برج حمل جدید ماه قبل از رول با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

جنگجو انرژی قوی با برج حمل ماه جدید در اطراف خم. این زمان ایده آل برای کشف ارتباط بین خشم, ترس و کنترل است. اول می آید ترس در غیر محسوس فلش و یا زمینه ای و ناخودآگاه پرده نقش دار. خشم می آید دوم ساخت ما احساس ما در حال انجام کاری درباره آن. این چیزی است که واقعا مفید است ؟

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). Muses خواهد شد به نفع شما با راه حل های عملی. شما الهام می شود نه به رنگ یک تصویر و یا آواز خواندن یک آهنگ اما برای پیدا کردن زیبا ترین راه حل برای روزمره مشکل است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). دانستن آنچه اتفاق می افتد را ندارد در آینده قابل تصور. زندگی را می توان توضیح داد, در نظر گرفته, در مورد صحبت کردیم تا چهره رفتن, آبی, اما آن را تنها زندگی می کردند یک راه این است که از طریق تجربه.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). هنگامی که شما عشق خود را رفاقت شما هرگز در از دست دادن برای شرکت خوب است. مردم می خواهند به نزدیکی شما امروز که خوشبختانه نباید دخالت با گرامی انفرادی زمان.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما خواهید بود یک رهبر. توانایی خود را به حرکت خاک خواهد بود غبطه می خوردند با کسانی که نزدیک به همان سطح اعتماد به نفس در یک محل به عنوان شما انجام دهد.

لئو (جولای 23-Aug. 22). همدلی در قلب همه شما باید انجام دهید امروز و در پشت چیزهایی که شما انجام نمی. شما چشم پوشی از اشتباهات دیگران و چشم پوشی از کاستی های خود را به منظور ستایش نقاط قوت.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما به دنبال به جلو به چیزی لذت بخش اما تلاش خود را به مجموعه انتظارات بیش از حد بالا است که قطعا کاهش لحظه ای که آن را می رسد. شادی تسلط بر هنر انتظار.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). هر کسی که دروغ گفته (به عبارت دیگر فقط در مورد هر کسی که صحبت می کند زبان) می داند چیزی در مورد تفاوت های ظریف بین دروغ و حقیقت. شما در این درس امروز.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). کسی خواهد بود قصد تحت تاثیر قرار دادن شما. متاسفانه برای آنها شما را به راحتی تحت تاثیر قرار گرفته و خود را ذخیره خواهد شد که این فرد سعی می کنید سخت تر است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما ممکن است قادر به قرار دادن بر روی لباس های قدیمی خود را. حتی هنگامی که شما انجام, شما به نحوی نیست که پوشیدن آنها. همان می رود برای قدیمی خود وسواس. شما می توانید به عقب, اما هنگامی که شما وجود دارد شما هرگز وجود دارد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). چیزی که شما در حال تلاش برای انجام این کار ادامه خواهد داد اما شما نباید اجازه دهید که توقف شما را از انجام آن به هر حال. این مهم است یا شما نمی خواهد نا امید. نگه داشتن رفتن در آن را از زوایای مختلف.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما واقعا احساس می کنید مجبور به اجرای ایده های خود را توسط افراد دیگر برای تصویب, اما شما باید به هر حال. این دلیل است که شما ذهن خود را تغییر دهید اما از آنجا که شما یاد بگیرند و از ارائه خود را.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). وجود تلاش های که شما می خواهم انجام دهید حتی اگر شما نمی پرداخت می شود. شما می خواهم زود بیدار ماندن تا دیر به آن را انجام دهد. اگر آن را به طور ناگهانی ساخته شده غیر قانونی فردا شما می خواهم آن را در معرض خطر ، این چیزی است که شما باید صرف بخش عمده ای از وقت خود را در.

امروز تولد (23 مارس). باک در جنگل رشد می کند تاج شاخ اما این به تنهایی باعث نمی شود که او را پادشاه. وقف صرفا یک شانس مبارزه برای حق حکومت. شما چنین ویژگی — قابل توجه استعداد است که خواهد شد به آزمایش گذاشته به اثبات آن بیشتر از آرایش. شما با استفاده از هدیه خود را به ادعا می کنند خاک و زندگی خود را منجر شود. ترازو و لئو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 10, 40, 50, 18 و 47.

نجوم سوال: “شما می توانید به کمک یک برج حمل ادم بی پروا ؟ قطع شده در خط کسی خیره بیش از حد طولانی و ناراحتی های معمول در خانه همه به نظر می رسد به من باعث به ضربه. شما می توانید بحث در مورد مدیریت خشم برای کسانی از ما حکومت توسط مریخ؟”

خود را به رسمیت شناختن این edginess یک شاخص قوی است که شما قادر خواهید بود به مدیریت آن را به خوبی زمانی که شما ذهن خود را به آن. آن را کمک خواهد کرد که برای اولین بار نگاهی به آنچه خشم واقعا: ثانویه احساسات است که می گویند این یک واکنش به یک ریشه احساسات معمولا ترس است.

بیایید نگاهی به عنوان مثال شما از گرفتن قطع در ترافیک است که به شما یک مسیر سریع به یک فورا افزایش و آشفته دولت است. چرا ؟ چون برای کسری از ثانیه شما ترس برای ایمنی خود را. خشم لگد در پس بلافاصله بعد از آن این احساس تمام پاسخ, اما خشم شد و تنها یک واکنش دفاعی به ترس.

هنگامی که شما احساس می کنید خودتان شروع به گرم فوری به کمک خواهد آمد در قالب یک نفس عمیق بکشید و پس از قرار دادن فاصله بین شما و سناریو. بهترین نوع فاصله خواهد بود ، هنگامی که شما به دست آورده ام یک حالت آرامش سعی کنید و تشخیص ریشه ترس در قلب واکنش خود را. آن را ساده تر خواهد شد به همین دلیل با این که از با ثانویه عصبانی پاسخ.

افراد مشهور پروفایل: Once upon a time, Keri Russell شد تا با شناسایی موهای او که کوتاه کردن مو را لرزاند رأی از سریال های تلویزیونی. این روزها ستاره او بازیگری است که تمام شکوه و عظمت. راسل یک بره با بسیاری از سیارات در بصری علائم آب. چیزهای بی اهمیت سوال: چه راسل مشترک با Brittney Spears Christina Aguilera و جاستین تیمبرلیک? همه آنها اعضای “این باشگاه میکی موس.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 26, 2020 22:22:44 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im