AP Top News در 3:27 p. m. EDT

نیویورک (AP) — تلخ چهره های جدید پنج شنبه تأکید اقتصادی در سراسر جهان درد تحمیل شده توسط coronavirus: تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری صعود به گذشته متناوب و 30 میلیون دلار در حالی که در اروپا اقتصاد رفته اند به یک حماسه اسلاید. این آمار به احتمال زیاد به استوک بحث بر سر اینکه آیا به سهولت مستندات که بسته اند کارخانجات و کسب و کارهای دیگر. در حالی که بسیاری از ایالت ها و کشورهای پیش رو فشرده مقامات بهداشتی هشدار داده اند از خطر موج دوم از عفونت و برخی از کارفرمایان و کارکنان ابراز ترس از رفتن به کار هنگامی که تعداد زیادی از مردم هنوز هم در حال مرگ است.

اقتصادی جهان درد در صفحه نمایش کامل پنج شنبه با جدید تلخ شواهد از اروپا و ایالات متحده از نصب ویرانی در شغل و اقتصاد توسط coronavirus مستند اقدامات است. اقتصاد اروپا کاهش یافت رکورد 3.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان مستندات تبدیل شهرستانها به شهرهای روح و سقوط ملت ها به رکود است. کاهش بزرگترین پس از یورو آمار در سال 1995 آغاز شد و در مقایسه با 4.8% انقباض در ایالات متحده است. در اینجا برخی از AP بالا داستان یکشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آتلانتا (AP) — برخی از میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی گذاشته به دلیل coronavirus شروع به انتخاب سختی روبرو بازگشت به کار و خطر عفونت و یا در خانه بمانند و خطر از دست دادن بیکاری پرداخت. تصمیم گیری است که اغلب با فشار دادن در کشورهای که در آن فرمانداران آغاز شده اجازه می دهد کسب و کار مانند رستوران ها برای بازگشایی اجتماعی-محدودیت فاصله. تایلر قیمت 26 نامیده می شد بازگشت به کار خود را در دل فریسکو را از پنجره مشبک در نشویل شهر برنتوود. تنسی مجاز رستوران ها برای باز کردن اتاق ناهارخوری در 50 درصد ظرفیت با سرورهای با پوشیدن ماسک و در حال آزمایش برای تب. اما قیمت که هنوز برای دریافت مزایای بیکاری کشتی است با آنچه انجام می دهند.

از جان گذشته برای اطلاعات به عنوان coronavirus مرگ و میر نصب شده در ماساچوست جانبازان خانه که در آن پدر خود زندگی می کردند سوزان کنی سوار وجود دارد با سوال نوشته شده در حروف بزرگ بر روی پنجره ماشین: “آیا پدر من زنده است؟” او بود. اما نه برای مدت طولانی. کنی پدر و 69 نفر دیگر که خود را در خدمت کشور فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس در هولیوک سربازان در آنچه که تبدیل به مرگبارترین شناخته شده شیوع در دراز مدت مرکز مراقبت در آمریکا به عنوان دولت و مقامات فدرال بررسی آنچه رفت را اشتباه خشم در حال ساخت در میان اعضای خانواده و کارگران که می گویند رهبری قادر به محافظت از جانبازان و اجازه این ویروس به گسترش بدون کنترل.

واشنگتن (AP) — این زمان او در یک ماسک. معاون رئیس جمهور مایک پنس ملبس به صورت پوشش پنج شنبه به عنوان او سفر یک جنرال موتورز/Ventec یک مرکز تولید در ایندیانا پس از آمدن زیر آتش برای عدم پوشیدن یک در اوایل این هفته در نقض کلینیک مایو سیاست. پنس در سفر جنرال موتورز تسهیلات در کوکومو که بسته شده بود با توجه به کروناویروس و آورده بود آنلاین در اواسط ماه مارس به تولید مراقبتهای هواکش برای بیمارستان ها در سراسر کشور. تبدیل تسهیلات در حال حاضر تولید صدها واحد از جمله برخی که فرستاده شدند و به بیمارستان های گری ایندیانا است که تلاش شد با عرضه است.

