AP منبع: NBA, آموزش امکانات برای شروع به بازگشایی جمعه

توسط تیم رینولدز

میامی (AP) — NBA بازیکنان اجازه خواهد داشت برای بازگشت به تیم آموزش امکانات شروع جمعه ارائه شده است که خود دولت های محلی ندارند اقامت در خانه سفارش منع چنین جنبش هنوز در جای خود به عنوان بخشی از پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

هر تمرین است که می تواند داوطلبانه و محدود به جلسات فردی تنها با توجه به یک فرد آشنا با لیگ تصمیم. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز شنبه به این دلیل که دستورات از لیگ منتشر نکرده بودند publicly.

گروه شیوه اجازه داده نمی شود در عین حال و تیم را هنوز رتبهدهی نشده است به گزارش سازماندهی در فرد تمرینات.

اما به عنوان برخی از کشورهای خاص و شهرداری شروع به شل شدن محدودیت های شخصی, جنبش, NBA تصمیم گرفت از آن زمان به بازیکنان اجازه بازگشت به آنها عمل دادگاه — اگر تنها به صورت محدود. گرجستان و اوکلاهما در میان آمده است که اجازه داده اند برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی از شهرستانها در فلوریدا در حال انتظار برای نرم کردن اقامت خود را در خانه سیاست در روزهای آینده حتی اگر مقامات بهداشتی هشدار می دهند که این حرکت در حال ساخته شده بیش از حد به سرعت.

برای این تیم در شهرستانها که در آن اقامت-در-خانه سفارشات هنوز هم چنین بازگشت غیر ممکن NBA گفت: این امر کار را برای پیدا کردن “جایگزین ترتیبات” فرد با آگاهی از این موضوع گفت.

این حرکت به این معنا نیست که یک سر گیری بازی های قریب الوقوع است. هنوز هم تصمیم به اجازه تیم را به امکانات یک گام مهم.

ESPN اول گزارش جزئیات NBA تصمیم گیری است.

در NHL به حالت تعلیق در همان نقطه از فصل به عنوان NBA, معاون کمیساریای لایحه دالی گفت: مقامات لیگ “ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری نشده است.” دالی گفت: تنها که NHL مدیون بازیکنان و تیم راهنمایی قبل از 30 آوریل و در نظر گرفتن آن گام های بعدی در این زمینه.

بسیاری از بازیکنان NBA گفته اند که آنها حتی تا به حال دسترسی به یک سبد از لیگ دستور داد تیم به تمرین و امکانات در 19 مارس ، همه ستاره جیمی باتلر ارسال سبد به Miami Heat تیمی در اوایل این ماه اما برخی از بازیکنان دیگر در سراسر لیگ گفت: آنها حتی نمی لمس یک بسکتبال در طول خاموش کردن.

اگر آنها خیلی تمایل که هم اکنون می توانید تغییر دهید. وجود شاخص در مورد زمانی که کامل بازگشت به سازماندهی تیم تمرینات از سر گرفته خواهد شد اما.

کمیسر NBA آدم نقره است گفت: در موارد متعدد که در لیگ اتفاق پیش بینی نشده است که قادر به تصمیم می گیرید تا مدتی در مه — در اولین — اگر یک سر گیری های نجومی امکان پذیر است.

NBA معلق فصل 11 مارس. آن دستور داد تیم به شاتر امکانات خود را هشت روز بعد از آن گفت: در آن زمان انجام شد پس “در نور به سرعت در حال توسعه coronavirus وضعیت و مداوم در حال تحول با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

دانشگاه جانز هاپکینز که آهنگ شماره از آن آسیب دیده و یا کشته شدن توسط ویروس بر اساس رسمی دولت آمار و ارقام گفت: COVID-19 در سراسر جهان مرگ و میر پیشی گرفته 200,000 در روز شنبه. و سازمان بهداشت جهانی گفت: “در حال حاضر هیچ شواهد” است که افرادی که پیش از این ویروس نمی تواند سقوط بیمار دوباره.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im