AP Top News در 9:23 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خیلی از کشور و شروع به راه اندازی یک رکود اقتصادی است که پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط. وزارت بازرگانی تخمین زده شنبه که تولید ناخالص داخلی کل خروجی کالا و خدمات, نوشته شده در سه ماهه رها برای اولین بار در شش سال. و این بیشترین سقوط از آنجا که رشد اقتصادی در یک 8.4 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه چهارم سال 2008 در اعماق رکود اقتصادی ، افت در ماه های ژانویه-مارس سه ماهه خواهد بود و تنها یک پیشرو از دور گریمر تولید ناخالص داخلی گزارش آمده است در جریان ماه آوریل تا ژوئن دوره با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج قابل توجه با نیروی ویرانگر.

با بسیاری از ایالات آمریکا لغو محدودیت های خود را با توجه به خود را در جدول زمانی و نیازهای آمریکایی ها روبرو هستند سردرگم بسیاری از تصمیم گیری در مورد آنچه که باید و نباید انجام دهید برای محافظت از خود و همسایگان خود است. امن است در حال حاضر به پیوستن به جمعیت در ساحل و یا بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران های مورد علاقه? به دیدار پدر و مادر مسن شما را دیده اند در نزدیک به دو ماه است ؟ کمتر رضایت بخش پاسخ از کارشناسان این است که: آن بستگی دارد. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

لاهه هلند (AP) — در شهرستانها در سراسر جهان حمل و نقل عمومی سیستم ها کلید برای گرفتن کارگران در کار و راه اندازی مجدد اقتصاد ویران و در عین حال همه چیز را از قطار و اتوبوس به کشتی و دوچرخه ها باید دوباره تصور در coronavirus عصر. در اروپا به ویژه در حمل و نقل عمومی در حال شکل گیری به عنوان خط مقدم در جنگ به اهلی شیوع است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 شهروندان خود است. در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس ایستاده گونه به گونه با همکار مسافران در قطار بسته بندی شده و یا تراموا بود به عنوان بخشی از روال صبح در قبل از coronavirus بار به عنوان یک بخار شات اسپرسو یا ترد کروسانت.

نیویورک (AP) — coronavirus واکسن است که هنوز ماه ها یا سال های دور اما گروه هایی که فروختن اطلاعات غلط در مورد واکسن در حال حاضر در نظر گرفتن هدف بالقوه فرسایش اعتماد به نفس در آنچه که می تواند بشریت را بهترین فرصت برای شکست دادن ویروس. در هفته های اخیر واکسن مخالفان را ساخته اند چند ادعاهای بی اساس از جمله اتهامات که واکسن محاکمه خواهد شد خطرناکی با عجله یا که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, مسدود کردن درمان برای غنی سازی واکسن سازان. آنها همچنین به دروغ ادعا کرد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت می خواهد به استفاده از یک واکسن برای تزریق میکروچیپ به مردم — یا به جمع اوری 15 درصد از جمعیت جهان است.

نگاه روزانه خود را در nonvirus داستان در اخبار: 1. ده ها کشته در کره جنوبی آتش حداقل 36 نفر کشته شدند روز شنبه هنگامی که یکی از کره جنوبی بدترین آتش سوزی در سال شکست در یک سایت ساخت و ساز در نزدیکی پایتخت, مقامات گفت. آنها گفت: مرگ و میر می تواند افزایش یابد زیرا بیشتر مردم معتقد بودند به دام افتاده در داخل انبار که تحت ساخت و ساز در Icheon فقط در جنوب سئول ، 2. آیا ما واقعا در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد پاسخ بسیار مهم است چرا که رهبر کره شمالی به نیت و به عنوان هنوز ناشناخته دولت از سلامت خود بازی یک outsized نقش مهمی در عملکرد غرب آسیا است.

قاهره (AP) — Samera al-Huri را از فعالان دیگر ناپدید شد ، هنگامی که او خواست خانواده خود را هر یک به همان مرموز پاسخ: “او سفر است.” تعداد کمی از زنان دوباره پدید آمده است. اما آنها به نظر می رسید شکسته و حاضر به می گویند که آنها تا به حال شده است برای چند ماه. Al-حوری, به زودی در بر داشت. ده افسران از شورشیان که کنترل شمال یمن ربوده او را از خانه اش در پایتخت یمن, در سپیده دم. آنها او را به زیرزمین یک تبدیل مدرسه آن گه سلول های پر شده با بازداشت شدگان است. بازجویان او را ضرب و شتم خونین به او شوک های الکتریکی و به عنوان شکنجه روانی برنامه ریزی شده خود را اعدام تنها به آن تماس بگیرید در آخرین لحظه.

توکیو (AP) — شایعات جدید در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد پور در روزانه. کره شمالی رهبر مرده است. یا او بسیار بیمار است. یا شاید او فقط recuperating در لوکس خود را ترکیب یا جداسازی خود از coronavirus. به عنوان حدس و گمان در مورد سلامت خود را ایجاد زمینه ای سوال بافندگی به صورت حرفه ای جاسوسان سیاستگذاران و دانشگاهیان و کنجکاو اخبار مصرف کنندگان به طور یکسان. آیا ما واقعا در مورد مردی که منجر کره شمالی … پاسخ بسیار مهم است چرا که کیم نیت و به عنوان هنوز ناشناخته دولت از سلامت خود بازی یک outsized نقش مهمی در عملکرد غرب آسیا و مضطرب مجموعه با احتیاط همسایگان در بهترین زمان و به دو سه تا از بزرگترین اقتصادهای جهان و تجمع نظامی آمریکایی ماشین آلات و نیروی انسانی است.

این شروع می شود با کشیدن بر روی سر-به-پا دنده محافظ. پس از آن می آید سریع راه رفتن پایین راهرو بیمارستان سه گانه-دست دستکشهایش ریخته هل دادن یک تند بیهوشی سبد خرید نسبت به یک درب که منجر به وحشت زده بیمار نفس نفس زدن برای هوا. صدها بار در هر هفته و در طول این همه گیر پزشکان و پرستاران در درمان بدحال COVID-19 بیماران جراحی خود را برای یک روش است که باقی می ماند چیزی جز روال. این intubators های هوایی کارشناسان قرار دادن ونتیلاتور تنفس لوله که محل آنها را صرف اینچ دورتر از جایی که این ویروس مسری زندگی می کند. “شما در COVID مرکزی هنگامی که شما در حال گزاری تراشه,” دکتر گفت: Roy صوت, یک متخصص بیهوشی در بیمارستان Beaumont در رویال اوک میشیگان.

واشنگتن (AP) — در معرض خطر بیشتری از COVID-19 برخی از سالمندان در حال حاضر در صورت اضافه, اضطراب, به دلیل تاخیر در اخذ مدیکر پوشش. طرفداران برای افراد مسن می گویند مشکل اصلی شامل برنامه های خاصی برای مدیکر را از قسمت “ب” پوشش مراقبت های سرپایی. آن را ناشی از بسته شدن از محلی تامین اجتماعی دفاتر در coronavirus بیماری همه گیر. قسمت B است که به ویژه مهم است این روزها به دلیل آن را پوشش می دهد تست های آزمایشگاهی مانند آنهایی که برای کوروناویروس. امنیت اجتماعی دستگیره تعیین واجد شرایط بودن برای مدیکر و در حالی که بسیاری از مسائل هنوز هم می تواند حل و فصل حاضر برخی از نیاز به توجه شخصی. که هم اکنون می توانید مستلزم نگه داشتن زمان 90 دقیقه و یا بیشتر برای رسیدن به امنیت اجتماعی در کشور را 800 number, با توجه به وب سایت آژانس.

دهلی نو (AP) — Irrfan Khan, a veteran شخصیت بازیگر در فیلم های بالیوود و هند یکی از بهترین و شناخته شده صادرات به هالیوود درگذشت. او 54. خان بازی بازرس پلیس در “زاغه نشین میلیونر” و پارک های اجرایی Masrani در “جهان ژوراسیک.” او همچنین به نظر می رسد در “مرد عنکبوتی شگفت انگیز” و ماجراجویی فانتزی “Life of Pi.” خان درگذشت و روز شنبه پس از مراجعه به بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک عفونت روده بزرگ. “عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش هر کس که آمد به او نزدیک” بیانیه منتشر شده توسط این بازیگر تیم گفت.

ما رشد اقتصادی در 4.8% نرخ سه ماهه گذشته به عنوان ویروس زده

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

ساخت حمل و نقل عمومی ایمن مانع بعدی در کاهش مستندات

گروه ایجاد شک و تردید در مورد COVID واکسن قبل از یکی حتی وجود دارد

5 چیزهایی که امروز می دانیم – که نیست در مورد ویروس

زنانی که جرات مخالفت هدفمند برای سوء استفاده توسط شورشیان یمن

در میان نگرانی سلامت, کیم جونگ سازمان ملل متحد نقش بافندگی بزرگ

تنفس کارشناسان کار آنها قرار می دهد اینچ از جایی که ویروس زندگی

مدیکر برنامه بالا بردن اضطراب برای سالمندان در همه گیر

Irrfan Khan از ” میلیونر زاغه نشین,’ ‘Life of Pi,’ درگذشت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net