برج حمل Moon ترس بلستر با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

بلندی شک قبل از ما اما پر زور و مهیب آن را به نظر می رسد ممکن است اما یک vaporous مانع است. این آتشین برج حمل ماه می سوزد و آن را خاموش. آن قرار می دهد فشار به مارس چراغ شعله به لاس زدن می دهد پرتاب بر روی سن رقص زندگی می کنیم و انفجار را از طریق توهم محدودیت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). “این است که به عنوان تبلیغ!” شما فکر می کنم به خصوص در مورد مردم است. نمی توان آنها را سرزنش برای ارائه خود را کمتر از دقت. تعداد بسیار کمی از مردم در حال کارشناسان در مورد این موضوع که آنها چه کسانی هستند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما احساس خوبی در مورد کار شما را فراموش نمی کند چرا که آن را ممکن است در نهایت در موفقیت و یا شما را به شکوه و عظمت در برخی از نقطه, اما چون شما افتخار می کنم از آنچه به شما کمک می کند بیش از این طولانی unheralded سفر.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). آن را مانند وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها خارج از کنترل خود را به یک هدف خاص هر مسیر. اما شما می توانید نگرش خود را کنترل کنید و که در آن شما تمرکز به اثر فوق العاده ای.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما باید بدون مشکل تشخیص واقعیت از داستان است. آنها می توانید قلاب تا یک دروغ سنج اگر آنها می خواهند اما داخلی خود آشکارساز فراتر از نیاز است. شما نمی خواهید به این باور شما می خواهید بدانید.

لئو (جولای 23-Aug. 22). سحر و جادو از چک لیست شناخته شده است و تقریبا در هر حرفه ای یکی از فکر می کنم — هوا و فضا و پزشکی و ورزشی. چک لیست یک واقعیت زندگی است. اذعان این را در زندگی خود بیش از حد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). ایده های من با سپیده دم و روز ماند تا خورشید بالا می رود بالاتر. ضبط آنها و یا آنها را از دست داده گردباد از زندگی روزمره است. کار را عجیب و غریب ،

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). فقط به عنوان نوزادان باید این غریزه به راه رفتن شما باید گرایش به گذشته رشد عاطفی محدودیت از گذشته است. وجود دارد یک هواپیما بالاتر از احساس و همه شما باید انجام دهید این است که ایستادن و گرفتن احساس برای آن.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما هیچ ایده که محدودیت های واقعی هستند تا زمانی که شما سعی می کنید برای دریافت رایگان آنها. مبارزه کمی و شل گره سقوط از هم جدا و زنجیر ترک و خرد مانند پلی استایرن.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). زندگی هرگز به شما وعده داده شده آن خواهد بود هیجان انگیز و در عین حال اشتهای دریافت شکل گرفته است. اصرار به ایجاد مشکل پر میکند. مشکل این است که بعد از همه غیر قابل مقاومت قرعه کشی از طبیعت انسان است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما در حال گرفتن برخی از عاقلانه ایده ها ؟ ستاره چین به zap شما با ایده های قلب است که شامل مقدار. این حکمت فراتر از سال خود را یک هدیه است که در مفید آمده است با بسیاری از مردم به دنبال مشاوره از شما.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما اغلب چیزی است که نیاز به انجام و احساس اجبار برای کمک به حتی اگر شما نمی خواهید به خصوص به. تمایل یا عدم تمایل به انجام همه چیز را می توان یکی از مهمترین جنبه های بی ربط بودن یک فرد خوب است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). اگر شما می گویند “نه” تقریبا همه از زمان شما درست در خط با آنچه مناسب برای انسان به طور متوسط در یک روز معمولی. اگر شما می گویند “نه” کمی بیشتر شما در حال نشان دادن طعم و مزه. “بله” بیشتر و شما در حال نشان دادن انرژی و زنده دلی.

امروز تولد (Jan. 29). یه مشکل با دریافت دانی ؟ خوب شما می خواهید برای دریافت بیش از آن. که مزاحم ستایش خواهد شمع در این سال است. دوستی قوی تر رشد می کنند — این است که گنج از یک زندگی خوب است. شما سرمایه گذاری و برنده است. در ماه جولای خود ارضایی خواهد شمارش را بر شما و شما نمی خواهد اجازه دهید آنها را. برج ثور و قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 3, 33, 39 و 19.

APOTROPAIC نمادها: KYLIX: شهر کالسیس است که رئیس شهر بزرگ جزیره یونانی است به همین نام آن را با مته سوراخ در دوران باستان است. گنجینه های بسیاری شده اند کشف خرابه های آن از جمله kylix که تاریخ حدود 530 قبل از میلاد است و مشخص به عنوان یک جام یا گلدان اغلب با دو دسته و تحمل در خارج از نماد چشم.

یکی می تواند نه تنها نوشیدن از یک kylix بلکه آن را نگه دارید تا در یک تست که در آن می تواند به عنوان یک ماسک به این توهم که چشمان روی سفال شدند و یکی از خود را. این بود که در هنگامی که یک حزب سرگرم کننده ترفند نیایش به شراب خدایان به برکت و افزایش این تجربه نوشیدن و یک هشدار برای ترساندن ارواح شیطانی حاکم بر مسائل مانند مسمومیت — پرس تهدید در آن زمان از آن است که در حال حاضر. این روزها قبل از هر چیز در مورد باکتری ها شناخته شده بود قبل از تبرید و برای این و دلایل دیگر partaking در غذا و شراب می تواند ثابت کند یک متزلزل مهم است. سم بود, در این زمان, محبوب قتل روش; همسران offed شوهران خود اشراف دفع ناخواسته مخالفان سیاسی و مسائل اعم از اقتصادی به ناخوشایند به شخصی می تواند به کار گرفته شود اما با چند قطره را به یک نوشیدنی. چشم در جام حذفی گفت: “بیایید از آن لذت ببرید” و فقط در مورد آنها نیز گفت: “هی بد پشت خاموش!”

افراد مشهور پروفایل: اپرا وینفری می خواهد شما را به “زندگی خود بهترین” یک شعار درست در امتداد خطوط از Aquarian آرمان. Natal آفتاب و زهره و عطارد در نشانه ای از انسان دوستی باعث می شود حس کامل برای مغول می دهد که میلیون ها نفر به موسسات خیریه از جمله چندین پایه های خود را ایجاد. او آتشین قوس moon اشاره به پیچیده جهان بینی و غیر قابل توقف قلب آتش.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 12:37:32 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>