AP اخبار بالا در 7:15 a. m. EDT

یانکرز, n. y. (AP) — یک پرستار با عصبانیت هل را در یک قفسه سینه به عنوان پنج سایر کارکنان در تمام دنده محافظ فراگیر بیمار تخت. ناگهان یکی می اندازد تا خود را با اسلحه و مرحله به عقب. “خوب حرکت می کند! همه حرکت می کند!” هستند ، لحظات پس از آنها دور برگشت بیمار قلبی است شوکه بازوی خود اسپاسم و او حرکت روی تخت. به زودی پس از او قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. او ذخیره شده است — در حال حاضر است. بسیاری دیگر در سنت ژوزف مرکز طبی ندارد. “این یک کابوس است. ما یک حجم از افراد بیمار مانند شما را باور نمی. در یک شیفت من تلفظ شش نفر کشته,” دکتر گفت:

ناخواسته بزرگ آزمایش است که زمین در حال تغییر. به عنوان مردم در سراسر جهان در خانه بمانند برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, هوا تمیز است تا البته به طور موقت. دود متوقف خفگی دهلی نو یکی از آلوده ترین شهرهای جهان و هند را نمایش از مناظر قابل مشاهده نیست در دهه. دی اکسید نیتروژن آلودگی در شمال شرقی ایالات متحده پایین است 30 درصد. رم آلودگی هوا از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به پایین 49% از یک سال پیش. ستاره به نظر می رسد بیشتر قابل رویت در شب. مردم نیز توجه به حیوانات در مکان و در زمان آنها معمولا نمی. شغالها را meandered همراه مرکز شهر شیکاگو میشیگان خیابان و در نزدیکی سان فرانسیسکو پل گلدن گیت.

برلین (AP) — مغازه های کوچک بازگشایی روز شنبه در برلین به عنوان یک چند کشور آغاز شد, کاهش, coronavirus محدودیت به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را, اما بیم و هراس بیان شده توسط برخی از کارگران و مشتریان نشان داد که بازگشت به حالت عادی است که هنوز هم یک راه طولانی ، محدودیت نیز کاسته شود در دانمارک و اتریش. در فرانسه, صف های طولانی ساخته شده است تا در خارج از چند مک دونالد درایو-thrus آغاز شده است که در خدمت مشتریان دوباره. در ایالات متحده برخی از ایالت ها بودند آرامش محدودیت در میان آوازی تظاهرات توسط کسانی که خواستار بازگشت به کار. اگر چه برخی از سابق ویروس نقاط داغ مانند ایتالیا و اسپانیا و چین و نیویورک دیده می شود کاهش مرگ روزانه عوارض و جدید بستری شدن در بیمارستان دیگر مناطق رو به یک حیات جدید کروناویروس.

تهران (AP) — ایران پاسداران گفت: آن را قرار داده و جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمایی آنچه کارشناسان به عنوان یک فضای مخفی برنامه با راه اندازی تعجب که آمد در میان گسترده تر تنش با ایالات متحده است. هیچ فوری مستقل تایید پرتاب ماهواره, که گارد به نام “نور” و یا نور. وزارت امور خارجه ایالات متحده و پنتاگون و همچنین مقامات اسرائیلی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. چنین راه اندازی بلافاصله افزایش نگرانی در میان کارشناسان در مورد اینکه آیا این فن آوری استفاده می شود می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما.

سئول کره جنوبی (AP) — با کره شمالی گفت: هیچ چیز تا کنون در مورد خارج از گزارش های رسانه ای که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است ناخوش وجود دارد تجدید نگرانی در مورد که در خط بعدی برای اجرای یک هسته ای کشور شده است که حکومت توسط همان خانواده برای هفت دهه است. سوال در مورد کیم سلامت هایش پس از او صرفنظر یک مارس 15 بزرگداشت 108th تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. این کره شمالی مهم ترین رویداد و کیم, 36, تا به حال آن را از دست رفته پس از به ارث بردن قدرت از پدر خود در اواخر سال 2011. کره شمالی رسانه های دولتی در روز چهارشنبه منتشر شده برخی از نظرات گذشته توسط Kim اما نمی گزارش هر گونه فعالیت های جدید در حالی که رقیب کره جنوبی تکرار شده که هیچ غیر معمول تحولات شده بود شناسایی در شمال.

واشنگتن (AP) — به دنبال متحد دموکرات جو بایدن اتحاد شتافت به خط هواداران اعم از مترقی آیکون برنی ساندرز به رئیس جمهور سابق باراک اوباما که دولت گاهی اوقات irked لیبرال. اما فرد با بیشترین تاثیر ممکن است میشل اوباما. این بانوی اول سابق یک شکل منحصر به فرد عمیقا پلاریزه سیاسی محیط زیست بسیار محبوب با حزب وفادار در حالی که همچنین با داشتن برخی از درخواست تجدید نظر با جمهوری خواهان و مستقل. او در سمت چپ خانه سفید با 68% تایید رتبه با توجه به نظرسنجی گالوپ. او همچنین با نام “بیشترین تحسین زن” در جهان برای سال دوم در یک ردیف در یک نظرسنجی گالوپ از ماه دسامبر است.

وجود دارد بیش از 70 میلیون نفر در سراسر جهان که رانده شده از خانه های خود را با جنگ و ناآرامی تا 10 میلیون بسته بندی شده به اردوگاه های پناهندگان و اسکان غیررسمی و تقریبا هیچ یک آزمایش شده اند برای coronavirus. در حالی که این نسبت انزوای بسیاری از اردوگاه ها ممکن است آهسته ویروس’ گسترش none است که مهر و موم شده. بدون آزمایش که جهان به خود دیده است بارها و بارها این ویروس می تواند به گسترش بدون کنترل تا زمانی که مردم شروع به نشان دادن علائم. که می تواند نتایج فاجعه بار در میان پناهجویان در سراسر جهان وجود خواهد داشت چند اگر هر تخت های مراقبت ويژه و یا هواکش برای آنها. وجود دارد ممکن است حتی دستکش و یا ماسک.

پکن (AP) — چین روز چهارشنبه ناودان یک طرح دعوی در دادگاه علیه آن توسط ایالت میسوری بیش از coronavirus همه گیر به عنوان “بسیار مضحک است.” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: این اقدام قانونی است “هیچ حقیقی و حقوقی اساس در همه” و تکرار چین دفاع از خود در واکنش به شیوع است که تا حد زیادی فروکش کرد در این کشور بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده است. وزارت و دیگر چینی ادارات دولتی باید قاطعانه رد اتهام که مقامات تاخیر گزارش میزان شیوع در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته با وجود گزارش می دهد که نگرانی بیش از ثبات سیاسی قرار داده شد بالاتر از نگرانی های بهداشت عمومی.

نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان های که در حال صحبت کردن در مورد امروز: 1. ایران راه اندازی ماهواره در میان ما تنش نظامی راه اندازی بلافاصله نگرانی در میان کارشناسان در مورد اینکه آیا این فن آوری استفاده می شود می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما. 2. میشل اوباما به قدرت ستاره می تواند کمک بایدن از عراق بسیار محبوب با حزب دموکرات وفادار در حالی که همچنین با داشتن برخی از درخواست تجدید نظر با جمهوری خواهان و مستقل. 3. که می خواهد برای خرید متس الکس رودریگز و جنیفر لوپز حفظ J. P. Morgan به نمایندگی از آنها در افزایش سرمایه برای یک ممکن است پیشنهاد برای خرید از لیگ اصلی بیس بال حق رای دادن.

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — در شب جمعه در اواخر فوریه 17 ساله آماندا رینولدز شتافت به یک فروشگاه در فلوریدا ساحل خلیج فارس. او می شده است در یک ماموریت برای هفته و پس از ساعت های بی شماری فروشگاه آنلاین و در فروشگاه های آن وجود دارد. خاموش شانه توری آبی با کریستال لهجه. او لباس prom کامل. برای چند دهه, این مدل نشان داده شده است یک بنای آمریکایی ، خرید لباس پیدا کردن یک تاریخ ژست گرفتن برای عکس, رقص ناشیانه در نور کم ورزشگاه – این همه مندرج در کتاب تلویزیون و خاطرات نسل از آمریکایی ها. ترکیب مدل با فارغ التحصیلی و یک تولد 18.

AP های منحصر به فرد: ER کارکنان موجب صرفه جویی در زندگی رنج می برد در نقطه داغ

به عنوان مردم در خانه بمانند, زمین تبدیل وایلدر و تمیز کننده

سازمان ملل سهولت برخی از ویروس محدودیت و در عین حال هنوز با احتیاط

ایران گارد می گوید آن را راه اندازی ماهواره در میان ما تنش

NKorea سکوت کیم سلامت برد جانشینی حدس و گمان

میشل اوباما به قدرت ستاره می تواند کمک بایدن دموکرات متحد

عدم وجود ویروس تست استوکس ترس در اردوگاه های پناهندگان در جهان

چین خواستار ویروس دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دولت ایالات متحده بسیار پوچ’

5 چیزهایی که امروز می دانیم – که نیست در مورد ویروس

هیچ مدل? برای این نوجوان آن را یک trifecta از دست رفته و نقاط عطف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net