AP Top News در 10:50 a. m. EDT

واشنگتن (AP) — اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خیلی از کشور و شروع به راه اندازی یک رکود اقتصادی است که پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط. در عین حال افت در ماه های ژانویه-مارس سه ماهه خواهد بود و تنها یک پیشرو از دور گریمر گزارش آمده است در جریان ماه آوریل تا ژوئن دوره با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج قابل توجه با نیروی ویرانگر. با اندازه اقتصاد فلج به دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که فعالیت های اقتصادی غوطه ور خواهد شد این سه ماهه در 40 ٪ نرخ سالانه. خواهد بود که توسط یک نفس حاشیه bleakest سه ماهه از جمله سوابق شدند برای اولین بار وارد در سال 1947.

با بسیاری از ایالات آمریکا لغو محدودیت های خود را با توجه به خود را در جدول زمانی و نیازهای آمریکایی ها روبرو هستند سردرگم بسیاری از تصمیم گیری در مورد آنچه که باید و نباید انجام دهید برای محافظت از خود و همسایگان خود است. امن است در حال حاضر به پیوستن به جمعیت در ساحل و یا بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران های مورد علاقه? به دیدار پدر و مادر مسن شما را دیده اند در نزدیک به دو ماه است ؟ کمتر رضایت بخش پاسخ از کارشناسان این است که: آن بستگی دارد. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

نیویورک (AP) — coronavirus واکسن است که هنوز ماه ها یا سال های دور اما گروه هایی که فروختن اطلاعات غلط در مورد واکسن در حال حاضر در نظر گرفتن هدف بالقوه فرسایش اعتماد به نفس در آنچه که می تواند بشریت را بهترین فرصت برای شکست دادن ویروس. در هفته های اخیر واکسن مخالفان را ساخته اند چند ادعاهای بی اساس از جمله اتهامات که واکسن محاکمه خواهد شد خطرناکی با عجله یا که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, مسدود کردن درمان برای غنی سازی واکسن سازان. آنها همچنین به دروغ ادعا کرد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت می خواهد به استفاده از یک واکسن برای تزریق میکروچیپ به مردم — یا به جمع اوری 15 درصد از جمعیت جهان است.

یک شرکت زیست فناوری می گوید آن داروی آزمایشی ثابت شده است موثر در برابر جدید کروناویروس در عمده دولت ایالات متحده مطالعه قرار داده است که آن را به یک آزمون سخت. علوم جلعاد را remdesivir خواهد بود که برای اولین بار درمان به تصویب یک آزمون برابر ویروس که به کشته شدن بیش از 218,000 مردم از آن پدید آمده در اواخر سال گذشته. داشتن یک درمان می تواند اثر عمیقی در جهانی همه گیر به خصوص از آنجا که مقامات بهداشتی می گویند هر واکسن است که به احتمال زیاد از یک سال و یا بیشتر به دور است. مطالعه اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت مورد آزمایش قرار remdesivir در مقابل مراقبت معمول در حدود 800 بستری coronavirus بیماران در سراسر جهان است.

سهام شارژ بالاتر در سراسر جهان روز شنبه بعد از یک تشویق در یک گزارش ممکن است برای درمان COVID-19. خوش بینی کمک ارسال S&P 500 تا 1.9% در چند دقیقه اول معاملات سهام در اروپا نیز شروع به پریدن کرد و پس از Gilead Sciences گفت: تجربی coronavirus مواد مخدر ملاقات درمان آن هدف در یک مطالعه بزرگ. دستاوردهای شدند گسترده در سراسر بازارهای بزرگ با تکنولوژی و ارتباطات سهام برخی از سنگین ترین اجسام پس از گوگل شرکت مادر گفت: درآمد خود را قوی تر از وال استریت انتظار بود. جلعاد گزارش آمار بازار در همان لحظه که گزارش دولت نشان داد که چگونه فراگیر و دردناک از ضربه زدن به اقتصاد از شیوع کروناویروس شده است.

واشنگتن (AP) — نیروی دریایی انجام خواهد شد گسترده تر بررسی شرایط اطراف گسترش coronavirus روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت و یک حرکت است که به طور موثر به تاخیر در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگرداندن کاپیتان کشتی که اخراج شد و پس از التماس برای بیشتر فوری حفاظت از خدمه خود را. این تحقیقات اعلام شد چهارشنبه توسط James E. McPherson اقدام نیروی دریایی که گفت: در یک مختصر بیانیه نوشته شده است که یک تحقیق اولیه کافی بود. “من سوال پاسخ داده نشده که مقدماتی درخواست شناسایی کرده است و تنها می تواند پاسخ داده شود با بررسی عمیق تر,” او گفت:. گسترده تر کاوشگر است که به بررسی ارتباطات و رهبری اقدامات در نیروی دریایی زنجیره فرماندهی در اقیانوس آرام شامل حوادث قبل از اولیه شیوع ویروس در اواخر ماه مارس مقامات گفت.

