AP Top News در 10:32 p. m. EDT

نیویورک (AP) — تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری به دلیل coronavirus افزایش یافت گذشته 30 میلیون بدتر شدن بحران بی بدیل از 1930s و تبدیل کردن فشار بر رهبران سیاسی به لغو محدودیت که در حال خفگی اقتصاد است. دولت ارقام پنجشنبه منتشر شد نشان داد که 3.8 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش مجموع به حدود 30.3 میلیون دلار در شش هفته پس از وقوع در زمان نگه دارید و مجبور به خاموش کردن کارخانجات و کسب و کارهای دیگر از ساحل به ساحل. اخراج به مقدار 1 در 6 کارگران آمریکایی و شامل بیشتر مردم از کل جمعیت تگزاس یا بیشتر مردم از زندگی در نیویورک و شیکاگو مناطق شهری ترکیب شده است.

اقتصادی جهان درد در صفحه نمایش کامل پنج شنبه با جدید تلخ شواهد از اروپا و ایالات متحده از نصب ویرانی در شغل و اقتصاد توسط coronavirus مستند اقدامات است. اقتصاد اروپا کاهش یافت رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان مستندات تبدیل شهرستانها به شهرهای روح و سقوط ملت ها به رکود است. کاهش بزرگترین پس از یورو آمار در سال 1995 آغاز شد و در مقایسه با 4.8% انقباض در ایالات متحده است. در اینجا برخی از AP بالا داستان یکشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

Coronavirus را بترساند انجام داده است چیزی به زمان. روز هفته و در حال حاضر این ماه را تار و کشیده که صحبت از بازگشایی جهان گرفته شده بیش از میلیون ها نفر در انتظار و تعجب در صفحه اصلی. وجود دارد تعداد کمی از زندگی معمول ریتم. و مانند بسیاری از تغییرات یکی از این خاطرات در حال حل و فصل در از زمان های قدیم برای بهتر یا بدتر. چه عادی بود پس از آن و نه در حال حاضر ؟ در اینجا چیزی است که یک چند در سراسر جهان تا به حال به می گویند در مورد گذشته خود را “عادی” لحظه قبل از همه گیر در زمان برگزاری: نیویورک: یک `سلامتی’ لحظه رافائل Familia شروع کار در ماه ژوئیه گذشته به عنوان یک نوار پشت در منهتن در تمساح سالن که در آن نوشیدنی آمد با مینی پیتزا و Skee-Ball نیز بر روی آن ضربه بزنید.

واشنگتن (AP) — برتر کشور متخصص بیماری های عفونی گفت: موارد جدیدی از کروناویروس در حال یقین به عنوان متحده شروع به عقب محدودیت. متحده نیاز به ادامه و با دقت به آنها اقدام به بازگشایی کسب و کار و اجازه می دهد آزادی بیشتر حرکت, Dr. Anthony Fauci گفت. “ما blips … بدون شک وجود دارد” Fauci گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “هنگامی که شما به جلو و عقب وجود خواهد داشت موارد و آنچه ما باید انجام دهیم این است که مطمئن شوید (متحده) در محل قابلیت شناسایی جداسازی و تماس با ردیابی افراد.” Fauci متحده خواست که این قابلیت برای رفتن بسیار به آرامی.

واشنگتن (AP) — سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که جدید کروناویروس بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” اما می گویند که آنها هنوز در حال بررسی این که آیا ریشه های همه گیر ردیابی تماس با حیوانات آلوده و یا یک حادثه در یک آزمایشگاه. در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تبلیغ این فرضیه که یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان کانون چینی, شیوع, شد, منبع جهانی و همه گیر است که بیش از کشته 220,000 در سراسر جهان است.

واشنگتن (AP) — در روز پس از دستگیری یک پیمانکار آمریکایی در افغانستان در اوایل سال جاری نیروی دریایی کماندوهای حمله کرد و بازداشت عضو مظنون طالبان وابسته به شبکه حقانی در حالی که آمریکا و جامعه اطلاعاتی تلاش برای پیگیری تلفن های همراه از مرد و اسیرکنندگان خود را در ارتباط با مطبوعات یاد کرده است. در حالی که شرایط اطراف آدم ربایی باقی می ماند و معلوم نیست که قبلا گزارش نشده عملیات شرح داده شده توسط چند مقامات آمریکایی طی ماه گذشته روشن جدید در اوایل تلاش برای قرار دادن علامت R. Frerichs یک پیمانکار از ایالت ایلینوی که ناپدید شده است در رمز و راز و که مورد شده است موضوع حداقل بحث های عمومی ایالات متحده

