AP Top News در 9:33 p. m. EDT

سیاتل (AP) — بوئینگ و حداقل یکی دیگر ایالات متحده سنگین-تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته و برخی از ایالت نورد تهاجمی بازگشایی برنامه دوشنبه با وجود در سراسر کشور نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی تست و در عین حال برای حفظ coronavirus از بازگشت. در یکی از مهمترین و قوی حرکت می کند و در عین حال گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد که ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو در میان کسب و کار است که می تواند بازگشایی جمعه به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است. بوئینگ گفت: این قرار دادن حدود 27000 نفر به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت.

بوئینگ گفت: آن را قرار داده در مورد 27,000 مردم به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. متوسط reopenings آمده میان تظاهرات در برخی از ایالت ها توسط افرادی که می گویند از آن زمان به بازگشت به کار. بوئینگ است که در میان تعداد کمی از تولید کنندگان در سراسر ایالات متحده است که بشود شنبه برای از سرگیری تولید در میان فشار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد و مقاومت از فرمانداران که هشدار می دهند به اندازه کافی وجود ندارد هنوز تست برای حفظ کروناویروس جدید از بازگشت. مریلند امن 500,000 آزمون از کره جنوبی پس از فرماندار اسیایی, کره ای, همسر, مذاکره حمل و نقل.

تورنتو (AP) — پلیس دامن زد در سراسر بیش از یک دوجین از صحنه های جرم و جنایت دوشنبه پس از داد و بیداد توسط یک فرد مسلح مبدل به عنوان یک افسر پلیس دست کم 18 کشته و خانه ها در سوختن خرابه در جوامع روستایی در سراسر Nova Scotia — مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی در کانادا ، مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. مقامات نیست ارائه یک انگیزه برای قتل. Royal Canadian Mounted Police Chief سرپرست کریس چرم یک کنفرانس خبری گفت که روز شنبه پلیس انتظار می رود برای پیدا کردن بیشتر قربانیان هنگامی که آنها قادر به شانه را از طریق تمام صحنه های جرم و جنایت که برخی از آنها خانه های به آتش کشیده شد به عنوان قربانیان در داخل پیوستن به تماس های دولت به ماندن در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیویورک (AP) — آتی نفت سقوط به زیر صفر در دوشنبه آخرین هرگز قبل دیده می شود تعداد به بیرون آمدن از اقتصادی کما ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سهام و اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافته است وال استریت با S&P 500 به پایین 1.8% اما بازار دراماتیک ترین اقدام تا کنون در روغن که در آن هزینه به یک بشکه خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $37.63. آن را در حدود 60 دلار در آغاز سال است. معامله گران هنوز هم پرداخت $20.43 برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن که تحلیلگران به نظر نزدیک به “درست” قیمت نفت است.

برای یک نسل از اواسط ماه آوریل تحویل برخی از زندگی آمریکایی ترین زمین شناسی لحظات — یک هفته زمانی که مردان جوان را به ضرب گلوله مدارس تروریست ها را منفجر همکار انسان, اعضای یک فرقه مذهبی را سوزانده به مرگ در ترکیب خود و محیط زیست فاجعه است لکهدار اقیانوس. در حال حاضر به عنوان کسانی که پس از سانحه ناخواسته سالگرد گذشته 27 سال رول در یک بهار هفته, پوشش, یکی از مخرب ترین لحظات در تاریخ آمریکا و حتی آن را به عنوان است که هنوز هم اتفاق می افتند: coronavirus و تلاش برای مهار آن است. آنچه در آن است در مورد این یک هفته خاص در ماه آوریل به هر حال ؟

پرتگاه علا. (AP) — مشکوک گردباد کشته شدن حداقل دو نفر به عنوان شدید آب و هوا لعنتی جنوبی و یک خانه آتش بر این باور آغاز شده توسط رعد و برق ادعا کرد یک سوم شخص, مقامات روز دوشنبه گفت:. جری الیور ویلیامز 61 درگذشت اواخر یکشنبه شب وقتی که بادها بدبختانه صفحه اصلی ویلیامز مشترک با همسر و فرزند خود را در یک روستایی, آلاباما, شهرستان, مقامات گفت. این منطقه تحت یک گردباد هشدار در زمان. “او در یک تلفن همراه صفحه اصلی و صفحه اصلی موبایل توسط یک گردباد تخریب شد. او در خرابه های خانه های تلفن همراه. همسر و فرزند خود با او بودند و آنها بودند OK” گفت: پزشکی قانونی Derek رایت از آلاباما هنری شهرستان است.

آتلانتا (AP) — گرجستان فرماندار اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به راه اندازی مجدد اقتصاد دولت قبل از پایان هفته گفت: بسیاری از کسب و کار است که بسته به کاهش گسترش coronavirus می تواند بازگشایی کردند. فرماندار در کشور همسایه تنسی برنامه ریزی شده به اجازه کسب و کار در بیشتر از خود دولت شروع بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. گرجستان جدول زمانی یکی از تهاجمی ترین در کشور خواهد اجازه می دهد تا ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو برای بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. الکتيو با روش های پزشکی نیز می تواند از سر گرفت. توسط دوشنبه, سینما ممکن است رزومه فروش بلیط و رستوران ها محدود به takeout سفارشات می تواند بازگشت به محدود ناهار خوردن در خدمات.

واشنگتن (AP) — تست بسیار مهم برای کنترل coronavirus و در نهایت کاستن از محدودیت های است که باید متوقف زندگی روزمره برای بسیاری از آمریکایی ها. اما شده است وجود دارد سردرگمی در مورد چه نوع از آزمون در دسترس هستند و آنچه آنها در واقع اندازه گیری. هنوز هم وجود دارد فقط دو نوع اصلی در ایالات متحده یکی به شما می گوید اگر شما یک فعال عفونت با کوروناویروس که آیا شما علائم یا نه. دیگر چک کنید و ببینید اگر شما قبلا آلوده در برخی از نقطه و مبارزه آن را خاموش. در حال حاضر تقریبا در تمام تست در بیمارستان و درمانگاه و درایو از طریق سایت با استفاده از اولین تست روش برای کمک به پزشکان در تشخیص و درمان افراد مبتلا فعال COVID-19.

لس آنجلس (AP) — غیر رسمی, تعطیلات, جشن, همه چیز شاهدانه می رسد شنبه به عنوان کشور در حال ظهور قانونی ماری جوانا در بازار پرانتز به صورت اقتصادی از coronavirus بحران با بسیاری از مصرف کنندگان کاهش هزینه و یا رفتن به زیر زمین برای معاملات. این قرار بود یک آخر هفته طولانی از جشنواره ها و موسیقی به اوج خود رسید در آوریل 20, یا 4/20 کد برای ماری جوانا بالا, تعطیلات. به جای آن شده است به کاهش آنلاین ماکت به دلیل اقامت در خانه سفارشات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. مجازی احزاب و تصویری چت در حال جایگزینی گسترده, در بیرون, سیگار کشیدن جلسات به علامت ظهور قانونی و جشن cannabis culture.

نیویورک (AP) — هنرمند ماجراجو و جشن, حیات وحش, عکاس Peter ریش داشت مرده در جنگل در نزدیکی صخره سمت خانه در نوک جزیره نزدیک به یک ماه پس از خانواده اش گزارش دادند او گم شده است. او 82. “او که در آن او زندگی می کردند: در طبیعت” خانواده او در بیانیه ای گفت: ارسال شده در ریش سایت یکشنبه شب. در سال های اخیر یک بار swashbuckling اکسپلورر در حال توسعه زوال عقل و حداقل یک سکته مغزی با توجه به نیویورک تایمز. خانواده اش تایید کرد که یک بدن یافت می شود یکشنبه در اردوگاه قهرمان پارک ایالتی در Montauk بود و ریش. این Suffolk County Medical Examiner نکرده رسمی شناسایی اما همپتون پلیس سروان.

برخی از ما تولید کنندگان متحده بازگشایی میان فشار سیاسی

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

داد و بیداد برگ 18 کشته در کانادا بدترین جرم تیراندازی

قیمت نفت منفی به عنوان تقاضا فرو می ریزد; سهام شیب

اواسط ماه آوریل در امریکا بی رحم است و در حال حاضر این

3 کشته مشکوک گردباد رعد و برق به عنوان طوفان جنوبی

گرجستان به بازگشایی برخی از کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان جمعه

2 نوع تست به دنبال COVID-19 عفونت های جدید و قدیمی

4/20 عدم قطعیت: صنعت ماری جوانا در آزمایش ویروس بحران

حیات وحش عکاس Peter ریش مرده یافت در نزدیکی خانه اش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im