AP Top News در 10:35 a. m. EDT

یانکرز, n. y. (AP) — یک پرستار با عصبانیت هل را در یک قفسه سینه به عنوان پنج دیگر مراقبان کامل دنده محافظ فراگیر بیمار تخت. ناگهان یکی می اندازد تا خود را با اسلحه و مرحله به عقب. “خوب حرکت می کند! همه حرکت می کند!” هستند ، لحظات پس از آنها برگشت دور یک زنگ هشدار برای تلفن های موبایل و الکترود محکم به قفسه سینه بیمار تحویل یک شوک به قلب او. بازوی خود را اسپاسم. او حرکت روی تخت. به زودی پس از او قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. او ذخیره شده است — در حال حاضر است. بسیاری دیگر در سنت ژوزف مرکز طبی ندارد. “این یک کابوس است. ما یک حجم از افراد بیمار مانند شما را باور نمی.

برخی از کارگران و مشتریان در حال ابراز بیم و هراس به چند سازمان ملل و ایالات متحده آمریکا — begin کاهش coronavirus محدودیت های هوا به طور موقت تمیز به عنوان مردم در خانه بمانند و مرگ و میر ناشی از COVID-19 آمد و دو هفته زودتر از آنچه قبلا تصور. در ضمن کلاس 2020 تطبیق با یک واقعیت جدید و بدون مدل و جشن فارغ التحصیلی. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است. آنچه امروز اتفاق می افتد: — چند سازمان ملل آغاز شد کاهش coronavirus محدودیت به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را, اما بیم و هراس بیان شده توسط برخی از کارگران و مشتریان نشان داد که بازگشت به حالت عادی است که هنوز هم یک راه طولانی ،

برلین (AP) — یکی از grimmest نمادها از شیوع کروناویروس — یک سردخانه در مادرید سرسره — بسته در روز چهارشنبه به عنوان فروشگاه و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در مکان هایی در سراسر اروپا و در حالی که آمریکا با احاطه به طور فزاینده ای حزبی اختلاف نظر بر سر چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است. به عنوان برخی از فرمانداران در ایالات متحده تا حد زیادی خواه آنهایی که — نقل مکان به بازگشایی همیشه تنوع وسیع تری از کسب و کار دیگران در زمان محتاط تر از روش و تحت فشار از معترضان شکایت که معیشت خود هستند که تخریب و آزادی خود را از جنبش در حال نقض است.

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش مرگ ناشی از این بیماری است. شهرستان سانتا کلارا مقامات روز سه شنبه گفت: مردم در خانه درگذشت Feb. 6 و فوریه. 17. قبل از این که ایالات متحده برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده بود در فوریه. 29 در Kirkland, Washington. به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید دریافت سهشنبه که بافت نمونه فرستاده شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت. اعلام این خبر پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وعده داده شده “شیرجه عمیق” به روز رسانی جمعه از دولت توانایی تست برای coronavirus و برای پیگیری و منزوی کردن افرادی که در آن یکی از شش شاخص او می گوید که کلید به بلند کردن یک “stay-at-home” منظور آن است که کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری در حالی که مجبور میلیون ها نفر از مردم به فایل برای مزایای بیکاری.

نیویورک (AP) — سهام در سراسر جهان در حال چنگ بالاتر در روز چهارشنبه و S&P 500 با صعود نسبت به آن به دست آوردن چه چیزی بوده است دلتنگ هفته. حتی بازار نفت زمین به دست آورد. قیمت نفت خام تبدیل شده است که وارونه از آنجا که چقدر فوق العاده روغن ها گردش در اطراف پس از سقوط در تقاضا. پس از زیگ zagging یک شبه, آمریکا قیمت نفت افزایش یافت 27% پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید نابودی هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت دریایی آمریکا کشتی های بالا بردن احتمال افت در منابع نفت. S&P 500 تا 1.5% پس از 45 دقیقه از معاملات زیر خفیف تر سود در اروپا و آسیا.

نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان های که در حال صحبت کردن در مورد امروز: 1. مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات نیروی دریایی برای از بین بردن ایران GUNBOATS: رئیس جمهور تهمت دستور داد که نیروی دریایی به “شلیک کردن و نابود کردن” هر ایرانی gunboats یافت می شود اذیت و آزار ایالات متحده کشتی. قبل از آن ایران اعلام کرد راه اندازی نخستین ماهواره نظامی. 2. میشل اوباما به قدرت ستاره می تواند کمک بایدن از عراق بسیار محبوب با حزب دموکرات وفادار در حالی که همچنین با داشتن برخی از درخواست تجدید نظر با جمهوری خواهان و مستقل. 3. که می خواهد برای خرید متس الکس رودریگز و جنیفر لوپز حفظ J. P. Morgan به نمایندگی از آنها در افزایش سرمایه برای یک ممکن است پیشنهاد برای خرید از لیگ اصلی بیس بال حق رای دادن.

