AP اخبار بالا در 2:46 p. m. EDT

سیاتل (AP) — بوئینگ و تعداد کمی از تولید کنندگان دیگر در سراسر ایالات متحده بشود تا روز شنبه برای از سرگیری تولید در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ coronavirus از بازگشت. بوئینگ یکی از شمال غربی اقیانوس آرام بزرگترین کارفرمایان گفت: آن را قرار داده در مورد 27,000 مردم به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. Doosan بابکت یک مزرعه تجهیزات ساز و داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده اعلام کرد بازگشت حدود 2200 کارگران در سه کارخانه در سراسر کشور.

در اینجا برخی از AP بالا داستان دوشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است. آنچه امروز اتفاق می افتد: بوئینگ و تعداد کمی از تولید کنندگان دیگر در سراسر ایالات متحده ar e آماده سازی خود برای از سرگیری تولید در این هفته. این می آید در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ coronavirus در چک. بوئینگ می گوید آن را قرار داده در مورد 27,000 مردم به کار ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل.

تورنتو (AP) — کانادایی روز دوشنبه سوگواری تکان داد و بیداد که در سمت چپ حداقل 18 کشته در جوامع روستایی در سراسر نوا اسکوشیا پس از مسلح مبدل به عنوان یک افسر پلیس را آتش مردم ماندم, به در خانه های خود در تنظیم خانه های به آتش کشیده در مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ این کشور است. مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. پلیس نمی ارائه یک انگیزه برای قتل. Royal Canadian Mounted Police Chief سرپرست کریس چرم یک کنفرانس خبری گفت که روز شنبه پلیس انتظار می رود برای پیدا کردن بیشتر قربانیان هنگامی که آنها قادر به شانه را از طریق تمام صحنه های جرم و جنایت که برخی از آنها در سمت چپ سوختن خرابه.

برخی از رستوران بزرگ زنجیره ای به دست آمده اند وام از دولت تحت یک کسب و کار کوچک کمک برنامه پیشرو در کسب و کار گروه تماس برای تغییرات به برنامه قبل از کنگره آن را فراهم می کند با بودجه جدید. چک برنامه حفاظت از خود را خسته $350 میلیارد دلار بودجه در هفته گذشته و بسیاری از کسب و کارهای کوچک قادر به دست آوردن وام آنها به شدت نیاز به شناور باقی می ماند. کنگره و کاخ سفید می گویند که نزدیک به یک توافق که به این برنامه حدود 300 میلیارد دلار در بودجه است. رستوران های زنجیره ای Shake Shack روت گروه هتلداری و Potbelly را هر هفته گذشته اعلام کرد که می خواهم به دست آمده وام به ارزش یک ترکیب $40 میلیون نفر تحت برنامه.

DES MOINES, آیووا (AP) — درب-ضربه زدن? بیش از. محلی حزب فعالیت ؟ برخی از Facebook ترافیک در صورتی که. در سراسر قوس حیاتی نوسان متحده coronavirus قرار داده است, سیاست در مضطرب قابل تامل است. به جای سیاسی, دعوا میان رهبران دولت از آیوا به پنسیلوانیا بیش از دست زدن به همه گیر تاثیر مواج آن را به عنوان گسترش بیش از این انتخابات انجامید. حفاظت از سلامت عمومی در برابر شروع مجدد اقتصاد همراه با استدلال بیش از محدودیت های اجرایی قدرت گرفته از محل ملی بحث سیاسی معمولی ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در این نقطه است. آنها منعکس کننده بر خلاف سیاسی آتش بس که به دنبال حملات تروریستی سال 2001 یک تمایل سیاسی به این بحران است.

جیمی Margolin تا به حال انتظار نمی رود به نشستن در اتاق خواب خود را در حال حاضر. دبیرستان ارشد تا به حال مدل و فارغ التحصیلی میاد بالا ولی خیلی بیشتر: چند دولت, اتوبوس, کمپین با همکار آب و هوا فعالان. یک تور برای کتاب جدید خود. حضور در یکی از راهپیمایی عظیم است که برنامه ریزی شده بود در این هفته برای سالگرد 50 از زمین روز است. سپس همه گیر وارد سیاتل زادگاه خود و برنامه های خود را رفت و از پنجره به بیرون. “اما هنوز هم بسیار به انجام” Margolin گفت: نشسته در مقابل از کامپیوتر خود را برای یک مصاحبه تصویری از اتاق خواب. مانند بسیاری دیگر از فعالان جوان که کمک کرده ایم galvanize چه را تبدیل به یک آب و هوای جهانی, جنبش Margolin نیست اجازه گسترش ویروس خود را متوقف کند.

