Maclean ارشد نویسنده آن Kingston درگذشت این هفته در 62. ما خواسته برخی از همکاران او و تحسین در روزنامه نگاری و فراتر از آن برای به اشتراک گذاشتن خاطرات خود را.

پاتریشیا Treble: “یک دقیقه؟” این است که چگونه آن همیشه خود را آغاز گفتگو با من. او می خواهم قار قار کردن خودش را در یک صندلی و من می خواهم صبر کنید برای شنیدن آنچه که در ذهن او به عنوان او به طعنه روند از اتر از جامعه مدرن است. آن نیرو و فروتنی در یک اتاق خبر با مردم هوشمند آن در کلاس خود است.

آنه ماری اونز: کار کردن با آن در یک داستان بود و پیدا کردن خود را در یک مهمانی شام در سراسر جدول از جالب ترین فرد در این اتاق صحبت کردن در مورد ترین پرچین موضوعات. آن مشغول به کار راه خود را از طریق یک داستان بزرگ با صحبت کردن آن را. او می خواهم صرف سنین تشریحی هر جنبه ای از موضوع های در حال اجرا را از طریق استدلال از یک طرف و سپس چند ساعت بعد ظاهر دوباره به دفتر من به غیر از این استدلال برای دیگر.

Dianna Symonds: به می گویند که او پنجه مسائل زنان می دهد هیچ حس از طیف وسیعی از کار او و تنها خراش سطح از صدها نفر از داستان که او نوشت و تاثیر خود را. او نبود افاده در مورد موضوع است. سلطنتی بودند به عنوان شایسته یک داستان به عنوان یک نخست وزیر و نگرش او به کار بود و همان زمانی که گزارش در یک مجرم جنسی و یا در اثر یک بیماری صبحگاهی قرص.

Sarah Boesveld: من به تماشای آن کینگستون در ژیان قمیشی محاکمه در تورنتو در ماه فوریه 2016. در حالی که بسیاری از ما فقط تلاش برای نگه داشتن شناور در قانونی تدارکات روز آن نوشت و در مورد ماری Henein کفش و پیام قمشی تیم حقوقی در تلاش بود به تلگراف در مورد قدرت و جنسيت و کنترل است. او را دیدم که حق را از طریق آن performativity. او را دیدم از طریق یک جهنم از بسیاری.

دایان د Fenoyl: من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر نویسنده است که می تواند به عنوان درخشان را یک چیز کوچک او می خواهم مشاهده شده (مانند آنچه که مردم با پوشیدن) و تبدیل آن به یک باهوش قطعه که در آن جامعه بود.

الیزابت Semmelhack: اولین بار چهره-به-چهره تجربه ذهن او در کار بود در واقع خطر ناک. ما کاهش یافت و به گفتگو thick as thieves و در طول سال من به اندازه کافی خوش شانس به صرف زمان با او دست و پنجه نرم کردن با مد نقش در این سازه از جنس و پیچیده خود و یا شاید به عنوان آن ممکن است اشاره کرد, پیچیده, ارتباط, به قدرت است.

آن کینگستون با شیرماهی’ جسیکا جانسون در Natoinal جوایز مجله در سال 2018 است. (حسن نیت ارائه میدهد از استیون Goetz/مجله ملی جوایز)

کالین کمپبل: هیچ داستان بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک است برای آن. او یک بار نوشت: یک قطعه مورد اختلاف زناشویی ناشی از استدلال بر ” حق ” راه به بار ماشین ظرفشویی. در دست او آن را بیش از فقط یک کمی سرگرم کننده داستان آن یک نگاه اجمالی به موضوع “به عنوان متنوع و شخصی به عنوان اثر انگشت و هر بیت به عنوان آشکار است.” من موافقت کرد به صحبت کردن با او را برای این داستان و من و همسرم هنوز در مورد آن خنده. مانند بسیاری از داستانهای دیگر او آن را به میخ.

مایکل بارکلی: من هرگز فراموش نکنید که یک قطعه 2014 او نوشت: “بازگشت از موهای ناحیه تناسلی” است که در آن هر کپی ویراستاران’ کابوس بود عجیب معکوس: در مورد نادر که در آن نویسنده در واقع به معنای نوشتن “زهار” آن بود تایپ “کوتاه کردن مو.” بهترین به خطا در کنار احتیاط حتی ناخودآگاه. (آن را کشف و اصلاح شود.)

