AP Top News در 10:47 p. m. EDT

نیویورک (AP) — تلخ چهره های جدید پنج شنبه تأکید اقتصادی در سراسر جهان درد تحمیل شده توسط coronavirus: تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری صعود به گذشته متناوب و 30 میلیون دلار در حالی که در اروپا اقتصاد رفته اند به یک حماسه اسلاید. و به عنوان بد به عنوان اعداد هستند و برخی از آنها در حال حاضر منسوخ شده به دلیل تاخیر در جمع آوری داده ها. واقعی اقتصادی تصویر است که تقریبا قطعا بسیار بدتر است. این آمار به احتمال زیاد به استوک بحث بر سر اینکه آیا به سهولت مستندات که بسته اند کارخانجات و کسب و کارهای دیگر. در حالی که بسیاری از ایالت ها و کشورهای پیش رو فشرده مقامات بهداشتی هشدار داده اند از خطر موج دوم از عفونت و برخی از کارفرمایان و کارکنان ابراز ترس از رفتن به کار هنگامی که تعداد زیادی از مردم هنوز هم در حال مرگ است.

اقتصادی جهان درد در صفحه نمایش کامل پنج شنبه با جدید تلخ شواهد از اروپا و ایالات متحده از نصب ویرانی در شغل و اقتصاد توسط coronavirus مستند اقدامات است. اقتصاد اروپا کاهش یافت رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان مستندات تبدیل شهرستانها به شهرهای روح و سقوط ملت ها به رکود است. کاهش بزرگترین پس از یورو آمار در سال 1995 آغاز شد و در مقایسه با 4.8% انقباض در ایالات متحده است. در اینجا برخی از AP بالا داستان یکشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه این باورند که چین می تواند به هر طریقی coronavirus در جهان با توجه به برخی از نوع وحشتناک “اشتباه” و سازمان های اطلاعاتی گفت: آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پیشنهاد انتشار می تواند عمدی بوده. دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, گفت: آن را به حال حکومت کردن ویروس بودن انسان ساخته شده بود اما هنوز بررسی دقیق منبع جهانی و همه گیر است که از کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان.

آتلانتا (AP) — برخی از میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی گذاشته به دلیل coronavirus شروع به انتخاب سختی روبرو بازگشت به کار و خطر عفونت و یا در خانه بمانند و خطر از دست دادن بیکاری پرداخت. تصمیم گیری است که اغلب با فشار دادن در کشورهای که در آن فرمانداران آغاز شده اجازه می دهد کسب و کار مانند رستوران ها برای بازگشایی اجتماعی-محدودیت فاصله. تایلر قیمت 26 نامیده می شد بازگشت به کار خود را در دل فریسکو را از پنجره مشبک در نشویل شهر برنتوود. تنسی مجاز رستوران ها برای باز کردن اتاق ناهارخوری در 50 درصد ظرفیت با سرورهای با پوشیدن ماسک و در حال آزمایش برای تب. اما قیمت که هنوز برای دریافت مزایای بیکاری کشتی است با آنچه انجام می دهند.

خبری که یک داروی آزمایشی به نظر می رسد برای اولین بار درمان موثر برای این کروناویروس جدید به راه انداخته است سراسیمگی از بهره و سر و صدا به می دانم که چگونه به زودی ممکن است آن را در دسترس است. بحث تبدیل پنج شنبه به چگونه به سرعت فدرال غذا و داروی آمریکا ممکن است عمل در علوم جلعاد را remdesivir پس از نتایج اولیه از یک مطالعه بزرگ در آن یافت و کوتاه شدن زمان بهبودی به طور متوسط چهار روز برای افراد بستری با COVID-19. “شما در حال حاضر مواد مخدر است که شما ثابت کرده اند در واقع می تواند کار بر روی ویروس” موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci آسوشیتدپرس گفت.

و لانسینگ, میشیگان. (AP) — جمهوری-رهبری مجلس میشیگان رد دوشنبه به گسترش دولت coronavirus اضطراری اعلام و رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن به لیبریا گرچن Whitmer اقتدار و اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. فرماندار unfazed در پاسخ با سفارشات بیان کرد تحت یک قانون است که اورژانس هنوز وجود دارد در حالی که اعلام جدید 28 روز وضعیت اضطراری تحت قانون دیگری. اظهارات مهم هستند زیرا آنها هستند که پایه و اساس برای Whitmer اقامت در خانه اندازه گیری خواهد شد که در اثر باقی می ماند از طریق مارس 15 و دیگر دستورات با هدف کاهش گسترش coronavirus. این ویروس است که باعث COVID-19 آلوده بیش از 41,000 ساکنان میشیگان و کمک به مرگ 3,789 بسیاری در منطقه دیترویت.

