AP Top News در 11:37 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده تا خطرات ناشی از کوروناویروس آن را به عنوان به دنبال متقاعد کردن آمریکایی ها به اخلال در زندگی خود و در خانه بمانند. در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای یک سویفت در سراسر کشور بازگشایی مجدد او چهره یک چالش جدید: مردم قانع کننده آن را امن برای بیرون آمدن و رزومه خود را به زندگی عادی. این یک تعریف سوال برای منزوی ملت و سیاسی ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد به احتمال زیاد در سرعت اقتصادی به دوباره بجای اول برگشتن. می تواند این کشور حرکت فراتر از یک فلج ترس از ویروس و بازگشت به برخی از نسخه اصلاح شده از آن پیر روال انجام آنچه ممکن است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 اما تصدیق آن ممکن است واقعیت زندگی برای سال آمده است ؟

واشنگتن (AP) — آمریکایی ها باقی می ماند به شدت به نفع stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus یک نظرسنجی جدید می یابد و حتی به عنوان جیب کوچک از توجه به گرفتن تظاهرات خواستار لغو محدودیت های اعمال شده ظهور در سراسر کشور. این نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات همچنین نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها می گویند نمی توان آن را امن برای آسانسور های اجتماعی فاصله دستورالعمل در هر زمان به زودی, در حال اجرا شمارنده برای انتخاب یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران که اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در روز سلامت عمومی تلاش کرده اند که طرح میتوانست زندگی روزانه و roiled اقتصاد جهانی است.

پکن (AP) — وارد شدن به ووهان شد ، جدید عفونت ویروس افتاده بود تقریبا به صفر و محدودیت های مسافرتی شد کاهش. به عنوان 76-day مستند نزدیک شدن پایان آن روزنامه نگاران و دیگران بودند اجازه ورود به این شهر در مرکز چین که در آن همه گیر جهانی آغاز شده است. خارج شد بیشتر به چالش کشیدن. صدها نفر از هزاران نفر از مردم نیز در تلاش برای ترک پس از اینکه گیر برای ماه ها در کلان شهر از 11 میلیون نفر است. بوروکراسی به حال هنوز برای نهایی کردن که چگونه آنها را با خیال راحت سازماندهی خود بازگشت. سه رسمی اسناد و مدارک مورد نیاز: سبز, سلامت, کد, خانه محله تصویب و اخیر نوکلئیک اسید تست.

OMAHA, Neb. (AP) — گزارش روزانه از گوشت های غول پیکر-گیاهان پردازش و به دلیل بسته شدن کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus را به نام سوال که آیا کشتارگاه باقی می ماند می تواند ویروس رایگان. به گفته کارشناسان پاسخ ممکن است هیچ. با توجه به این که گیاهان استخدام هزاران نفر از مردم که اغلب در کنار, کنده کاری, گوشت, اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است. از آنجا که خطر ابتلا به این ویروس به احتمال زیاد باقی می ماند حتی به عنوان شرکت های متعدد مراحل را برای افزایش حمایت از کارگران است. “این نیست که مردم نیستند ، این درست است که آن را بسیار دشوار است برای کنترل این بیماری گفت:” دنیس Burson, یک علوم دامی استاد در دانشگاه نبراسکا-لینکلن.

یانکرز, n. y. (AP) — یک پرستار با عصبانیت هل را در یک قفسه سینه به عنوان پنج دیگر مراقبان کامل دنده محافظ فراگیر بیمار تخت. ناگهان یکی می اندازد تا خود را با اسلحه و مرحله به عقب. “خوب حرکت می کند! همه حرکت می کند!” هستند ، لحظات پس از آنها برگشت دور یک زنگ هشدار برای تلفن های موبایل و الکترود محکم به قفسه سینه بیمار تحویل یک شوک به قلب او. بازوی خود را اسپاسم. او حرکت روی تخت. به زودی پس از او قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. او ذخیره شده است — در حال حاضر است. بسیاری دیگر در سنت ژوزف مرکز طبی ندارد. “این یک کابوس است. ما یک حجم از افراد بیمار مانند شما را باور نمی.