مهر — یک مرد مسلح با تفنگ حمله دستگیر شد و پس از باز کردن آتش در خارج از سفارت کوبا در واشنگتن در اوایل پنجشنبه گلوله پاره کردن سوراخ به در و دیوار و ستون های نزدیک به جبهه ورودی در چه مقامات گمان می شد یک جنایت نفرت. تیراندازی آغاز شد حدود 2 ساعت در خارج از سفارت در شمال غربی واشنگتن است. Metropolitan Police Department افسران نامیده می شدند به صحنه بعد از همسایگان گزارش شنیدن صدای شلیک گلوله, مقامات گفت. بدون آسیب گزارش شده است. ماموران دریافتند مرد, الکساندر Alazo, 42, از کون, وابسته به تکزاس, مسلح با تفنگ حمله و آنها را گرفت و او را به بازداشت بدون حادثه به پلیس گفت:.

واشنگتن (AP) — تجاوز جنسی به اتهام بالا بردن جو بایدن اولین چالش بزرگ به عنوان دموکراتها نامزد سوخت جمهوریخواه حملات و خروج بسیاری در حزب خود او در یک ناراحت کننده متصل شوند. بایدن انتخاباتی را رد اتهام از خود سابق سنا کارمند تارا Reade که گفته بایدن حمله و او را در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در 1990s. اما داستان به دست آورد تازه توجه این هفته پس از دو Reade همکاران گفت که او قبلا به آنها گفتم در مورد عناصر اتهامات او را. جمهوریخواهان نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در آنچه به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است.

واشنگتن (AP) — آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال رد کردن یک تئوری توطئه و گفت: آنها به این نتیجه رسیدند که جدید کروناویروس بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” اما می گویند که آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه. در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تبلیغ این فرضیه که یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان کانون چینی, شیوع, شد, منبع جهانی و همه گیر است که از کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان.

نیویورک (AP) — آن را یک صدا خیره کننده در حال ظهور در میان clanging و سیاه و کوبیدن و honking 7 p. m. هر شب به عنوان نیویورکی تشویق کارگران خط مقدم: به پوست روغنی باریتون از برایان استوکس میچل. برای دهه میچل صدا شده است یکی از مشهور ترین در برادوی تئاتر فراخوانی goosebumps در موزیکال مانند “مرا ببوس کیت” که او برنده تونی و “مردی از لامانچا” که در آن او با بازی Don Quixote. در حال حاضر با برادوی خانه های توقیف با توجه به coronavirus صدای حلقه از یک پنجم-طبقه آپارتمان در قسمت فوقانی سمت غرب — جاست در برادوی, زن و شوهر مایل تا از تئاتر منطقه.

شارلوت N. C. (AP) — نسکار پنج شنبه اعلام کرد که آن را سر فصل آن بدون طرفداران شروع مارس 17 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی با برتر جام سری مسابقه سه بار در 10 روز طول. نسکار می پیوندد UFC به عنوان اولین و مهمترین سازمان های ورزشی به اعلام خاص بازگشت به بازی قصد دارد پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی آمریکا در اواسط ماه مارس. “نسکار و آن تیم های مشتاق و هیجان زده به بازگشت به مسابقه و احترام زیادی برای این مسئولیت است که می آید با یک بازگشت به رقابت گفت:” استیو اودانل نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسابقات توسعه افسر.

مدعیان اوج گذشته 30 میلیون; اروپا نیز وضعیتی وخیم

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

کارگران باید خطر عفونت و یا از دست دادن بیکاری پرداخت

‘این است که پدر من زنده است؟’: خشم به عنوان مرگ و میر کوه در خانه جانبازان

این بار پنس می پوشد ماسک او به عنوان تورهای ایندیانا گیاه

پلیس: تیراندازی در کوبا سفارت مشکوک جرم و جنایت نفرت’

بایدن حمله اتهام دهید عربستان حملات Dem نگرانی

ما اینتل: Coronavirus نه ساخته دست انسان هنوز مطالعه تئوری آزمایشگاه

این است که تلاش خود را: یک بازیگر serenades از کارگران خط مقدم

نسکار به ادامه فصل مارس 17 با هفت مسابقه در 10 روز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>