نیویورک (AP) — یک کودک نو پا شد سرگیجه و سقوط کرد و ضربه سر او پس از نوشیدن از یک بطری بزرگ از ضد عفونی کننده دست. یک زن بود ترسناک سرفه و خس خس مناسب در حالی که خیساندن خود را تولید و در یک مخزن حاوی سفید کننده سرکه و آب داغ. گزارش از مسمومیت اتفاقی از پاک کننده و ضد عفونی کننده هستند تا در این سال محققان بر این باورند که مربوط به کروناویروس بیماری همه گیر. از جمله مسمومیت شدند تا حدود 20 درصد در سه ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال 2018 و 2019 با توجه به گزارش روز شنبه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

پرتگاه علا. (AP) — مشکوک گردباد کشته شدن حداقل دو نفر به عنوان شدید آب و هوا لعنتی یک منطقه گسترده ای در سراسر ایالات جنوبی بسیار مخربی خانه و ترک هزاران نفر بدون قدرت, مقامات روز دوشنبه گفت:. جری الیور ویلیامز, 61, هنری شهرستان فوت کرد زمانی که طوفان زده یک منطقه روستایی حدود 11:30 p. m. روز شنبه, پزشکی قانونی, Derek رایت گفت. این منطقه تحت یک گردباد هشدار زمانی که بادها بدبختانه صفحه اصلی ویلیامز مشترک با همسر و فرزند خود را, رایت گفت. “او در یک تلفن همراه صفحه اصلی و صفحه اصلی موبایل توسط یک گردباد تخریب شد. او در خرابه های خانه های تلفن همراه. همسر و فرزند خود با او بودند و آنها بودند OK” گفت: رایت.

نیویورک (AP) — درخواست آمده توسط صدها: پسر, پرستار اورژانس, شوهر پزشک یک بیمارستان با بیمار. کالین Cosell مطالعات آنها و انواع آنها. به طور معمول او می خواهد در سیتی زمینه محرک جمعیت به عنوان عمومی و آدرس گوینده برای متس نیویورک. در حال حاضر او مشغول کار در خانه, تلاش برای تشویق یک فن در یک زمان. خود را خلاق سهم در طول این بحران بهداشتی — تهیه کلیپ های صوتی برای هر کسی که می پرسد — پژواک پررونق معرفی لیگ بزرگ hitters دریافت زمانی که آنها تا به صفحه اصلی. “به عنوان شخصی و سفارشی که ممکن است” Cosell گفت.

لندن (AP) — دوک و دوشس ساسکس اعلام کرده اند که دیگر به همکاری با چند روزنامه تلخیص از آنجا که از آنچه به آنها تماس بگیرید “تحریف شده نادرست و یا تهاجمی” داستان است. مگان و شاهزاده هری گفته سردبیران خورشید, Daily Mail, the Daily Express و روزانه آینه در نامه ای که آنها نمی خواهد “خود را به عنوان ارز برای یک اقتصاد بر طعمه و اعوجاج.” زن و شوهر, نماینده منتشر شد یک کپی از نامه ای در روز دوشنبه. هری و مگان نوشت که داستان های قبلی این روزنامه منتشر شده بر اساس “شهوت پرست شایعات” تا به حال طرح میتوانست زندگی آشنایان و غریبه ها به طور یکسان.

برخی از ما تولید کنندگان بازگشایی میان سیاسی شدید در گرما

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

کانادا بدترین جرم تیراندازی برگ حداقل 18 کشته

جلالی امداد وام به رستوران های زنجیره ای رسم شکایت

میدان نبرد قدرت پخش خشم روزمره سیاست رفتن آرام

جوان آب و هوا فعالان آهسته همه گیر اما نه شکست

ما مستندات همزمان با افزایش مسمومیت از پاک کننده ها

2 کشته مشکوک گردباد به عنوان طوفان شن کش جنوبی

پله: متس PA گوینده ارائه می دهد نوع صدا در میان ویروس

هری و مگان می گویند که آنها نمی خواهد همکاری با انگلستان شایعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im