آتلانتا (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “به شدت مخالفت” با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخواه فرماندار به بازگشایی سالن ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بود که توقیف شامل کروناویروس گفت: “آن را فقط بیش از حد به زودی.” در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور نشان داد که در حالی که او در حمایت از کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را Gov. برایان کمپ در حال حرکت است کمی بیش از حد سریع. کمپ اعلام کرد در اوایل این هفته که از جمعه الکتيو با روش های پزشکی می تواند سر در گرجستان و آرایشگری ناخن سالن و ورزشگاه می تواند بازگشایی با محدودیت. محدود در رستوران ناهار خوری برنامه ریزی شده است به سر در روز دوشنبه.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا “به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است.” اما کارشناسان می گویند منظور خواهد شد صرفا تاخیر صدور کارت سبز برای اقلیتی از متقاضیان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت لازم بود برای کمک به آمریکایی ها پیدا کردن کار در یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus. “این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی,” او گفت:. اما این سفارش شامل یک لیست طولانی از معافیت, از جمله برای هر کسی که در حال حاضر در کشور کسانی که به دنبال ورود به کار به عنوان پزشکان و پرستاران ثروتمند سرمایه گذاران خارجی و همسران و فرزندان صغیر از شهروندان آمریکایی است.

CAMBRIDGE, Mass. (AP) — دانشگاه هاروارد اعلام کرد که روز شنبه آن را به نوبه خود به پایین $8.7 میلیون در فدرال coronavirus امداد یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن excoriated ثروتمند آیوی لیگ مدرسه بیش از پول مالیات دهندگان آن ایستاده بود به دریافت خواهید کرد. اقدام مشابه گرفته شده در دانشگاه استنفورد پرینستون و ییل که به گفته آنها بیش از حد خواهد رد میلیون ها دلار در بودجه فدرال در حال رشد در میان موشکافی ثروتمند کالج ها. مقامات در دانشگاه هاروارد گفت: این مدرسه هنوز هم چهره های مهم چالش های مالی با توجه به همه گیر خواهد شد اما رد پول بیش از نگرانی هایی است که “تمرکز شدید توسط سیاستمداران” را تضعیف برنامه های امداد ایجاد شده توسط کنگره است. “در حالی که ما درک می کنیم هر گونه تخصیص مجدد این منابع یک موضوع برای وزارت آموزش و پرورش, ما امیدواریم که که توجه ویژه ای داده خواهد شد و به ماساچوست موسسات که در حال تلاش برای خدمت به جوامع خود و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را از طریق این مشکل و به چالش کشیدن بار” دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر یک چالش جدید او به عنوان هدف برای بازگشایی سریع برای ایالات متحده: مردم قانع کننده آن را امن برای بیرون آمدن و رزومه خود را به زندگی عادی. این یک تعریف سوال برای منزوی ملت و سیاسی ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او می گشتند سوار در سرعت یک جهش اقتصادی و کنگره دو سرعت به تصویب $483 میلیارد coronavirus بسته کمک های این هفته است. اما یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد اکثر آمریکایی ها باور نمی کنم از آن خواهد شد امن برای سهولت محدودیت در هر زمان به زودی با وجود جدا تظاهرات در کشورهای هدف در بلند کردن اجسام تهاجمی stay-at-home اقدامات است.

برخی از امروز بالا اقدام مدیران ابتدا دونفره برای براد پیت, Neo و انواع پستانداران گوشتخوار دله. به طور فزاینده فیلمسازان هستند که از صفوف stuntmen و هماهنگ شیرین کاری که سالها انجام پیچیده عکس, مدیریت ریسک از بازیگران و خدمه و کار از نزدیک با ستاره داده اند آنها را به یک پایه و اساس برای این کار از هدایت — به خصوص در فیلم اکشن. “استخراج” جدید Netflix فیلم با بازی Chris Hemsworth, است, کارگردان اولین سام Hargrave. قبل از Hargrave پشت دوربین او دو برابر کریس ایوانز در “کاپیتان آمریکا” و هیو جکمن در “انواع پستانداران گوشتخوار دله” و هماهنگ مانع در فیلم های پرفروش مانند “انتقامجویان: آخر بازی” و “بازی های گرسنگی: زاغ مقلد.” Hargrave آخرین در یک نسب stuntmen که رفته اند از پله برای بازیگران به کارگردانی آنها را.

حرکت گذشته “نامرئی دشمن’ تهمت ملت اشاره به بازگشایی

AP-NORC نظرسنجی: چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش حمایت ویروس

ترک ووهان: وارد شدن به ویروس-آمار شهرستان شد بخش آسان

توقف ویروس یک چالش بزرگ در شلوغ ما گیاهان گوشت

AP های منحصر به فرد: ‘این یک کابوس برای یانکرز ER doc

مغلوب ساختن پیشی جستن: من به شدت مخالفت آمریکا با گرجستان بازگشایی طرح

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ای به منظور مهاجرت های متعدد معافیت

تحت فشار هاروارد می گوید آن را به ما رد امداد کمک های اولیه

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

Stuntmen به طور فزاینده ای به هالیوود رفتن به عمل مدیران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de