د Fenoyl: او همیشه می خواهم در حال حاضر به خواندن کتاب شما تا به حال فقط در مورد شنیده و نمی تواند صبر کنید برای گرفتن دست خود را در.

مایکل Friscolanti: اگر چه او یک مقاله نویس مشهور آن بود که یک خبرنگار به هسته: دقیق در تحقیق و feverishly وسواسی در مورد چند جزئیات کوچک او تا به حال هنوز میخ.

بارکلی: او تا به حال یک عادت عمده انجام مصاحبه بر روی تلفن همراه خود را در حالی که قدم زدن از طریق دفتر.

Friscolanti: من هرگز فراموش گوش دادن به آن در گوشی با کسی که نمی خواهم به او پاسخ مستقیم. در زمان او گذاشت تا او معمولا تا به حال آنچه او به دنبال آن بود.

Kevin Donovan: در بیش از چند نوبت که من پیدا کردم او را در طبقه دهم از 393 دانشگاه دادگاه حفر به ماموت دادگاه, فایل, داشتن jostled برای یک موقعیت خوب در یک مشغول مقابله و سپس برخورد با یک کهنه کپی کردن سیستم. آنچه پدید آمده از او در صفحات maclean’s دقیق بود و مختصر و زیبا.

Friscolanti: آنه و من ماه را صرف کار با هم در یک تحقیقی از ویژگی های مورد قتل بری و عسل شرمن. اواخر یک بعد از ظهر جمعه من در سراسر مهمی جعبه از اسناد و مدارک در تورنتو دادگاه—و من نیاز به کسی برای کمک به من فتوکپی آنها را قبل از ساختمان بسته برای تعطیلات آخر هفته. بدون تردید آن شروع به پریدن کرد در یک تاکسی به دفتر رجیستری و سپس بعد صرف 45 دقیقه دیوانه وار فتوکپی تا امنیت لگد ما را. که در آن: هر چیزی برای داستان.

Treble: او جامع تحقیقات افسانه ای بود—او می تواند ردیابی کردن زوایای جدید از یک داستان زمانی که او باید نوشتن.

Symonds: آن هرگز مهلت که او آماده را به زندگی می کنند. او در آن هنگام در زمان متناوب منطقه. زمانی که او بود “نزدیک” برای تشکیل پرونده اصلی داستان (واقعیت: 2 تا 3 ساعت فاصله را فشار دهید زمان بلندی) او می خواهم به شما بگویم در یک تقریبا صدای تسکین دهنده که او فقط redoing آخرین بخش یا دادن داستان یکی بیشتر بخوانید.

بارکلی: من دروغ نمی گم: Anne Kingston من نگه داشته تا در شب. کاملا به معنای واقعی کلمه: من در کپی کردن میز در maclean’sساخته شده است که من یکی از افرادی است که تا به حال به چوب در اطراف به پایان تلخ از تولید هر هفته و آن به طور معمول آخرین نفر به فایل داستان او.

Symonds: زمانی که او بود و نه حتی نزدیک به پایان رسید او می گویند که اینترنت رفته بود پایین. که تلفن همراه خود مرده بود و که او تا به حال از دست رفته خود را تماس بگیرید. یا این که ماشین خود را تا به حال شده باشه و او می تواند در این کار به زودی. (احتمالی: داخل ماشین که با آشغال بلیط پارکینگ. واقعیت: داستان بود 4 تا 6 plus ساعت از فرود.)

بارکلی: این داستان نیست معمولا فقط یک ستون و یا یک پیجر: آن اغلب چند صفحه ای تحقیق و تفحص و یا در عمق جامعه شناختی مقاله. که بدان معنی است که من اغلب هنوز هم در محل کار در ساعت 1 صبح در حال انتظار برای آن را کپی ضربه به میز من.

د Fenoyl: زمانی که من ویرایش او مرا سوار دیوانه گاهی اوقات چرا که او همیشه تحت فشار قرار دادند او مهلت تا آنجا که او می تواند و پس از آن فقط زمانی که من می خواهم فکر می کنم ما هرگز آن را به او می خواهم آن را به من بدهد و آن را کامل خواهد بود و ظریف است.

