آن Kingston: او را ضرب و شتم بود زندگی

به نظر می رسد مناسب است که یکی از آخرین طولانی-ویژگی های فرم که در آن Kingston نوشت: یک قطعه خواستار همدلی انقلاب است. در برابر پس زمینه از مهاجر بازداشت و جدید, ریاضت, قطعه, منتشر شده در تابستان گذشته ترسیم یک میل که متلاطم است تا در نامتجانس موسسات از دولت به صنعت مراقبت های بهداشتی برای ایجاد یک مهربانتر مسیر: “چگونه ما شفقت پرورش در سیستم های طراحی شده برای پاداش دادن به کسانی که دلسوز?” آن را پرسید.

مانند هر آن Kingston قطعه روشن بود-eyed unsentimental و startlingly اصلی است. و مانند بسیاری از آنه کینگستون قطعه آن با رایحه بشریت و یک وسعت دید که من حدس می آید در بخشی از بومی استعداد و در بخشی از نوشتن در مورد بسیاری از موضوعات مختلف در طول سال.

آن را گمان می کنم باید به ضرب و شتم از انواع. او شاید بیش از هر نویسنده دیگر در این کشور به شکل ملی گفتگو در مورد داستان زنان و مسائل در طول بیش از دو دهه است. در نقش خود به عنوان یک مقاله نویس و نویسنده ارشد maclean’sهای ملی پست, شنبه شب و گلوب و ایمیلو به عنوان نویسنده کتاب پرفروش معنای همسراو به ارمغان آورد به جریان اصلی یک unapologetically فمینیستی جهان و فکری بلند برای بحث از زندگی زنان است.

وجود دارد دیگر نویسندگان نوشت که عاشقانه در مورد زنان توانمند میشل لندسبرگ به ذهن می آید–اما آن را آن بیش از چند دهه است که به طول انجامید و تحول را در عصر دیجیتال به ویروسی مرز رسانه ها به یک جدید multiplatform, لحظه, سازمان ملل متحد, در حال خواب جهان است. او به صحبت کرد و گاهی برای نسل از زنان است. او نوشت: با ظرافت طنز و طراوت فکری در مورد ازدواج و مادری (هر چند او ازدواج نکرده بود و یا مادر خودش); او پنجه فمینیستی اقتصاد و MeToo. او تحت پوشش بیل کازبی و ژیان قمیشی محاکمه و هیلاری کلینتون نامزدی و جاستین ترودو فمینیستی رکورد. او نوشت: یک نافذ قطعه در تابو از والدین پشیمانی برای او که نامزد دریافت جایزه برای میشل لندسبرگ جایزه.

ادامه مطلب: Anne کینگستون: آرام جنگنده

اما آن باقی مانده نیز در طول زندگی خود اعتراف عمومی. او در آغاز زندگی حرفه ای خود را در یک شادتر سن magazine نوشتن و او حریص polymath نوشت که برابر با شور و عمق اطلاعات در مورد رهبران سیاسی بودجه, سلامت, سیاست, کسب و کار, طلاق, قتل, ادبیات و گل کلم و کفش. او کنجکاوی پایان ناپذیر بود و او را به مبارزه طلبیده pigeonholing—در موضوع و یا ایدئولوژی و یا رویکرد است. “همه چیز متصل” توییتر زیستی آغاز می شود و در آن کار را انجام داد. او را ضرب و شتم بود زندگی; هیچ چیز دیگری می تواند او را.

آن درگذشت در تورنتو—آن را هنوز هم نیش برای نوشتن کلمات—on Feb. 12, 2020, بیماری که کوتاه بود به اندازه کافی به عنوان ناگهانی. او برگ یک سوراخ در کشور فکری و سیاسی در زندگی و جامعه بیبهره خوانندگان. در سراسیمگی از تماس های تلفنی من با همکاران عزادار بسیاری از ما خواست همان گیج کننده سوال: که احتمالا می تواند جای او ؟

آن بود برای من که برای بسیاری از زنان من می دانم که این مدل برای آنچه که یک نویسنده می تواند باشد. او یک نویسنده سیاسی برتری همتراز شناخته شده (و مطمئنا در میان برخی از ترس) برای او بلند پروازانه و صاف و پوست کنده پروفایل—Michael Ignatieff, الیزابت ممکن است—و او نافذ تجزیه و تحلیل. او یک دنده و بی باک خبرنگار تحقیقی و او در انجام کسب و کار روزنامه نگار آورده است که یک canny درک سود و بازار به هر داستان او.

