AP اخبار بالا در 7:25 p. m. EDT

دانشمندان روز چهارشنبه اعلام کرد اولین درمان موثر در برابر coronavirus — یک داروی آزمایشی است که می تواند سرعت بهبود COVID-19 بيمار در عمده پیشرفت پزشکی که به عنوان اقتصادی اندوه ناشی از این معضل عمیق تر در ایالات متحده و اروپا است. دولت آمریکا گفت: آن است که کار را به داروهای ضد ویروسی remdesivir به بیماران در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس,” دکتر گفت: Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری متخصص. “این خواهد بود که استاندارد مراقبت.” سهام رسید در سراسر جهان در اخبار با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن بیش از 530 امتیاز در روز یا بیش از 2%.

در بعد اقتصادی تنگی دانشمندان ارائه شده امید: اولین درمان موثر در برابر coronavirus. دولت آمریکا گفت: آن است که کار را به داروهای ضد ویروسی remdesivir به بیماران در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است پس از یک مطالعه بزرگ در بر داشت این کوتاه زمان آن طول می کشد برای COVID-19 بيمار به بهبود چهار روز به طور میانگین از 15 روز به 11. خبر آمد که دولت ایالات متحده گزارش داد که آمریکا خروجی shriveling در نرخ هشدار دهنده در بزرگترین و سریع ترین سقوط از افسردگی است. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر.

لاهه هلند (AP) — در شهرستانها در سراسر جهان حمل و نقل عمومی سیستم ها کلید برای گرفتن کارگران در کار و راه اندازی مجدد اقتصاد ویران. در عین حال روش های اطراف اعم از قطار و اتوبوس به کشتی و دوچرخه را باید دوباره تصور برای coronavirus عصر. در اروپا به ویژه در حمل و نقل انبوه در حال شکل گیری به عنوان یک جدید تمرکز دولت به کشورهای خود در مسیر برگشت در حالی که پاسخ به همه گیر است که در حال حاضر مرگ و میر بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر این قاره است. در پایتخت های سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس ایستاده گونه به گونه با همکار مسافران بود به عنوان بخشی از روال صبح در قبل از coronavirus بار به عنوان یک بخار شات اسپرسو یا ترد کروسانت.

هنگامی که تروریست ها زده ایالات متحده در سپتامبر. 11 نیکلاس برنز شد سفیر ایالات متحده در ناتو و یک حافظه هنوز هم می ایستد: چگونه به سرعت در امریکا و متحدان استناد ماده پنج سازمان منشور که حمله به یک عضو از یک حمله در همه. این یک خویشاوندی در میان ملل پرورش بیش از چند دهه و عضلانی نمایش دفاع جمعی است که تعریف زیادی از پست جنگ جهانی دوم دوران. آن را نیز یک جهان بینی است که می سوزد و می یابد کاملا در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست خارجی به عنوان اعضای ناتو و کشورهای دیگر رنج می برند از کشنده وزن coronavirus بیماری همه گیر.

واشنگتن (AP) — تجاوز جنسی به اتهام بالا بردن جو بایدن اولین چالش بزرگ به عنوان دموکراتها نامزد سوخت جمهوریخواه حملات و خروج بسیاری در حزب خود او در یک ناراحت کننده متصل شوند. بایدن انتخاباتی را رد اتهام از خود سابق سنا کارمند تارا Reade که گفته بایدن حمله و او را در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در 1990s. اما داستان به دست آورد تازه توجه این هفته پس از دو Reade همکاران گفت که او قبلا به آنها گفتم در مورد عناصر اتهامات او را. جمهوری خواهان که نگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در آنچه به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است.

آمازون سال وقت صرف کرد و حد عالی رساندن کسب و کار بسته بندی و حمل و نقل و ارائه میلیون ها نفر از محصولات به درب خانه در سراسر جهان است. در حال حاضر آن را به یک اسیر مخاطبان است. با بسیاری از جهان در مراحل مختلف از یک مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگترین خرده فروش آنلاین تبدیل به یک تاسیسات برای بسیاری از خریداران. اما آن را نیز دست و پنجه نرم با تاخیر تحویل و نصب شکایت از کارگران که نگرانی در مورد سرایت در حالی که در این کار است. وب سایت شرکت آمار 2.54 میلیارد بازدید کنندگان برای کل ماه مارس با توجه به آنلاین شرکت پژوهشی کام اسکور. که نشانه 65% پرش از همان آخرین دوره سال است.