Symonds: آن هرگز عقب نشسته و در حالی که هر کسی ویرایش یکی از داستان های او. منفعل بود و نه یک کلمه او را درک است. او ویرایش شده در همان زمان به عنوان سردبیر. او می خواهم استدلال می کنند. او می خواهم می گویند که کلمه تغییر اشتباه بود. او افزود: مواد جدید پشت سر او سردبیر بازگشت. او در برابر هر گونه ارتباط است که او را نمی بینم. که آنچه که او ساخته شده یک خبرنگار و نویسنده است. او تا به حال به می دانم که داستان منتقل آنچه او آن را می خواستم بگویم. که کسانی که اتصالات چندگانه زنگ زد درست است.

بارکلی: آن داستان بودند همیشه با ارزش اواخر شب. او نوشت قدرتمند تحقیقی قطعات. او نوشت: با همدلی. او فمینیستی لنز بود که همیشه به شدت متمرکز و ضروری خواندن. مانند هر نویسنده بزرگ او می تواند آن را انجام دهد همه: سنگین weepers و همچنین نور و کرکی.

(اعتبار: Rob کینگستون آن برادر)

Symonds: آن هرگز ملاقات, مهلت, اما او می رسند در دفتر به دنبال زیبا. او ممکن است متلاطم در مورد ماشین اما او تقریبا شناور در. اگر آن تابستان او را در لباس کتانی. موهای خود را صاف کنید. او با پوشیدن لذت جفت از کفش های جدید. او آرام به نظر می رسد. او ممکن است عذرخواهی می کنیم. او ممکن است. او می خواهم بپرسم چگونه ما انجام می دهند با این داستان ؟ آن قسمت مساوی خشم و هیجان انگیز به کار به عنوان ویرایشگر اما آن را غیر ممکن بود برای باقی می ماند عصبانی است. داستان های او بودند که خوب است. آنها که خوب است.

مارتین Patriquin: ما در مجله ملی جوایز یک سال ما هر دو عصبانی کردن در نوار نقدی و سیستم بلیط آن را شامل. آن را مانند سفارش نوشیدنی از IRS. ما نیز هر دو عصبانی.

ما نوع وسواس با روکش طلا نشانه چسبیده به دیوار در خارج از توالت که خواندن “حمام و سرویس بهداشتی با کولر.” (خوب من وسواس.) ما تصمیم گرفتیم که) ما نیاز به بازپرداخت به صورت نقدی نوار قساوت; ب) که آن را یک جرم و جنایت بیشتر است که نیک کولر نبود نامزد دریافت جایزه برای هر چیزی که در آن سال و c) نیک سزاوار جایزه شده است. پس از آن و من ابداع یک طرح. من در ثبت نام. او ایستاده بود در خارج از حمام در lookout تلاش برای آن را به نظر می رسد که طاس, grunting, ادم سفیه و احمق در پشت او وجود نداشت. او فقط پریشان همه بودن آن Kingston—که لبخند روی لب های کوچک که چشم تلنگر او عظیم شیشه ای از شراب در دست او است. او خیلی خوب در بازیگری scandalized; هنگامی که من در نهایت ثبت نام دیوار او آشکارا حاضر به قبول و یا حتی آن را لمس کنید.

چارلی Gillis: Anne بسیار عالی بود طعم و مزه در غذا و شراب. هنگامی که او در پوشش بیل کازبی را محاکمه که برگزار می شد در یک exurb فیلادلفیا در مضحک اعتقاد آنها می تواند پیدا کردن منصفه وجود دارد که برداشت از این مورد تا به حال نشده است آلوده توسط رسانه ها پوشش تنها محل اقامت ما می تواند پیدا کردن برای آن بود B-grade هتل های زنجیره ای یک و نیم ساعت رانندگی از Norristown دادگاه است. پس از اولین روز از شهادت را به نام من کرده بود و به سختی پرسید که چگونه او بود که او گفت: “وحشتناک است! من در یک لعنتی مواد غذایی کویر چارلی!” از آن ما شد کمی ایستاده شوخی—یک استعاره برای تمام شکست مفتضحانه است که محاکمه. او را به نشستن را از طریق یک روز از شواهد توصیف کازبی را هولناک رفتار و سپس سر خم کردن در مک دونالد و نوشتن ستون بسیار عالی آشكار کازبی را گناه حتی به عنوان خود دفاع تیم موفق به قرار دادن قربانیان خود را در دادگاه.

Boesveld: این اولین محاکمه واقعی از “#MeToo” عصر. او از نزدیک. مستند. رعایت. کمک به ما در درک.

