AP Top News در 4:34 p. m. EDT

سیاتل (AP) — بوئینگ و حداقل یکی دیگر ایالات متحده سنگین-تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته دوشنبه در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ coronavirus از بازگشت. بوئینگ گفته است که با قرار دادن حدود 27000 نفر به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. Doosan بابکت یک مزرعه تجهیزات ساز و داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده اعلام کرد بازگشت حدود 2200 کارگران در سه کارخانه در سراسر کشور. در جای دیگر در سراسر جهان گام به گام reopenings بودند در جریان است در اروپا که در آن بحران را آغاز کرده است به جزر و در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان است.

بوئینگ گفت: آن را قرار داده در مورد 27,000 مردم به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. متوسط reopenings آمده میان تظاهرات در برخی از ایالت ها توسط افرادی که می گویند از آن زمان به بازگشت به کار. بوئینگ است که در میان تعداد کمی از تولید کنندگان در سراسر ایالات متحده است که بشود شنبه برای از سرگیری تولید در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ کروناویروس جدید از بازگشت. مریلند امن 500,000 آزمون از کره جنوبی پس از فرماندار اسیایی, کره ای, همسر, مذاکره حمل و نقل.

تورنتو (AP) — کانادایی روز دوشنبه سوگواری تکان داد و بیداد که در سمت چپ حداقل 18 کشته در جوامع روستایی در سراسر نوا اسکوشیا پس از مسلح مبدل به عنوان یک افسر پلیس را آتش مردم ماندم, به در خانه های خود در تنظیم خانه های به آتش کشیده در مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ این کشور است. مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. پلیس نمی ارائه یک انگیزه برای قتل. Royal Canadian Mounted Police Chief سرپرست کریس چرم یک کنفرانس خبری گفت که روز شنبه پلیس انتظار می رود برای پیدا کردن بیشتر قربانیان هنگامی که آنها قادر به شانه را از طریق تمام صحنه های جرم و جنایت که برخی از آنها در سمت چپ سوختن خرابه.

نیویورک (AP) — آتی نفت سقوط به زیر صفر در دوشنبه آخرین هرگز قبل دیده می شود تعداد به بیرون آمدن از اقتصادی کما ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سهام و اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافته است وال استریت با S&P 500 به پایین 1.8% اما بازار دراماتیک ترین اقدام تا کنون در روغن که در آن هزینه به یک بشکه خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $37.63. آن را در حدود 60 دلار در آغاز سال است. معامله گران هنوز هم پرداخت $20.43 برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن که تحلیلگران به نظر نزدیک به “درست” قیمت نفت است.

نیویورک (AP) — تماس با خانه های پرستاری زمین صفر از coronavirus بحران مقامات فدرال و گفت: آنها برنامه ریزی برای شروع ردیابی و عموم به اشتراک گذاری اطلاعات در عفونت و مرگ و میر در چنین امکانات برای کمک به نقطه روند و نشانه های اولیه این ویروس در حال گسترش در جوامع است. این حرکت به عنوان منتقدان صنعت مقامات و رهبران محلی به نام برای تهاجمی تر اقدامات دولت فدرال برای پیگیری عفونت در خانه و شامل شیوع بیماری با کمک به آنها را دریافت کنید دسترسی بیشتر به تست و ماسک به خصوص با توجه به آسیب پذیری سالمندان ساکن. “این هدف ما را که اطلاعات عمومی” Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: در تماس با خبرنگاران اضافه کرد که اطلاعات هنوز در حال کار کردن در زمانی که یا چگونه اطلاعات خواهد بود توزیع شده است.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات روز دوشنبه از بازی “بسیار خطرناک بازی سیاسی” با اصرار وجود دارد کمبود آزمون coronavirus. اما دموکرات کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی ابراز نا امیدی از بسیاری از رهبران دولت گفت: دولت فدرال پاسخ به سادگی نمی شده است “به اندازه کافی خوب است.” مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین انفجار آمد و حتی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس مطمئن فرمانداران دولت فدرال در حال کار در سراسر ساعت به آنها کمک کند تا سطح شیب دار تست. پنس به دنبال نرم کردن تهمت مدیریت پیام در حال رشد در میان سر و صدا از فرمانداران از هر دو طرف برای یک ملی تست استراتژی برای کمک به تامین امنیت در تقاضا منابع مانند تست سواب و مواد شیمیایی.

