AP Top News در 11:41 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پیچیده است برخی از مشکل های علمی سوالات در مورد جدید کروناویروس که فراتر از تدارکات از اینکه به اندازه کافی تست در دسترس هستند. در یک دنیای ایده آل واکسینه کنید و سپس به حالت عادی بازگشت. اما با وجود تلاش های بی سابقه ای هیچ واکسن آماده خواهد شد هر زمان به زودی. “همه ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در حالی که” دکتر راشل Walensky بیماری های عفونی ارشد در بیمارستان عمومی ماساچوست پیش بینی شده در طول یک پادکست با مجله انجمن پزشکی آمریکا. سه ناشناختهها بالا نگران لیست: که مسری است ؟ “واقعا ناشناخته در این کار به طور کامل و شفاف” است بدون علامت گسترش دکتر گفت:

حوادث نمادین مانند ملی ایالات متحده آمریکا در املا زنبور عسل در ماه ژوئن در اسپانیا در حال اجرا از بولز در ماه جولای و آلمان در جشن اکتبر در حال اوراق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حتی در میان رشد بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که انداخته اند میلیون ها نفر از مردم ، فشار برای بازگشایی کرده و هشدارهای بهداشتی مقامات و سیاستمداران در مورد بحران که توسط سه کشته و بیش از 170,000 نفر در سراسر جهان. کارشناسان می گویند بحران است به دور از بیش و آرامش stay-at-home محدودیت سرعت بیش از حد می تواند به فعال کردن ویروس به افزایش است. در همین حال نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آنچه که او به عنوان یک “تعلیق موقت از مهاجرت به ایالات متحده” در روز سه شنبه. اما منظور اجرایی خواهد نوار تنها کسانی که به دنبال اقامت دائم نه موقت کارگران است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می تواند با قرار دادن 60 روز توقف در صدور کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus. به ترتیب عبارتند از “معافیت های خاصی گفت:” اما او کاهش یافته است به اجمال به آنها اشاره کرد منظور بود هنوز گردد. “توقف مهاجرت ما به شما کمک کند قرار داده و بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی بنابراین مهم است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

آتلانتا (AP) — اسپانیا به نام خاموش در حال اجرا از بولز در ماه جولای در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن و آلمان لغو جشن اکتبر پنج ماه دور روشن ساخت که این روز را در تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و بازگشت به حالت عادی می تواند طولانی و dispiriting روند. در حال رشد در میان بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که پرتاب ده ها میلیون نفر از کار کشورهای اروپایی ادامه داد: برای بازگشایی, در مراحل, در حالی که در ایالات متحده یک دولت یکی پس از دیگری — عمدتا آنهایی که به رهبری مقاله — شروع مراحل گرفتن برای بازگشت به کسب و کار. صاحبان کسب و کار در ایالات متحده

واشنگتن (AP) — امریکا تثبیت شکاف سیاسی است در حال حاضر بیش از مسائل مرگ و زندگی است. فرمانداران جمهوریخواه خواست در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بدست گرفتن اولین گام به سوی بازگشایی بخش هایی از ایالات خود’ اقتصاد در میان coronavirus همه گیر و بدون پیوستن به خود رئیس جمهور دستورالعمل. دموکراتیک فرمانداران تا حد زیادی نگه داشتن سخت ماندن در خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار بسته شدن در محل مقاومت در جیب کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز معترضان و فشار افکار عمومی از رئیس جمهور. خطوط گسل آشنا هستند, افشای بسیاری از همان منطقه ای و جمعیتی بخش است که به طور فزاینده ای به تعریف سیاست آمریکا و همچنین تفاوت های آشکار در راه احزاب نمایش نقش دولت در زندگی آمریکایی.

واشنگتن (AP) — $483 میلیارد coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است. عبور سریع بود و به اتفاق آرا و به رغم مخالفت جمهوری خواهان محافظه کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را پشتیبانی متعهد به امضای آن به قانون است. در حال حاضر آن را می رود به خانه با رای تنظیم برای سه شنبه. “من مصرانه از مجلس برای تصویب لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. پس از نزدیک به دو هفته از مذاکرات و بن بست کنگره و کاخ سفید درباره توافق روز شنبه در نزدیک به 500 میلیارد دلار بسته — چهارم به واشنگتن گونه به پاسخ دادن به سلامت و بحران اقتصادی است.

ووهان چین (AP) — غرق در طلایی در اواخر بعد از ظهر نور چن Enting جامعی یک عکس از بلیط خود را به مناسبت اولین کشتی سوار در سراسر رودخانه یانگ تسه پس از 76 روز قرنطینه به پایان رسید در این شهر چینی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد. بازگشایی خدمات کشتی در یانگ تسه قلب زندگی در ووهان دو هزار مهمی نمادین گام برای به دست آوردن کسب و کار و زندگی روزانه در این شهرستان از 11 میلیون نفر به حالت عادی بازگشت. پوشیدن عینک, دستکش, خانگی, ماسک, سیاه و سفید, کت سنگر چن بررسی می شد توسط ماموران امنیتی در لباس محافظ و خریداری 1.5-یوان (20 درصد) بلیط کشتی.

تورنتو (AP) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشیدن لباس پلیس به ضرب گلوله افراد در خانه های خود و مجموعه آتش سوزی در داد و بیداد در سراسر جوامع روستایی در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته. Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از خانه ها ویران شده. مقامات ایرانی گفته بود حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله. مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman کشته شد و بعد از آن در روز یکشنبه درگذشت. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر و یا به یک انگیزه برای قتل.

نیویورک (AP) — الکس رودریگز بار دیگر می خواهد به مانند Derek Jeter. یک میله و نامزد جنیفر لوپز را حفظ کرده اند J. P. Morgan به نمایندگی از آنها در افزایش سرمایه برای یک ممکن است پیشنهاد برای متس نیویورک. این حرکت برای اولین بار گزارش شده توسط انواع و تایید به آسوشیتد پرس توسط یک فرد آشنا با این تصمیم سخن گفت که خواست نامش فاش نشود به دلیل آن بود اعلام کرد. سه بار MVP آل رودریگز بازنشسته در ماه اوت سال 2016 با 698 صفحه اصلی اجرا می شود یک .295 متوسط و 2,086 RBIs در 22 سال است. او معلق برای 2014 فصل برای نقض لیگ اصلی بیس بال مبارزه با مواد مخدر را توافق و قرارداد کار.

برکلی, کالیفرنیا. (AP) — Netflix برداشت نزدیک به 16 میلیون جهانی مشترکان در طول سه ماه اول سال کمک سیمان و وضعیت خود را به عنوان یکی از ضروری ترین خدمات در زمان انزوا و یا بحران است. سه ماهه انجامید آغاز stay-at-home سفارشات در ایالات متحده و در سراسر جهان در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که ظاهرا رهبری میلیون ها نفر را به چفت بر روی Netflix برای سرگرمی و راحتی که بیشتر به حال در هیچ جا به جز صفحه اصلی. Netflix بیش از دو برابر رشد سه ماهه آن را پیش بینی کرد در ماه ژانویه و قبل از COVID-19 شیوع شروع به تعطیل بسیاری از اقتصادهای بزرگ.

بزرگ گمنام در مورد ویروس پیچیده و برگشت به حالت عادی

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن میله جدید مهاجرت گرین کارت نمی ویزای موقت

ویروس لغو حوادث در سراسر جهان; نظرات بازگشایی مخلوط

تجزیه و تحلیل: همه گیر خرید اینترنتی آهنگ های ملت شکاف سیاسی

در مجلس سنا تصویب $483B ویروس کمک ایران می فرستد و آن را به خانه

ووهان پذیرای رودخانه یانگ تسه به عنوان ویروس-آمار شهرستان بازگشایی

پلیس کانادا می گویند 22 قربانیان پس از داد و بیداد در نوا اسکوشیا

AP منبع: یک میله حفظ JP مورگان در تلاش برای متس نیویورک

همه گیر و لرز: Netflix بکشد می افزاید: cool 16M مشترکین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im