توکیو (AP) — شایعات جدید در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد پور در روزانه. کره شمالی رهبر مرده است. یا او بسیار بیمار است. یا شاید او فقط recuperating در لوکس خود را ترکیب یا جداسازی خود از coronavirus. به عنوان حدس و گمان در مورد سلامت خود را ایجاد زمینه ای سوال بافندگی به صورت حرفه ای جاسوسان سیاستگذاران و دانشگاهیان و کنجکاو اخبار مصرف کنندگان به طور یکسان. آیا ما واقعا در مورد مردی که منجر کره شمالی … پاسخ بسیار مهم است چرا که کیم نیت و به عنوان هنوز ناشناخته دولت از سلامت خود بازی یک outsized نقش مهمی در عملکرد غرب آسیا و مضطرب مجموعه با احتیاط همسایگان در بهترین زمان و به دو سه تا از بزرگترین اقتصادهای جهان و تجمع نظامی آمریکایی ماشین آلات و نیروی انسانی است.

قاهره (AP) — Samera al-Huri را از فعالان دیگر ناپدید شد ، هنگامی که او خواست خانواده خود را هر یک به همان مرموز پاسخ: “او سفر است.” تعداد کمی از زنان دوباره پدید آمده است. اما آنها به نظر می رسید شکسته و حاضر به می گویند که آنها تا به حال شده است برای چند ماه. Al-حوری, به زودی در بر داشت. ده افسران از شورشیان که کنترل شمال یمن ربوده او را از خانه اش در پایتخت یمن, در سپیده دم. آنها او را به زیرزمین یک تبدیل مدرسه آن گه سلول های پر شده با بازداشت شدگان است. بازجویان او را ضرب و شتم خونین به او شوک های الکتریکی و به عنوان شکنجه روانی برنامه ریزی شده خود را اعدام تنها به آن تماس بگیرید در آخرین لحظه.

بمبئی هند (AP) — من در انتساب مارس 20 خارج بمبئی هند مالی مرکز. تلفن من زنگ زد بدون توقف. همکار عکاسان خبری بررسی می شود که آیا من شنیده ام در مورد COVID-19 آزمون ما گرفته بود روز قبل از آن در بمبئی باشگاه مطبوعات. من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است و من نگران بود. سپس من دریافت کرد: من مثبت بود. من می خواهم تحت پوشش کشمیر جنگ ویرانگر سونامی در سریلانکا جنگ در افغانستان و دیگر خطرناک تکالیف. من هرگز flinched. اما این وحشت زده به من. من به نام و به آنها گفت. ما به نام شلیک کنید. که من سوار پرسش دور مغز من: بعد چه ؟

دهلی نو (AP) — Irrfan Khan, a veteran شخصیت بازیگر در فیلم های بالیوود و هند یکی از بهترین و شناخته شده صادرات به هالیوود درگذشت. او 54. خان بازی بازرس پلیس در “زاغه نشین میلیونر” و پارک های اجرایی Masrani در “جهان ژوراسیک.” او همچنین به نظر می رسد در “مرد عنکبوتی شگفت انگیز” و ماجراجویی فانتزی “Life of Pi.” خان درگذشت و روز شنبه پس از مراجعه به بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک عفونت روده بزرگ. “عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش هر کس که آمد به او نزدیک” بیانیه منتشر شده توسط این بازیگر تیم گفت.

ما رشد اقتصادی 4.8% سه ماهه گذشته با بدترین و در عین حال به آمده

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

گروه ایجاد شک و تردید در مورد COVID واکسن قبل از یکی حتی وجود دارد

شرکت می گوید مواد مخدر موثر در برابر ویروس در ایالات متحده مطالعه

سهام بالاتر شارژ بر امید به پیشرفت در مبارزه با ویروس

نیروی دریایی به گسترش حامل کاوشگر به تاخیر انداختن تصمیم گیری در, فرمانده

در میان نگرانی سلامت, کیم جونگ سازمان ملل متحد نقش بافندگی بزرگ

زنانی که جرات مخالفت هدفمند برای سوء استفاده توسط شورشیان یمن

ویروس خاطرات: یک تست مثبت و سپس یک بمبئی هتل قرنطینه

Irrfan Khan از ” میلیونر زاغه نشین,’ ‘Life of Pi,’ درگذشت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de