آرنولد زن sews ماسک برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

لیزا ویلسون از آرنولد دارای بسیاری از مواد و زمان در دست او است. بنابراین او آن را صرف ساخت ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من می خواستم برای انجام کاری برای کسی” ویلسون گفت:. “من می خواستم برای انجام کاری که مورد نیاز بود.”

ویلسون شروع به ساخت ماسک صورت با لوازم او تا به حال دروغ گفتن در اطراف خانه او هفته گذشته است. او نیاز به انجام چیزی به تصویب زمان و پس از او از دست رفته او شغل در اوایل این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او خواستار پروژه “اهدای ده.”

“l سعی کنید به یک دوجین برای هر محل” گفت: Wilson, 55.

از سه شنبه ویلسون به حال اهدا دوازده ماسک هر یک به Belair بهداشت و درمان و مرکز توانبخشی در Lower Burrell, Allegheny, دره بیمارستان در هریسون (آرکانزاس) و نیو کنسینگتون خدمات آمبولانس.

پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی کار به طور مستقیم با covid-19 بیماران باید با استفاده از N95 ماسک است که محافظت از استفاده کنندگان از ذرات و مایعات است. لوین گفت: ماسک های خانگی نیست “فوق العاده موثر در حفاظت از مردم, اما من حدس می زنم آن را بهتر از هیچ چیز است.”

“من فکر می کنم که این واقعا مهم است که مردم خود راضی می شوند که آنها نمی باید از امنیت کاذب که آنها ممکن است یک ماسک خانگی در نتیجه آنها مستعد ابتلا به انقباض covid-19 و آنها بیرون بروید و در مورد” لوین گفت. “ما می خواهیم مردم را به ماندن در خانه.”

ویلسون اذعان کرد که او ماسک محافظت خواهد کرد مقاوم در برابر covid-19. اما آنها می توان بیش از پزشکی درجه ماسک به آنها را آخرین دیگر, او گفت:.

“من می دانم که آن را به حفاظت از آنها در برابر ویروس اما چیزی بیش از چهره خود را بهتر از چیزی که مایعات و مسائل پرواز” ویلسون گفت:. “هیچ چیز به جز یک نقاب در حال رفتن به نگه داشتن این ویروس به دور است.”

ماسک ساخته شده از پنبه و پارچه های الاستیک و مواد دیگر است. ویلسون آغاز شده پروژه خود را پس از یکی از دوستان او که با این نسخهها کار در Belair گفت: تسهیلات مورد نیاز آنها.

او با استفاده از یک ویدئو ساخته شده توسط Deaconess بیمارستان در Evansville, Ind., به عنوان یک چارچوب مرجع است. این مدعی به مردم نشان می دهد که چگونه به درستی ساخت ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“تنها چیزی که من متفاوت از تصویری است که من تصمیم به قرار دادن یک فیلتر در داخل ماسک, چون من فکر می کردم که من می توانم نگه داشتن گرد و غبار و یا هر آنچه که خود چهره بهتر” ویلسون گفت:.

Rachelle لوتز یک امدادگر با نیو کنسینگتون خدمات آمبولانس فکر می کند ویلسون در حال انجام یک چیز خوب است. او گفت: Wilson ماسک استفاده می شود بیش از خود N95 ماسک و یا به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه اگر خود را عرضه N95 ماسک کم اجرا می شود.

“این بسیار عالی از او برای اضافه کردن کمی رنگ اضافه کردن یک کمی از یک لبخند به چهره کسی امیدوارم در غیر این صورت شرایط استرس زا” لوتز گفت.

لوتز گفت: همیشه این احتمال وجود دارد از کسی اهدای ماسک های خانگی برای داشتن covid-19 اما مردم باید بدانند به اقدامات احتیاطی. او گفت: Wilson ماسک خواهد بود به درستی شسته شده قبل از آنها دست به پرسنل. ماسک آمده در یک کیسه Ziploc زمانی که آنها اهدا کرد.

“آنها هنوز در کیسه” لوتز روز سه شنبه گفت. “آنها شسته شود و قبل از آنها در دست است.”

ویلسون با استفاده از واسط پارچه به عنوان یک فیلتر برای ماسک. آن نوع از مواد است که معمولا در بر داشت در قلاده از مردان لباس پیراهن را به آنها سفت است.

زمانی که ویلسون زد که او تبدیل به گلدوزی تثبیت کننده مواد استفاده شده است که برای حمایت از پارچه در دوخت. او پس از دستور بیشتر واسط پارچه.

“در اینترنت دیده اند مردم با استفاده از فیلتر کوره و از آنها استفاده کرده ایم جامه فلانل یا پشمی” ویلسون گفت:. “اما من نمی خواهم به بیرون رفتن خرید نشده است, بنابراین من با استفاده از آنچه که من تا به حال در خانه من بود.”

ویلسون می سازد عروسک باربی لباس در اوقات فراغت سرگرمی او انجام شده است از آنجا که او در کلاس ششم. از آنجا که او تا به حال تمام مواد را به ماسک در حال حاضر در صفحه اصلی.

“در ابتدا کسی ساخته شده که سخن گفتن از” شما لازم نیست که آنها را رنگارنگ و آنها را به تمام شخصیت فقط آنها را ساده.’ و من فکر کردم این چیزی است که من انجام می دهند. من فقط با استفاده از آنچه من’ ” ویلسون گفت:. “آنها رنگارنگ آره باید اعتراف کنم اما آنها در حال گرفتن خندیدن از آنها. آن را روشن روز خود را. من به آنها توضیح دهید که قبل از من آنها را رها کردن ” من متاسفم اما من فقط با استفاده از مواد اولیه ای که من.’ “

در آن طول می کشد ویلسون حدود 15 دقیقه را به یک ماسک. آنها pleats زیر چانه برای نگه داشتن آنها را در محل. گوشه ها و تسمه تقویت شده به مطمئن شوید که آنها گذشته از طریق یک زن و شوهر هفته از شستشو.

ویلسون باعث می شود مطمئن شوید که به پیروی اجتماعی مناسب فاصله زمانی که او اهدا ماسک. برای مثال هنگامی که او به ارمغان آورد و آمبولانس خدمات ماسک خود را در روز سه شنبه او در آنجا ماند در ماشین و کشیده دست خود را از پنجره به کیسه به لوتز.

“من در تلاش برای نگه داشتن دو بازوی طول دور از همه, فقط برای اینکه” ویلسون گفت:.

Madasyn لی یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Madasyn در [email protected], 724-226-4702 و یا از طریق توییتر.

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de