او مراقبت به شدت در مورد مسائل مربوط به عدالت اجتماعی اما او تکه های متنوع و به ندرت صرفا تایید آنچه شما در حال حاضر می دانستند. او نوشت زیبا در مورد مواد غذایی و مد و طراحی است. وجود دارد “جدی” خبرنگاران ما هر دو مشغول به کار در نشریات مختلف که پیدا کردن چنین موضوعات بیهوده و بیمعنی. هیچ موضوع بود بیهوده و بیمعنی برای آن است. او ویرایش بخش سبک هفتگی شنبه شب; او را دیدم این داستان به عنوان یک راه برای درک این راه ما زندگی می کنند, عادات ما به عنوان مصرف کنندگان و شهروندان انسان است. آن اثبات شد که یک نویسنده و یک نویسنده زن به طور خاص می تواند نوشتن در مورد بزرگترین مسائل سیاسی روز و اعمال همان هوش به نوشتن در مورد باغ و جدی گرفته شود برای هر دو.

من آن زمانی که ما هر دو در پنج شنبه شب , مجله تقریبا از دو دهه پیش. من یک جوان تازه وارد ویژگی های ویرایشگر زمانی که من پرتاب شد به چه تبدیل به یکی از طولانی ترین ایستاده همکاری از زندگی حرفه ای من; آن بود در حال حاضر یک چاشنی روزنامه نگار کهنه کار از شنبه شب این پست مالی و گلوب و ایمیلو نویسنده برنده جایزه کتاب خوراکی مرد: دیو نیکولز رئیس جمهور را انتخاب و ساخت محبوب طعم و مزه. یکی از اولین تکالیف به منظور ویرایش داستان او در دیزنی لند “سیندرلا پیچیده است.” من باریکش خودم; من نمی توانستم باور من رفتن به ویرایش آن کینگستون. برخی از همکاران من به من به یاد نگاه—با همدردی ؟ نگران بود ؟ —همانطور که من راه می رفت به میز او. “شما در حال ویرایش آن?” یکی پرسید: eyes wide.

من رابطه دوستانه با آن تقریبا فوری و ما هم مشغول به کار در هزاران و هزاران نفر از کلمات از. تحسین من برای او—وضوح و اصالت او فکر وسعت و عمق از منافع او سوراخ کردن-نوبت تیز از عبارت—تنها بزرگ شد.

من آمد به می دانم که او هم با یک صمیمیت شدید است که هر دراز مدت ویرایشگر از کار او قطعا می دانید. او تا به حال یک کمرویی و یک آسیب پذیری که ممکن است به عنوان یک شگفتی برای کسانی که دیدم تنها او روزنامه نگاری دلاوری و یا اعتماد به نفس خود را. وجود نویسندگان که کاملا مقرون به صرفه در مورد نوشتن: آنها مصاحبه فقط حق تعداد زیادی از مردم صرف فقط عدد سمت راست ساعت در داستان و فایل جلوتر از برنامه. آن بود که نویسنده است. او مشغول به کار سخت تر در تقریبا در هر جبهه از هر منطقی باید. ما می خواهم که ده ها تن از گفتگو در مورد انتساب. داستان های او اغلب بالا-سیم عمل می کند. سردبیر و نویسنده هر دو احساس خطر فوق العاده حس نمی دانستند که در آن یک داستان به رهبری بود از یک سفر جدید و ناشناخته مقصد و بتن در معرض خطر از دست رفته مهلت و همه اخراج شدن! (ما همیشه از آن ساخته شده و در نتیجه داستان نمی شد و فقط رضایت بخش اما اغلب ذهن در حال گسترش است.)

او تا به حال استاندارد فوق العاده بالا برای خودش و برای هر کس دیگری. و یک equivalently آستانه پایین برای هر کسی که در هر لحظه را برآورده نمی آن. می خواهم به دانستن آنچه که شجاعت در یک روزنامه نگار به نظر می رسد مانند ؟ آن را به یک نوار شراب با آن کینگستون و سفارش شکلات مارتینی. (آن را در سال 2006 به خاطر خدا; اما آن را تحت تاثیر قرار نمی.) من دیده ام انجام نگاران از ترس دولا شدن perceptibly در حضور او. او یک معتاد حرفه ای که به آن تمام خود را در هر دقیقه و فکر شما باید بیش از حد. اما او فقط به عنوان سخاوتمندانه با قدردانی و ستایش است. من صرف چند شب پس از ژیان قمیشی اخبار شکست در جلسات با آن و دو جوان و با استعداد کارورزان—راشل براون و Genna باک در حال حاضر در اخبار جهانی و ملی پست. آن شور و شوق برای هر جزئیات گزارش خود به طعنه بود effusive. کیفیت کار اهمیت عمیقا بالاتر از همه.