لاهه هلند (AP) — همه آن را در زمان چند محکم نوسانات با پتک و باارزش نقاشی های ونسان ون گوگ رفته بود. یک هلندی جرم متلاشیکننده تلویزیون نشان می دهد به پخش تصاویر و فیلم نشان میدهد که چگونه یک هنر دزد شکست راه خود را از طریق تقویت شده با درب های شیشه ای در یک موزه در ساعات اولیه مارس 30. او بعدها با عجله خود را به موزه هدیه فروشگاه با وینسنت ون گوگ نقاشی جمع شده در زیر بازوی راست و پتک در دست چپ خود را. پلیس امید است که انتشار این تصاویر به آنها کمک خواهد کرد پیگیری کردن دزد که به سرقت برده ون گوگ “به Parsonage باغ در نونن در بهار سال 1884” از خواننده لارن موزه در حالی که آن را تعطیل با توجه به کروناویروس مهار اقدامات است.

واشنگتن (AP) — این است که چگونه دادگاه عالی پذیرای فن آوری است. به آرامی. آن زمان در سراسر جهان همه گیر برای دادگاه به توافق برسند به شنیدن استدلال از طریق تلفن با صدا زندگی می کنند در دسترس برای اولین بار. C-SPAN برنامه ای برای حمل استدلال. فقط دو سال پیش مورد براده ساخته شد آنلاین در دسترس دهه پس از دادگاه دیگر. دیگر هجوم به فناوری از جمله ارسال نظرات آنلاین باید همیشه رفته هموار. قاضی جان رابرتز اذعان کرد در سال 2014 است که دادگاه همیشه محتاط وقتی که می آید به استقبال از “چیز بزرگ بعدی” در فن آوری است. و حتی تصمیم به برگزاری استدلال از طریق تلفن است “مرتب کردن بر اساس قدیمی” با توجه به خیلی از کشور و دادگاه دیگر در حال انجام جلسات و استدلال با استفاده از ویدئو کنفرانس گفت: کلر Cushman مدیر انتشارات در دیوان عالی کشور تاریخی جامعه است.

ناخواسته بزرگ آزمایش است که زمین در حال تغییر. به عنوان مردم در سراسر جهان در خانه بمانند برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, هوا تمیز است تا البته به طور موقت. دود متوقف خفگی دهلی نو یکی از آلوده ترین شهرهای جهان و هند را نمایش از مناظر قابل مشاهده نیست در دهه. دی اکسید نیتروژن آلودگی در شمال شرقی ایالات متحده پایین است 30 درصد. رم آلودگی هوا از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به پایین 49% از یک سال پیش. ستاره به نظر می رسد بیشتر قابل رویت در شب. مردم نیز توجه به حیوانات در مکان و در زمان آنها معمولا نمی. شغالها را meandered همراه مرکز شهر شیکاگو میشیگان خیابان و در نزدیکی سان فرانسیسکو پل گلدن گیت.

مینیاپولیس (AP) — آنفولانزا-مانند بیماری مایکل جردن مبارزه طریق منجر به شیکاگو بولز به یک پیروزی بسیار مهم در سال 1997 NBA نهایی ایجاد فوری علوفه برای فضیلت پشتکار. هل دادن گذشته مرزهای غلبه بر موانع و سختی — که بخشی از اخلاق عمده ورزش های رقابتی. این است که چگونه نخبگان ورزشکاران تبدیل به سیمی را به نفع خود. همچنین در درگیری مستقیم با پزشکی حکمت در حال حاضر راهبری جامعه در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. فکر می کنم در مورد اردن “Flu Game” از طریق لنز از همه گیر اجتماعی و فاصله. آن را نامطلوب. فصل شده اند در مکث هفته با هیچ پایانی در چشم.

AP های منحصر به فرد: ER کارکنان موجب صرفه جویی در زندگی رنج می برد در نقطه داغ

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

بسیاری با احتیاط از ویروس reopenings به عنوان حزبی تقسیم و رشد می کند در ما

جدول زمانی تنظیم مجدد: CDC تایید هفته-زودتر کالیفرنیا مرگ و میر

سهام پنجه بالاتر در وال استریت قیمت نفت به دست آوردن مجدد زمین

5 چیزهایی که امروز می دانیم – که نیست در مورد ویروس

ویدئو نشان می دهد که دزد به سرقت برده ون گوگ نقاشی با پتک

شما رسیدم دیوان عالی کشور است. مطبوعات 1 برای زنده استدلال

به عنوان مردم در خانه بمانند, زمین تبدیل وایلدر و تمیز کننده

استرس روانی برای ورزشکاران: از ‘اجازه بازی به ماندن در خانه’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru