AP Top News در 6:08 p. m. EDT

سیاتل (AP) — بوئینگ و حداقل یکی دیگر ایالات متحده سنگین-تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته و برخی از ایالت نورد تهاجمی بازگشایی برنامه دوشنبه با وجود در سراسر کشور نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی تست و در عین حال برای حفظ coronavirus از بازگشت. بوئینگ گفت: این قرار دادن حدود 27000 نفر به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. Doosan بابکت یک مزرعه تجهیزات ساز و داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده اعلام کرد بازگشت حدود 2200 کارگران در سه کارخانه در سراسر کشور. در جای دیگر در سراسر جهان گام به گام reopenings بودند در جریان است در اروپا که در آن بحران را آغاز کرده است به جزر و در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان است.

بوئینگ گفت: آن را قرار داده در مورد 27,000 مردم به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. متوسط reopenings آمده میان تظاهرات در برخی از ایالت ها توسط افرادی که می گویند از آن زمان به بازگشت به کار. بوئینگ است که در میان تعداد کمی از تولید کنندگان در سراسر ایالات متحده است که بشود شنبه برای از سرگیری تولید در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ کروناویروس جدید از بازگشت. مریلند امن 500,000 آزمون از کره جنوبی پس از فرماندار اسیایی, کره ای, همسر, مذاکره حمل و نقل.

تورنتو (AP) — پلیس دامن زد در سراسر بیش از یک دوجین از صحنه های جرم و جنایت دوشنبه پس از داد و بیداد توسط یک فرد مسلح مبدل به عنوان یک افسر پلیس دست کم 18 کشته و خانه ها در سوختن خرابه در جوامع روستایی در سراسر Nova Scotia — مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی در کانادا ، مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. مقامات نیست ارائه یک انگیزه برای قتل. Royal Canadian Mounted Police Chief سرپرست کریس چرم یک کنفرانس خبری گفت که روز شنبه پلیس انتظار می رود برای پیدا کردن بیشتر قربانیان هنگامی که آنها قادر به شانه را از طریق تمام صحنه های جرم و جنایت که برخی از آنها خانه های به آتش کشیده شد به عنوان قربانیان در داخل پیوستن به تماس های دولت به ماندن در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیویورک (AP) — آتی نفت سقوط به زیر صفر در دوشنبه آخرین هرگز قبل دیده می شود تعداد به بیرون آمدن از اقتصادی کما ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سهام و اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافته است وال استریت با S&P 500 به پایین 1.8% اما بازار دراماتیک ترین اقدام تا کنون در روغن که در آن هزینه به یک بشکه خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $37.63. آن را در حدود 60 دلار در آغاز سال است. معامله گران هنوز هم پرداخت $20.43 برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن که تحلیلگران به نظر نزدیک به “درست” قیمت نفت است.

مهر — یک گروه کر از فرمانداران از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند سخت دوشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات از بازی “بسیار خطرناک بازی سیاسی” با اصرار وجود دارد کمبود آزمون coronavirus. فرمانداران مقابله که کاخ سفید باید بیشتر به کمک متحده انجام این تست که مورد نیاز قبل از آنها می توانند به سهولت در stay-at-home سفارشات. کانزاس را به لیبریا لورا کلی گفت: در حال حاضر فدرال تلاش “واقعا به اندازه کافی خوب است اگر ما در حال رفتن به قادر به شروع به باز کردن اقتصاد ما. ما نمی تواند انجام دهد که با خیال راحت و بدون آزمون در محل.”

آتلانتا (AP) — گرجستان جمهوریخواه فرماندار اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به راه اندازی مجدد اقتصاد دولت قبل از پایان هفته گفت: بسیاری از کسب و کار است که بسته به کاهش گسترش coronavirus می تواند بازگشایی کردند. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ جدول زمانی یکی از تهاجمی ترین در کشور خواهد اجازه می دهد تا ورزشگاه, مو سالن بولینگ alleys تو سرو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی تا زمانی که صاحبان دنبال سخت اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. توسط دوشنبه, سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می تواند بازگشت به محدود ناهار خوردن در خدمات. در کشور همسایه تنسی رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که اکثر کسب و کار آغاز خواهد شد بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