ریو دو ژانیرو (AP) — Divina Baldomero از خواب بیدار شد نگاه از پنجره به بیرون در ریو دوژانیرو در زیر یک آسمان روشن و تصمیم گرفت او را برای اولین بار قدم زدن در 40 روز. 75 ساله صاحب رستوران مانند بسیاری از برزیلی ها شده بود و پیوستن به او را فرماندار تماس به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اما در این روز او تصمیم به چشم پوشی از آن خواست با نظر رئیس جمهور Jair Bolsonaro که خاموش است wrongheaded را خراب اقتصاد و این که به هر حال این ویروس نیست و همه آن را خورده بود. “در ابتدا من فکر کردم (خاموش کردن) ماندگار شد.

حدود یک ماه پیش با لس آنجلس girding برای یک برنامه به طور بالقوه فلج افزایش coronavirus موارد گسترده و سفید, نیروی دریایی, کشتی بیمارستانی chugged به پورت: نماد قدرتمند دولت در پاسخ به همه گیر. این USNS Mercy با 1000 تخت بیمارستان و غول قرمز عبور در آن طرف شد و مورد استقبال کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار اریک Garcetti. هر دو مقامات ساخت گریم پیش بینی که لا به زودی می تواند مانند نگاه نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع و Garcetti اشاره کرد کشتی بلافاصله او شد شهر بزرگترین بیمارستان. آن روز ممکن است بالا علامت آب برای رحمت که دچار ویروس شیوع در میان خدمه آن شد و هدف از قطار مهندس که ربوده لوکوموتیو و سقوط آن در نزدیکی کشتی.

پاریس تگزاس (AP) — به سختی یک هفته پیش در روستایی Lamar County می تواند یک استدلال بسیار خوبی برای تگزاس’ بازگشایی در روز جمعه. تنها تعداد انگشت شماری از 50,000 ساکنان اینجا درست در مرز با, اوکلاهما, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. هیچ یک مرده بود. شهردار پاریس تگزاس — یک گودال توقف برای رانندگان عبوری به ضربه محکم و ناگهانی یک عکاسی از خود با این شهر کوچک برج ایفل — تا به حال از طریق درایو ویروس تست در آثار فقط به مردم صلح از ذهن است. برخی از عینک ماسک اما بسیاری دیدم دلیل کمی به زحمت. سپس شیوع در یک خانه سالمندان تبدیل شده تا بیش از آخر هفته.

WILLIAMSPORT, Pa. (AP) — در این سال کمی لیگ سری جهانی و قهرمانی مسابقات در شش دیگر لیگ کوچک بخش های لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ کوچک رئیس جمهور Stephen حادثه اعلام کرد لغو در Facebook پخش زنده پنج شنبه بعد از ظهر از لیگ ستاد در Williamsport, پنسیلوانیا گفت: این امر می تواند “غیر ممکن” برای برگزاری رویدادهای میان مداوم محدودیت در اجتماعات بزرگ و سفر. کمی لیگ جهانی سری برگزار شده است هر ماه اوت از سال 1947 و هرگز لغو شده است قبل از. سال آینده به 75 بازی از مسابقات که نقطه عطف شده است تحت فشار قرار دادند به 2022.

اقتصادی آمار و ارقام نشان می دهد ترسناک تلفات در اروپا و آمریکا از ویروس

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن حدس است که در چین منتشر شده ویروس در آزمایشگاه ‘اشتباه’

کارگران باید خطر عفونت و یا از دست دادن بیکاری پرداخت

یک coronavirus مواد مخدر به نظر می رسد به کار. چه بعدی ؟

توافق قانونگذاران رد میشیگان ویروس سفارش; Whitmer unfazed

برزیل شروع هجوم انزوا egged در Bolsonaro

نیروی دریایی بیمارستان کشتی هنگامی که تفکر انتقادی ببینید چند بيمار

‘و پس از آن بوم’: شیوع را نشان می دهد زمین لرزان به تگزاس باز می شود

کمی لیگ سری جهانی لغو شد, برای اولین بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de