهم به نوشتن در مورد لعنتی امور مالی تمام زندگی من است.””

او نقل مکان کرد و تبدیل به یک نویسنده و مقاله نویس در بار مالی و در اواسط 1990s یک عامل گلوب و ایمیل را در گزارش کسب و کار و شنبه شب مجله. او به دست آورده شهرت به عنوان یک ملت برتر کسب و کار نویسندگان برنده چهار ملی magazine, جوایز, یک شاهکار به ندرت همسان. او همچنین انتشار اولین کتاب او خوراکی مرد: دیو Nichol رئیس جمهور را انتخاب و ساخت محبوب طعمکه برنده 1995 ملی کسب و کار کتاب جایزه.

پیوستن به ملی تنها مدت کوتاهی پس از آن در سال 1998 راه اندازی, او نقل مکان کرد و از بخش کسب و کار به op-ed صفحات نوشتن ستون ها به طور منظم در فرهنگی و امور سیاسی نشان دادن هر دو طیف وسیعی از منافع و توانایی خود را به تدوین و فرموله کردن استدلال قوی در مهم ترین مشکلات اجتماعی.

او به طور منظم مفسر در رادیو و تلویزیون و در سال 2003 منتشر شده بهترین کتاب معنای همسر: یک تحریک آمیز نگاه زنان و ازدواج در 21st Centuryبا هارپر کالینز در تورنتو و Farrar, Straus and Giroux در نیویورک است.

بسیار تحسین کار گزارش و تفسیر فرهنگی آن skewered نامقدس کسب و کار مقدس ازدواج به عنوان نمایندگی لباس عروس مجلات و ورا وانگ بوتیک. آن را جدا در حال تحول نگرش به wifedom از طریق قرن ها و بسته با درخشان و تحلیل اقتصاد از ازدواج.

Kirkus به نام معنای همسر “زیبا و سرگرم کننده نگاه در جامعه دوسوگرا نگرش به همسران” و جشن آن ساختارشکنی از “عروسی صنعتی پیچیده است.”

کیت ساندرز نوشت: در تایمز لندن “آن است که یک تماس با اسلحه. کینگستون است نه اصرار ما برای سوزاندن سفید ما frocks. اگر چه مجرد او است در برابر نهاد ازدواج” اما این کتاب است که با این حال “یک بی رحم مدیتیشن” در یک با خوشحالی همیشه پس از افسانه “است که نمی خواهد ترک ایالات متحده به تنهایی.”

برای Kingston, روزنامه نگاری—امرار معاش او و تماس—باقی مانده مرکز زندگی خود را.

یک معشوق همکار او هرگز به نظر می رسید که یک روز بد در یک اتاق خبر (به جز در مهلت) و به ندرت از دست رفته فرصت برای پیوستن به همکاران او برای نوشیدنی ها و احزاب است. او تلاش های ویژه ای به استقبال کارکنان جدید و آسایش کسانی که کمتر اجتماعی در سهولت رسالت خود را به بسیاری از در یک سری از محل های کار است. او در گفتگو گردیده و واجب جالب, تحت پوشش, مد, مواد غذایی, سیاست, کسب و کار و هر چیز دیگری بود که در هوا. او همیشه به نظر می رسید که فقط به پایان رسید در این کتاب هر کس دیگری بود در مورد به عنوان خوانده شده.

پیوستن به مک لین را به عنوان یک نویسنده در سال 2005 کینگستون مشغول به کار در بسیاری از مجله بزرگترین داستان بیش از 15 سال آینده از جمله عمده مشخصات Michael Ignatieff و یک سال 2006 فیلمهای با طولانی تیتر: “کانادا ثروتمندترین خانواده Thomsons هستند به ارزش $23,800,000,000 و آنها فقط یک کمی عجیب و غریب: یک داستان در داخل از طلاق کثیف, خصوصی, چشم, ویژه, نوزاد, هنر, املاک و مستغلات & پریشانی روانی.”

او حک شده یک نقش خودش را به عنوان یک پیشرو در کانادا مفسر در مسائل زنان که عمیقا برای او مهم نیست حداقل به این دلیل که از مبارزات مادر به عنوان یک پدر و مادر تنها. او در جلو از کانادا پوشش #Metoo (و تدریس یک کلاس در مورد این موضوع در دانشگاه تورنتو با شیرماهی ویرایشگر جسیکا جانسون). او اعزام از ژیان قمیشی محاکمه شدند تقدیر را برای خود بینش و سلامت عقل.

آخرین مقاله عمده برای maclean’s شد رسیدگی به آنچه پلیس خواستار شد کانادا “اپیدمی” داخلی-خشونت است. او تبدیل شده تا نگران اطلاعات در قتل و سوء استفاده و کشور را عدم زنان پناهگاه و همچنین به عنوان یک شکست ساختاری در بخشی از نیروهای پلیس و دادگاه ها برای درمان سوء رفتار با زنان به عنوان یک مشکل عمده.

“ما دریافت کرده اید سیل تسلیت در maclean’s” گفت: editor-in-chief آلیسون نجف در شب چهارشنبه. “طرفداران او بودند ابراز غم و اندوه نه تنها برای دست دادن به کانادا, روزنامه نگاری, اما برای دست دادن به ملت است. و آنها نه اغراق آن است. آنها اشتباه است.

“وجود دارد داستان تنها آن کینگستون می نویسم. داستان که خواستار او ترکیبی از سعی و کوشش وحشی هوش و شجاعت اخلاقی. در حال حاضر کسانی که داستان را رفتن بی حد و حصر.”

کنت وایت سابق editor-in-chief of maclean’s ملی و پست.

با فایل های از هارون Hutchins

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su