توکیو (AP) — کره شمالی سقوط پیش بینی شده است — به اشتباه— برای چندین دهه است. برخی از گفت: این امر اتفاق می افتد و پس از مبارزه به پایان رسید در جنگ کره در سال 1953. دیگران فکر این امر می تواند در طول 1990s قحطی و یا زمانی که ملی موسس کیم ایل سونگ در سال 1994 درگذشت. و زمانی که مرگ پسرش کیم جونگ ایل محوری کمی شناخته شده 20-چیزی به قدرت در سال 2011 برخی از احساس پایان نزدیک شد. این جای تعجب نیست پس از آن که اخیر شایعاتی که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به طور جدی بیمار منجر به مشابه wringing دست. کره جنوبی معتقد است که کیم زنده است و در کنترل و اکثر تحلیلگران معتقدند که حتی اگر او نبود, کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ به احتمال زیاد کنترل احتمالا با کمک انتخاب کردند.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه توییتی خود را برای حمایت از خود سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بالا بردن حدس و گمان است که عفو ممکن است در آینده پس از فلین وکلا منتشر داخلی اف بی آی اسناد آنها ادعا می کنند نشان می دهد که اف بی آی در تلاش بود برای به دام انداختن او. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی گفت: با توجه به عفو فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در سال 2017. رئیس جمهور صرف چهارشنبه شب و پنج شنبه صبح retweeting حمایت اظهارات و تصویری فلین توییتی از آمریکا پرچم زدن در باد. “چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: صبح روز پنجشنبه خود را به عنوان مشاور کلیان کانوی بود Fox News Channel در پاسخ به این مورد.

واشنگتن (AP) — هنگامی که جان مانلی آزمایش مثبت برای COVID-19, خواهرش از او خواست به مالاریا مواد مخدر است که او شنیده ام مهر میزبان متصل است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود منادی به عنوان یک پتانسیل “بازی تعویض” برای مبارزه با کروناویروس. اما مانلی, 58, یک نظامی ارتش ایالات متحده در امور عمومی افسر شک و تردید بود با استفاده از یک دارو مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان ویروس و تصمیم گرفت آن را یک قمار نه ارزش مصرف است. “این باعث شکاف در خانواده به این دلیل که علم نیست پشت آن گفت:” مانلی زندگی می کند که در اشتوتگارت, آلمان, و, که, همسر, هایدی Mathis همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس پس از سفر به نیویورک است.

از دست دادن کنتاکی دربی اتحاد چپ مسابقه طرفداران پوسته-شوکه کرد. شنبه اول مه را به همراه داشت به پاها از یک دسته از slowpokes: سیاتل آهسته عناوین زمینه لاک پشت — بله لاک پشت — است که مسابقه را در کنتاکی لاک پشت دربی. آن را تماس, کمترین هشت دقیقه در ورزش است. این مسابقه بیشتر روشمند ماراتن که خط تیره دیوانه به پایان — هر چند ویکتور می توانید برنده در خط با یک یقه اسکی به جای بینی — و فقط یک نامتعارف ورزشی که تا به حال یک لحظه در طول coronvirus بیماری همه گیر. دربی آمریکا طولانی ترین به طور مداوم برگزار می شود, ورزش, رویداد برنامه ریزی شده بود ممکن است 2.

مدعیان اوج گذشته 30 میلیون; اروپا نیز وضعیتی وخیم

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

قبل از این ویروس: به دنبال بازگشت به برخی از آخرین ‘عادی’ لحظات

Fauci هشدار متحده در برابر ‘وسوسه’ یک coronavirus دوباره بجای اول برگشتن

ما اینتل: Coronavirus نه ساخته دست انسان هنوز مطالعه تئوری آزمایشگاه

مهر و موم سعی کردهاید شهروند ایالات متحده گرفته شده توسط شبه نظامیان افغان

خارج از در نظر گرفتن احتمال هرج و مرج در کره شمالی

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی افزایش گمانه زنی ها در مورد پتانسیل فلین عفو

AP-NORC نظرسنجی: به دنبال ویروس اطلاعات مردم مبارزه با اعتماد

به یاد بیاورید لاک پشت: دربی برآب لاک پشت در آهسته و مداوم نژاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de