Gillis: به سادگی وجود دارد نه زمان برای او را به رفتن و پیدا کردن غذا مناسب. بنابراین اولین چیزی که من می خواهم بپرسم وقتی که من او را بر روی گوشی چیزی است که او می خواهم آن روز خورده. پاسخ این خواهد بود “آب!” یا “f—پادشاه تاکو بل!” آن Kingston خواهد گرسنه و تشنه و محروم از خواب در تعقیب یک داستان است که اهمیت عمیقا به او. او سوگند یاد کرد تا زمانی که دادگاه بود بیش از او می خواهم و درمان خود را به یک شام خوب. اما زمانی که کازبی راه می رفت که دادگاه با تشکر آویزان داوران, من فکر نمی کنم او می تواند خودش را به آن را انجام دهد. به جای او پرواز خانه خسته و تخلیه و 500 درصد تعیین می شود برای دیدن این مرد سعی کردم دوباره. زیرا او می دانست که حقیقت برنده خواهد بود ، و در پایان آن را انجام داد.

جسیکا جانسون: زمانی که دانشگاه تورنتو می خواستم برای راه اندازی یک کلاس به نام “#MeToo و رسانه” ما تصمیم به آموزش آن را با هم. آن را در حال سخنرانی وسعت و عمق از کسی که نوشته بودم در مورد مسائل فرهنگی و اجتماعی در پشت #MeToo جنبش برای سال انجام داده بود دادگاه گزارش در محاکمات از بیل کازبی و ژیان قمیشی. تا کنون انتقادی او به خاطر نام و تاریخ از آزمایشات و حوادث سال های پس از آنها رخ داده است با دقت که ترسناک است. سخنرانی او در کلارنس توماس و آنیتا هیل رسوایی بود به عنوان غنی با جزئیات به عنوان اگر آن را دیروز اتفاق افتاده است.

Boesveld: این اتصالات برای من که یکی از آن آخرین پروژه های تحقیقاتی بود که یک شیرجه عمیق به شریک صمیمی خشونت در این کشور و تمام راه های سیستم شکست خورده اند زنان است. یکی از آخرین ستون به نام منفعل راه بحث ما در مورد خشونت علیه زنان است.

جانسون: او می خواست برای برگزاری هر یک از جزئیات به نور به عنوان اگر آن را یک سنگ قیمتی و مطمئن شوید که آن را بی عیب و نقص بود و از هر زاویه. شب قبل از ما درسی توجه بود و او می خواست برای رفتن به کلاس های چند من فکر کردم ما تا به حال حل و فصل ماه پیش و مطمئن شوید که آنها صدا; من در عین حال یکی دیگر از روزنامه نگار با یک روز دیوانه کار سعی کردم به زور او همراه است. “ما باید برای دریافت این انجام می شود.” او به چالش کشیده پویا و گفت:”شما نمی سردبیر و من هستم و نه نویسنده.” او همچنین hissed “این است که یک نگاه خوبی در شما.” اگر چه این است که معمولا در شخصیت من من نمی دانم دیگر چگونه به مقابله با آن, بنابراین من در او.

Friscolanti: آن دشوار بود—در flacks در احمق و گاهی همکاران.

جانسون: روز بعد همه چیز به حالت عادی بازگشت. ما هر دو خجالت و در گراند سنت newsroom نبود ذکر شده تا بعد از مهلت گذشت. سپس آن مطمئن ساخته شده به من برای شام و مطمئن شوید که ما باشه. او یک آشپز بزرگ است و به عنوان شما می توانید تصور کنید همه چیز comme il faut.

Friscolanti: او outworked همه. اما او هرگز دریغ برای کمک به دیگر خبرنگار که می خواستم به او را انتخاب کنید مغز است. او همیشه در زمان حال برای آن است.

جانسون: من اغلب شوکه شدند و تناقضات در این: یک فمینیست که عاشق به نگاه زیبا سوسیالیستی که عاشق سفید و کبود. دوستی ما توسعه یافته زمانی که من نقل مکان کرد به همان همسایگی او زندگی می کردند و زندگی ما متصل هفتگی کلاس های یوگا بیش از قهوه در واگن های اجتماعی.

Patriquin: صرفا برای واکنش من استفاده می شود به تماس او را “بروجن” به خاطر یک فرانک مجله مورد در مورد او که درگیر محل خانه او. در حال حاضر من می توانم او را بشنود به من گفتن که او زندگی می کردند در رزدیل مجاور نیست لعنتی یزد ” مثل من می توانید ببینید که تلنگر از چشمان او. او یکی از شاید سه انسان که من را مشاهده می کنید تماس بگیرید و یا فقط به شنیدن آنها شکایت بود زیرا خونین خنده دار.

