دلو ماه جدید با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

ماه نو در برج دلو می پرسد: “چه شما انجام می شود برای بشریت؟” شما لازم نیست که زندگی خود را وقف منکوب برای ایجاد یک تفاوت. و اگر شما را میلیون ها نفر برای کمک به یک علت… آن را ؟ این یکی را امتحان کنید: “یک انسان خوب بودن یک گرم دل محبت فرد است. که من باور اساسی.” — دالایی لاما

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). روابط دو طرفه حلقه. فقط به عنوان شما زحمت خود را با قدرت ادراک خود را در حال حاضر بهترین خود و ایجاد رابطه با فرد دیگر مدتی به همین ترتیب خود را برای دریافت ایده ها و انتظارات شما را برآورده.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). روانشناسان مراجعه به “یکپارچه خود” مانند آن را ممکن است برای یک بی نهایت پیچیده موجود در به همان اندازه پیچیده محیط زیست را به طور کامل در ایالات متحده در فکر و احساس و عمل است. همه ما می توانید انجام دهید این است که ما بهترین است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). اجتناب از کسانی که نمی تواند به یک شوخی است و نمی دهد. این humorless فاقد ظرافت فکر خطر هستند-مخالف و بدتر از همه مناسب برای گسترش روح مکیدن بیماری جدی.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). هر چند افکار ممکن است صدای تیز و تند در یک نامفهوم تاری احساسات شما احساس شواهدی از مطالب خود را. آهسته عقب و بررسی. شانس هستند کسانی که غم و اندوه-تولید افکار نیست حتی درست است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما ruminate بیش از یک ارز. مطمئن شوید که در این طرح بیشتر از چیزهایی که شاید این بورس بی معنی است با نتایج هیچ نتیجه واقعی و در عین حال به نحوی این همچنین به معنای همه چیز است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما را وادار به انتخاب کنید که شما با آنها صرف زمان است. اکثر مردم بهترین ها را از کسانی که آنها را در اطراف آنها نمونه برداری از اما چند صد نفر از 7 میلیارد نفر بر روی زمین است. شما باید شانس مصاحبه بسیار گسترده تر net.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). مردم ارزش نمک خود را خواهد ناپاک تا فقط مثل بقیه اما آنها خود به اشتباهات خود و سعی کنید به جبران. هر کسی که تلاش می کند به مسواک زدن خطاهای زیر فرش است یک خطر بالقوه منبع.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). کلام روز: pantisocracy — تخیلی نظم اجتماعی است که در آن همه با هم برابر هستند در وضعیت و مسئولیت. این گروه نمی خواهد وجود دارد. هیچ یک تا کنون است. اما هر چیزی شما می توانید به ساحل تا تفاوت قدردانی خواهد شد.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). وجود دارد نامرئی tethers که شما قلاب را به افراد خاصی و تلاش و خود را نگه دارید توجه ربوده شده وجود دارد اگر وجود دارد بسیار دیگری شما می توانید با توجه به پرداخت اگر شما می خواستم. چرا ؟ ببینید اگر شما می توانید آن را کشف کردن.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). به عنوان برای این افکار است که شما می خواهم به جای نیست که شما لازم نیست که به فرار آنها از نبرد آنها و یا بطری آنها. جلوگیری از تغذیه آنها را مانند یک حیوان خانگی کوچک. سعی کنید حواس پرتی. نه همه چیز باید تبدیل به سفر عاطفی.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما دیگر نمی ترسم از چیزی که استفاده می شود به نگه داشتن شما از عشق است. یک لحظه به اذعان رشد و واقعا جذب آنچه آن را مانند به اینجا… چرا که شما در مورد به یکی دیگر از جهش.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما بروید در unselfconsciously فقط شما انجام می دهند. چه شما باور است که به سادگی درست انجام در لحظه خواهد بود قهرمانانه و عمیقا در حال حرکت به شخص دیگری.

امروز تولد (Jan. 24). در یک جای غیر معمول و لذت پیچ و تاب و آنچه شما در سرمایه گذاری شما را هر لحظه و در دراز مدت تحقق است. این به ندرت اتفاق می افتد! چه لذت بخش نیست که به صرف اراده خود را بر روی چیزهایی که برای شما خوب هستند چرا که جاذبه های خود را اداره کل معامله است. سلامت و ثروت و نشاط شماست. برج سنبله و حوت می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 20, 1, 44 و 16.

آخر هفته پیش بینی عشق: برج حمل: شما نباید همیشه باید برای به دست آوردن سرگرم کننده خود را و یا پرداخت هزینه برای آن را پایین خط. افرادی هستند که فقط می خواهید برای دیدن شما لبخند. برج ثور: زیبایی بستگی دارد بیشتر و یک قطره از هرج و مرج است. برج جوزا: شما بیشتر از توجه شما راحت با — یک تست جالب از محدودیت های خود را. سرطان: حقیقت تنها می تواند پردازش در دوزهای کوچک. لئو: تمایل خواهد بود که مهم ترین عامل در موفقیت یک رابطه عاشقانه. برج سنبله: کسی است که به شما تبلیغات زرق و برق دار. آن را امن برای غذا خوردن تا زمانی که شما خودتان را فریب دهد. برج میزان: هیچ یک به یک است اما بسیاری از آنها یکی از آنهایی. عقرب: شما ارائه به اندازه کافی برای برآوردن هر نیاز و حرص و آز. هدف: شما یک اصل درست. شما تغییر آنچه که مردم انتظار آمده در مورد عشق است. برج جدی: شما لازم نیست که به رنج می برند برای هر چیزی هنر نیست نه عرفان است و نه عشق. دلو: تست عشق یک باتری کوتاه کمی یک سوال آزمونها فاصله ترم. برج حوت: شما در پیدا کردن حساسیت در قلب خود را اول و سپس پیدا کردن آن قلب دیگری است.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: آیا اقیانوس مسالمت آمیز دامان ساحل یا آن اعتصاب شن و ماسه interminably و intolerably? خیلی بستگی به یک تفسیر از آن بهترین انتخاب است که احتمالا هیچ کدام در همه. کیهانی زن و شوهر پیشنهاد شده توسط ماه و خورشید است, برج حوت و دلو تاشو از احساس به فکر خواهد کرد که نمایشگاه بهتر است زمانی که هر دو به نرم داخلی تنظیم درجه حرارت برای گرم با یک کلمه درونی بخشنامه: استراحت.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنج شنبه, 26 دسامبر 2019 13:41:05 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>