نیویورک (AP) — بدون معمول خود را جریان از مشتریان خود را به سه کسب و کار در محله چینی ها و سمت شرق پایین محله منهتن ابی و پل Sierros نیاز به یک طرح. آنها را دیدم یک محله نیاز و به کار رفت به جای میز و صندلی با قفسه و یخچال و فریزر خود را در نوار Forgtmenot تبدیل آن به یک فروشگاه مواد غذایی است. در سراسر شرق رودخانه در بروکلین در Clementine نانوایی تغییرات مشابه اتفاق می افتد. میشل بارتون شیرینی و کافه اضافه شده تازه تولید, تازه, محلی, نان و دستکش عادی خود وگان کرایه. “ما فقط آن را اتفاق می افتد” Forgtmenot مدیریت شریک درک Tigue گفت.

سیوداد ویکتوریا, مکزیک (AP) — شانزده مهاجر از کشورهای مختلف را آزمایش مثبت برای coronavirus در مکزیک مرز شمالی ایالت, Tamaulipas دولت روز دوشنبه گفت:. چهارده آلوده مهاجران از هندوراس, مکزیک گواتمالا کوبا و کامرون شد ماندن در یک مهاجر پناهگاه در شهرستان نوئوو لاردو در سراسر مرز از لاردو, Texas. آنها در انزوا. این Tamaulipas دولت گفت: یک مهاجر اخراج از هوستون تگزاس وارد کرده بود همان پناهگاه بدون دانستن است که او تا به حال coronavirus. مهاجران در حال حاضر را تشکیل می دهند در حدود 10 ٪ از دولت 193 coronavirus موارد, باعث, خشم, در, Tamaulipas. “دولت در دولت پیش بینی وضعیت چند contagions از COVID-19 در میان جمعیت مهاجر است خواسته دولت فدرال از طریق کانال های رسمی برای انتقال از Tamaulipas مهاجران که رشته در مرز” دولت در بیانیه ای گفت.

دیترویت (AP) — کنگره سیاه حزبی تایید تایید جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری در روز دوشنبه بیشتر حفاری حمایت خود را در میان ملت تاثیرگذار سیاه و رهبری سیاسی. این عمل سیاسی کمیته به اتفاق آرا تایید آمد بر روی پاشنه از چند کلید گره از حمایت در میان حزبی رهبری و اعضا از جمله حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis گرجستان و پارلمانی رئیس Rep. کارن باس از کالیفرنیا. PAC است حزبی را جداگانه کمپین بازو. “وجود دارد هیچ سوال که جو بایدن است که به شدت مورد نیاز توسط این کشور” CBC PAC رئیس Rep. گرگوری Meeks از نیویورک گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

نیویورک (AP) — ایتالیایی رستوران Sirio Maccioni که باز جشن رستوران فرانسوی Le Cirque و تماشای آن را رشد به مسلما منهتن مورد علاقه اتاق ناهار خوری از ثروتمند و مشهور شده در ایتالیا. او 88. Maccioni پسر مائورو آسوشیتدپرس گفت که پدرش درگذشت در خانواده ویلا در توسکانی اوایل روز دوشنبه. او تا به حال دچار عوارض سکته مغزی و بیماری آلزایمر پسر گفت. Le Cirque بود مشهور برای آن منحط Grand Marnier souffles و terrines خرگوش rillette. درخشان لیست شامل Frank Sinatra, هنری کیسینجر, شاهزاده خانم گریس, Bill Blass, ریچارد نیکسون, بیل کلینتون, Diana Ross و نانسی و رونالد ریگان.

برخی از ما تولید کنندگان بازگشایی میان سیاسی شدید در گرما

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

داد و بیداد برگ 18 کشته در کانادا بدترین جرم تیراندازی

قیمت نفت منفی به عنوان تقاضا فرو می ریزد; سهام شیب

‘سیاسی بازی’? فرمانداران فشار به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس شارژ

گرجستان به بازگشایی برخی از کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان جمعه

AP عکس: کسب و کارهای کوچک pivoting در طول همه گیر

16 مهاجران تست مثبت برای coronavirus در مرز مکزیک

کنگره سیاه حزبی PAC پشت بایدن کاخ سفید پیشنهاد

Sirio Maccioni که باز مشهور رستوران Le Cirque می میرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im