Zosia Bielski: فراتر از کار او نادر بود روزنامه نگار که به رهبری یک زندگی غنی و کامل—خواندن سفر و خوب غذا خوردن. او تا به حال بهترین طعم در همه چیز. او پخته شده غذایی در خانه زیبا, قطار, غرش, گذشته, تکان دادن او ، من او را دوست داشتم تند تند دانستن به نظر می رسد بیش از یک (خوب) بطری از شراب است.

جانسون: مال ما بود آسان دوستی زنان پیوند بیش از فمینیسم و 200 دلار ساق پوش. او را دیدم که طنز در این است. آن را دیدم و طنز در همه چیز. پیدا کردن طنز یکی از مورد علاقه خود گذشته بار همراه با پیدا کردن نقص در شخص دیگری استدلال.

آن Kingston شرکت می آموزد #MeToo کلاس در دانشگاه تورنتو با جسیکا جانسون. (Aloysius ونگ)

Bielski: من همیشه عمیقا فروتن هنگامی که آن را نشان می دهد ما با یک نوشیدنی و یا رفتن برای صرف شام. او به شدت زن هوشمند من همیشه مواجه می شوند و در یک جدول از آن می تواند احساس دلهره آور است. کسانی که ناامنی را به سرعت فروکش او سخاوتمندانه مربی دفاع از خبرنگاران در محل کار و ارائه واقعی همدلی در زندگی است.

جانسون: او گزارش تجاوز جنسی و خشونت علیه زنان است برخی از مهم ترین روزنامه نگاری در این کشور از دهه گذشته نه فقط به خاطر اینکه او تحت پوشش حقایق را با دقت و صداقت—او—اما از آنجا که او نشان داد فمینیسم و آخرین آن برداشت به عنوان بخشی از یک مقدار دورتر از رسیدن به مبارزه برای برابری بین زنان و مردان است.

Symonds: Anne می دانستم که هرگز معنای کلمه هرگز. او شدید گزارشگر. او تا به حال سوالات و او می خواست پاسخ. او به من ارسال ایمیل چند هفته پیش.

“من اول شیمی جمعه گذشته و خیلی خوب در نظر aftereffects—هیچ چیز وحشتناک. من صرف روز استراحت بیشتر. خیلی دوست دارم به دانستن آنچه در جریان است با شما—آنچه شما انجام آنچه شما در حال خواندن هر شایعات هر گونه اخبار از جهان خارج وجود دارد.

  xo, Anne”

ذهن او گرسنه برای اخبار. او نوشتن دقیق است. که درج یک کاما بعد از یک x و o? کسی که در تلاش به دست آوردن تمام جزئیات در سمت راست. تنها آن است.


پاتریشیا سه برابر شده است رئیس سابق تحقیقات برای maclean’sدر حال حاضر سلطنتی watcher با نوشتن خانواده سلطنتی. آنه ماری اونز معاون سابق سردبیر در maclean’s و سابق سردبیر در ملی پست. Dianna Symonds سابق سردبیر در maclean’s و سابق سردبیر در شنبه شب مجله. Sarah Boesveld سابق خبرنگار با ملی پست و Chatelaine. دایان د Fenoyl سابق سردبیر در maclean’sدر حال حاضر با تورنتو استار. الیزابت Semmelhack خلاق است, مدیر ارشد و سرپرست در Bata Shoe Museum در تورنتو است. کالین کمپبل است که معاون سردبیر در maclean’s. مایکل بارکلی سابق ویرایشگر کپی در مک لین را در حال حاضر یک نویسنده و شهر مقاله نویس در پایان غرب ققنوس. آدریان Humphries یک خبرنگار در ملی پست. مایکل Friscolanti سابق خبرنگار در ملی پست و maclean’s. Kevin Donovan رئیس گزارشگر تحقیقی در تورنتو استار. مارتین Patriquin سابق کبک خبرنگار maclean’sدر حال حاضر کبک خبرنگار با منطق. چارلی Gillis سابق ملی پست , خبرنگار, در حال حاضر سردبیر در maclean’s. جسیکا جانسون توسط سردبیر اجرایی و مدیر خلاق در این شیرماهی. Zosia Bielski یک خبرنگار در جهان و ایمیل.

بیشتر در مورد آن KINGSTON:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im