آن حس یک روزنامه نگار برای عصر دیجیتال قبل از عصر دیجیتال وجود داشته است. او chafed در برابر محدودیت های مطبوعات مهلت برابر ماشین آلات از نوع تنظیم و preflighting و چاپ. چرا آن را تا کنون به بیش از ؟ مانند بسیاری از سردبیر که با او کار می کرد من می توانید به یاد شب کشیده است که نیمه شب گذشته این جملات در یک قطعه هنوز تشکیل یا معلق در هوا با آن بیش از یک ویرایشگر کپی, کامپیوتر, finessing جمله بندی در یک بسیار عملی داستان دقیقه قبل از اینکه کل مجله به چاپ.

وب سایت چاپ و نشر شد خوش آمدید مداخله برای آن است. آن را سریع الاستیک و بهترین از همه سیری ناپذیر است. و هنگامی که maclean’s رفت از یک هفته به یک پنج دقیقهای مانند هر نشریه دیگر در زمان ما—انتشار به طور مداوم چند نویسندگان ساخته شده انتقال آسان تر از آن است. او محدوده گیج کننده بود و او تا به حال پیرمرد سوخت و ساز بدن برای تان شدیدا از داستان هر موضوع هر فرمت. او تا به حال هیچ نفس در مورد هر یک از آن. و او اعمال سخت گیری و دقت سنتی, مجله, نوشتن برای هر قطعه. مایکل Friscolanti یک انجام تحقیقی خبرنگار دیروز به من گفت: “شما می دانید که او می خواهم به نوشتن بسیاری از f-ing داستان در یک هفته آن را فقط به من می خواهم به ترک. من نمی دانم که چگونه او آن را انجام داد.”

هیچ کس انجام داد. آن غیر قابل کنترل بود. در یک هفته تنها او ممکن است تولید درخشان آستین فرم تحقیقی ویژگی در بهداشت و درمان کانادا سیاست بیش از عوارض جانبی دارو—نوع که برگزار شد تا در مجلس عوام انگلیس روز بعد—و همچنین دزدکی حرکت کردن در لذت بخش فرهنگ قطعه در بزرگترین کتاب آشپزی تا کنون منتشر شده و جواهر از یک داستان نقد و بررسی و سریع اخبار آمار مورد جدید MS درمان—علاقه مطیع همیشه از بستگان نزدیک تشخیص داده شد با این وضعیت سال پیش.

زمانی که فیلم شد نوش دارو برای مجله نشر مشکلات آن فرو برد و با ذوق. او در مصاحبه با نویسنده کاترین Borel یکی از قمشی را شاکیان بود قلب توقف. زمانی که maclean’s غوطه ور انگشتان خود را به پیشنهادهای آن شد که شرکت میزبان با برایان Bethune از یک کتاب, پادکست این Bibliopod. او فورا یک گوینده. او enunciated با دقت او پیش بینی شده او تکیه به میکروفون و آرام حرکات غیر ارادی در یک راه تازه ترین به یاد داشته باشید به انجام.

لازم به توضیح چیزی اساسی در مورد آن است. وجود دارد یک لهستانی به همه چیز او بود. یک حزب در خانه خود را رایحه گل های. اگر او در حال رفتن به یک رویداد برای یک نویسنده او می خواهم این کتاب را خوانده ام. او هرگز کمتر از به طور کامل آماده شده و هرگز کمتر از مهارت.

در یک اتاق خبر کامل از خبرنگاران او باقی مانده یک نویسنده همیشه. او دانشمند, urbane شوخ. پس از خسته کننده تولید شب زمانی که بقیه از ما دارو با Netflix بکشد در ساعت قبل از خواب آن را شروع یک رمان توسط ایان مکیوون. هنر پایدار ، هنگامی که او با هواپیما به دنور برای یک آخر هفته به دیدن یک نمایشگاه در فراموش شده زنان نقاشان در اکسپرسیونیسم انتزاعی. او پس از نقل مکان کرد و با این کار او آمد و در مورد آن نوشت برای مجله. او تا به حال گرسنگی, برای, ایده, برای, تجربه, برای زندگی.

در گذشته ارز من تا به حال با او نوشت: “من دوست دارم برای دیدن و یا فقط با شما صحبت کنم در مورد هر چیزی (و نه بیماری). اولین چیزی که شما متوجه هنگامی که شما یک وخیم تشخیص نیاز به مردم شما را دوست دارم و جامعه خود را نزدیک—و فقط ماندن درگیر در جهان است.” آن را یک نویسنده دیدگاه به پایان است. من آن را از دست ناگوار و این کشور را به خوانندگان خواهد بود که فقیر و بدون او.

داستان با آن KINGSTON:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید