دلو قمری کشتی یخشکن با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

برج دلو ماه تلاش خواهد کرد برای شکستن کیهانی تنش از روز گذشته خنک کننده همه چیز را با شادی بخش چشم انداز, گاه به گاه, دوستی, طنز و یک دوز سالم از تحمل. کسانی هستند که جرم را در هر چیزی. آنها به دنبال جنگ و هر کسی که نیست به دنبال همان خواهد شد و بهترین آنها را نادیده گرفت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما نمی ممکن است آنچه شما را به انجام, اما این است که به سختی به نقطه است. بیشتر شما سعی کنید و انجام بهتر مهارت های خود را دریافت کنید. به زودی توانایی خود را خواهد شد بسیار تیز که همه متصل کار انجام خواهد شد در کسری از زمان.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). جاذبه نامرئی است هر چند اثبات جاذبه است و نه آشکار را ببینید. عشق است همان راه است. امروز شما شاهد اثرات عشق و احساس نیروی خود را بر روی یک سطح احشایی.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما در حال آمدن به بخشی از خود را که مدتها است خارج از کشور. این نیست که شما outgrew یا رد این جنبه از شما, اما شما نشده اند قادر به اولویت بندی آن است. که تغییر خواهد کرد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). حریم مقدس است. داستان خود را با شما است برای بیان یا نه. نگه داشتن همه چیز در یک نیاز به دانش پایه و اساس می تواند به همان اندازه در مورد احترام به خود و عشق به عنوان آن را در مورد کنترل تصویر.

لئو (جولای 23-Aug. 22). در نظر گرفتن آنچه در آن به معنی احساس به دام افتاده است. اگر یک فرد معتقد است عدم وجود گزینه های, مهم نیست اگر آن را درست است یا نه; محدودیت در محل هستند. سوال بپرسید و تکرار: آنچه که واقعا درست است اینجا ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). مشکلات فقط knottier زمانی که از چپ به طبیعت است. تفکر — و یا به احتمال زیاد این unthinking — که ایجاد یک درهم و برهم نمی همچنین باز کردن آن است. شما استخدام خود را بالاتر داشته باشید.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما فکر نمی کنم آن را هر کسی را به سمت خود و این چیزی است که باعث می شود برای لحظه شیرین هنگامی که شما متوجه است که این اتفاق کاملا طبیعی است. تیم خود را در حال ظهور است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما در حال تصویب الگوهای که در خدمت یکی دیگر از وضعیت و دیگر اعمال می شود به یک جریان است. هیچ چیز وجود دارد به کار در اینجا. همانطور که شما استفاده می شود به این راه همه چیز در حال حاضر به چیزهای غیر ضروری را دور سقوط خواهد کرد به طور طبیعی.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). تاریخی موارد از افراد در حال سقوط در عشق با خود biographers متعدد هستند — یک پیشرفت طبیعی به عنوان وجود دارد هیچ چیز بیشتر اغوا کننده تر از علاقه است. استفاده از این مفهوم را به نفع خود.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). درست باشد به خودتان ایجاد یک قدرت است که جهان را سازماندهی خود را در اطراف. از آن خواهد شد به خوبی به ارزش شجاعت شما را مجبور به جمع اوری به منظور ایجاد این اتفاق می افتد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مکان ایدهآل نیست چرا که مردم ایدهآل نیست. آنها وجود دارد در داخل ناقص رگ. در حالی که آن را بیهوده به دنبال نقطه ایده آل امروز شما پیدا کردن یکی که خیلی بهتر از گذشته است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). از یک طرف شما احساس می کنید شما باید به انجام برای مردم است. از سوی دیگر هر کس می کند. مردم باید نقش خود را, و آنها نیز نیاز به اعتماد که دیگران را بازی ایشان ، آن را ساخت جهان اطراف به امروز.

امروز تولد (مارس 16). کیهانی خود را در حال حاضر روز تولد قدرت برای خودتان ایجاد کنید که شما می خواهید انجام دهید در تصدیق و اعمال نماز تمرینات کار و انعکاس است. آن را در خود درونی احساسات است که بیشترین تحمل که شما را تبدیل به و چه اتفاقی می افتد بعدی. تمرین عشق و ایمان در همه شما باید ارائه دهد. خود لئو و برج عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 1, 44, 37 و 11.

نجوم سوال: “آیا شما باور دارید در هدایت? من گاهی اوقات فکر می کنم من در حال کار با یک انرژی است که نه خود من. اگر این است پس چگونه می توانم جلوگیری از بد انرژی از طریق آمدن و به جای جذب به سمت انرژی خوب?”

انرژی را می توان مرموز. مانند آب یکپارچه متصل میزان با مبدا و یا مالکیت. طول های بزرگ باید به تقسیم آن به مناطق — سدهای در حال احداث مخازن ساخته شده است, عینکی شکل گرفته نشان می دهد “شما” و “مال من است.”

با انرژی و ظروف از “مال” و “مال من” می تواند در قالب یک شخصیت. آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال کار با یک شخصیت غیر از خود شما و یا آیا شما با اشاره به بیشتر از یک حس وات یعنی در زمان وجود دارد قوی تر یا ضعیف تر جریان آینده را از طریق ؟

برای پاسخ به پرسش های شما, من کاملا معتقدم که در هدایت و من موافق با این نظریه که خیلی از هنر نوشتن و موسیقی است که از طریق انجام عمل باز به گشت و انرژی که سرچشمه از مکان های مختلف برخی از آنها خارج از دیگران عمیقا در درون خودتان است.

وجود ندارد بسیاری از شما نیاز دارید به نگه داشتن انرژی خود را خالص به عنوان حفاظت ساخته شده است به سیستم خود را. این نوع مانند یک شارژر تلفن وضعیت. شما می توانید تنها با دریافت یک شارژ از انرژی است که یک بازی خوب خود را با خود.

افراد مشهور پروفایل: بازیگر, نویسنده, تهیه کننده, کارگردان و “دو و نیم مرد” ستاره Jon Cryer همه کاره, برج حمل به دنیا آمد و زمانی که عطارد و زهره نیز در این پرشور بخشی از آسمان است. خود را بصری عقرب ماه نشان می دهد شیفتگی با عملکرد درونی چیزها و تمایل به رفتن به عمق مسائل است که منافع او. مشتری در برج ثور نشان می دهد مالی موفق باشید.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 18, 2020 19:03:24 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im