یک مرد بی خانمان اخراج از مالکان متصرف’ کمپ منتظر یک اتوبوس در دهلی نو, هندوستان. یکی دیگر از مرد خواب بالای یک کوره پوشش در وسط خالی خیابانی در بارسلونا اسپانیا است. Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به زندگی های بی شماری است که مخاطره آمیز حتی در زمان عادی. هند جمعیت بی خانمان به عنوان مثال تحت تاثیر قرار شد که نارندرا نخست وزیر هند به دنبال برای زمان از دست رفته با گسترش بزرگترین مستند به این بیماری را اوج. در جای دیگر زندگی روزانه و مذهبی شهدای انجام شده البته با بسیاری از مردم با پوشیدن دنده محافظ. یک کارگر لباس سر تا پا در آبی پلاستیکی تمیز ویندوز در یک بیمارستان در لیما پرو.

ماساچوست تبدیل به یک نقطه داغ از coronavirus عفونت نقشه کشی نگرانی مقامات فدرال و وعده کمک از هواپیمای نیویورک به عنوان دولت تلفات آماده به دو برابر در کمتر از یک هفته. مرگ و میر ناشی از COVID-19 انتظار می رود به پیش افتادن از 2000 این هفته در ماساچوست که در آن مقامات در حال تقلا برای افزایش ظرفیت بیمارستان و ردیابی عفونت های جدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. “ما درست در وسط این موج در حال حاضر” کالیفرنیا ، چارلی بیکر گفت: در CBS’ “چهره ملت است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید از نزدیک تماشا منطقه بوستون و هماهنگ کننده فدرال coronavirus نیروی کار دکتر

نیویورک (AP) — یک کودک نو پا شد سرگیجه و سقوط کرد و ضربه سر او پس از نوشیدن از یک بطری بزرگ از ضد عفونی کننده دست. یک زن بود ترسناک سرفه و خس خس مناسب در حالی که خیساندن خود را تولید و در یک مخزن حاوی سفید کننده سرکه و آب داغ. گزارش از مسمومیت اتفاقی از پاک کننده و ضد عفونی کننده هستند تا در این سال محققان بر این باورند که مربوط به کروناویروس بیماری همه گیر. از جمله مسمومیت شدند تا حدود 20 درصد در سه ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال 2018 و 2019 با توجه به گزارش روز شنبه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

لس آنجلس (AP) — غیر رسمی, تعطیلات, جشن, همه چیز شاهدانه می رسد شنبه به عنوان کشور در حال ظهور قانونی ماری جوانا در بازار پرانتز به صورت اقتصادی از coronavirus بحران با بسیاری از مصرف کنندگان کاهش هزینه و یا رفتن به زیر زمین برای معاملات. این قرار بود یک آخر هفته طولانی از جشنواره ها و موسیقی به اوج خود رسید در آوریل 20, یا 4/20 کد برای ماری جوانا بالا, تعطیلات. به جای آن شده است به کاهش آنلاین ماکت به دلیل اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. مجازی احزاب و تصویری چت در حال جایگزینی گسترده, در بیرون, سیگار کشیدن جلسات به علامت ظهور قانونی و جشن cannabis culture.

برخی از ما تولید کنندگان بازگشایی میان سیاسی شدید در گرما

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

کانادا بدترین جرم تیراندازی برگ حداقل 18 کشته

قیمت نفت منفی به عنوان تقاضا فرو می ریزد; سهام شیب

فدرال برای پیگیری به اشتراک گذاری اطلاعات در خانه سالمندان شیوع

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران بازی “بازی سیاسی” با ویروس آزمون

AP عکس: یک هفته از تصاویر از این بیماری همه گیر کوروناویروس

ماساچوست می شود coronavirus نقطه داغ به عنوان موارد افزایش

ما مستندات همزمان با افزایش مسمومیت از پاک کننده ها

4/20 عدم قطعیت: صنعت ماری جوانا در آزمایش ویروس بحران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de