AP عکس: استادیوم عرصه نشستن خالی به عنوان coronavirus گسترش

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان فضاهای خالی همه جا هستند.

در سخت ترین ضربه کشورها مردم دور ماندن از, رویدادهای ورزشی, موزه ها و سالن های کنسرت و ساحل. برخی از تیم ها حتی در رقابت با طرفداران در حال حاضر.

در کره جنوبی طرفدار بسکتبال و والیبال بازی شد و بازی به طور کامل ضد عفونی عرصه بدون تماشاگر. خدمات کلیسا لغو شد.

فصل بیس بال بازی ها در ژاپن در زمان ترک ورزشگاه ها و مسابقات اسب دوانی رفتم جلو بدون تماشاگر. روز یکشنبه توکیو ماراتن بود که انتظار می رود به 38,000 شرکت کنندگان محدود بود به دوندگان نخبه است. در این مسابقه که دو برابر به عنوان یک المپیک آزمایشی برای دوندگان ماراتن به حال بیش از 200 شرکت کنندگان است.

در ایتالیا بسیاری از چهارشنبه خدمات لغو شد و یک مسابقه فوتبال بین میلان و فولاد خوزستان پخش شد بدون فن. در پاریس “مونا لیزا” آویزان در یک اتاق خالی از بسته لوور در پاریس.

ژنو بین المللی موتور نمایش نامیده می شد پس از دولت سوئیس ممنوع تمام رویدادهای بزرگ است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 89,000 نفر کشته و بیش از 3 ، 000 در سراسر جهان است. و در حالی که اکثر موارد نسبتا خفیف قرنطينه زنجیره تامین اختلال و کاهش گردشگری و سفر کسب و کار هستند wreaking ویران در اقتصاد جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>