ققنوس (AP) — Musetta Vander شده است به چند تن از نمادین ترین پارک های ملی و مناظر طبیعی در آمریکا, تسخیر خودش انجام یوگا مطرح در میان جاشوا درخت و رانندگی بر روی یک درخت-صف بزرگراه قاب Yosemite را قوی صخره و نشستن در لبه صخره مشرف به به شکل نعل اسب خم در رودخانه کلرادو. “گاهی اوقات آن را بسیار زیبا شما می خواهید برای به اشتراک گذاری آن را با جهان بلافاصله گفت:” Vander از وست هالیوود کالیفرنیا. “اما من احساس می کنم که شما را از دست جادویی طبیعت تجربه شما فراهم می کند هنگامی که شما اجازه ندهید رفتن از رسانه های اجتماعی و یا هر چیز دیگری است که مصرف خود را از ذهن است.”

لس آنجلس (AP) — شش ماه طرفداران مبارزات انتخاباتی به صورت مستقل بیوه سیاه فیلم بود پرداخت: در یک فیلم قرار خواهد اسکارلت جوهانسون محبوب Avenger جلو و مرکز. و مانند بسیاری از مارول بزرگترین عینک آن را مجموعه ای برای باز کردن آخر هفته از آوریل 1. “بیوه سیاه” بود که به پا زدن کردن آنچه وعده داده می شود به طور معمول سودآور تابستان moviegoing فصل اجرا می شود که روز یادبود از طریق روز کارگر و به طور کلی حساب برای 4 میلیارد دلار نزدیک به 40 درصد سالانه در آمریکای شمالی ، و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به نگاه به جلو به: تام کروز بازگشت به یکی از نمادین ترین نقش یک “Wonder Woman” عاقبت اصلی کرایه از کریستوفر نولان و وس اندرسون ،

کمیسر راجر Goodell کاهش حقوق و دستمزد خود را به $0 و دیگر NFL کارکنان خواهد شد در نظر گرفتن کاهش دستمزد و یا furloughs با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Goodell که باعث می شود به سمت بالا از $30 میلیون در سال از حقوق و پاداش به طور داوطلبانه به حال حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد در این ماه یک فرد آشنا با این حرکت می گوید آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که NFL اعلام نشده حرکت publicly. لیگ نیز در حال اجرای محکم کاهش در حقوق و دستمزد پایه شروع با دوره پرداخت پایان مارس 22. کاهش 5 درصد برای کارگران به مدیر سطح 7 درصد برای مدیران و 10% برای معاون رئیس جمهور و 12 درصد برای معاون ارشد رئیس جمهور و 15 درصد برای معاون اجرایی رئیس جمهور.

HAWTHORNE, کالیفرنیا. (AP) — هریسون فورد بود که خلبانی یک هواپیما است که به اشتباه عبور یک باند که در آن یکی دیگر از هواپیما شد, فرود و مقامات فدرال در حال بررسی مقامات و یک نماینده برای این بازیگر گفت. فورد در کنترل یک هواپیمای کوچک روز شنبه در هاوتورن فرودگاه در منطقه لس آنجلس که با توجه به بیانیه منتشر شده توسط فورد روزنامه نگار او عبور باند پس از mishearing آموزش از کنترل ترافیک هوایی. “او بلافاصله اذعان به اشتباه و عذرخواهی به صبا برای خطا” با توجه به بیانیه ای از روزنامه قانون مهاجرت و ملیت Treciokas. “هیچ کس مجروح شد و هرگز وجود هر گونه خطر برخورد.” بدون نام بردن از فورد اداره هوانوردی فدرال گفت: در بیانیه خود که دو صندلی Aviat نیرومند و درشت هیکل هواپیما عبور از باند فرودگاه در حالی که یکی دیگر از هواپیما انجام شد یک لمس-و-رفتن فرود.

مواد مخدر ثابت موثر در برابر ویروس به عنوان آسیب اقتصادی افزایش می یابد

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

ساخت حمل و نقل عمومی ایمن در یک مانع بعدی در کاهش مستندات

امریکا اولین دیدار جهانی همه گیر تست تهمت جهان بینی

بایدن حمله اتهام دهید عربستان حملات Dem نگرانی

همه گیر می آورد و اقبال به آمازون – و سردرد بیش از حد

پارک های ملی ایجاد توازن میان خواسته برای تلفن خدمات سکوت

هیچ “بیوه سیاه” یا “F9′ برگ خاموش تابستان فیلم های نجومی

Goodell کاهش حقوق و دستمزد به $0 NFL کارگران در نظر گرفتن کاهش دستمزد

هریسون فورد در خلبانی هواپیما که به اشتباه عبور باند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de