هنر در طول زمان از coronavirus

این اولین بار است که یک سری از مقالات از کانادا نویسندگان در coronavirus و چگونگی تاثیر آن بر زندگی روزمره ما است.

هدر اونیل برنده جایزه نویسنده مستقر در مونترال. رمان شامل لالایی برای مجرمان کمی و دل تنها هتل.

بیماری های همه گیر در حال بدنام upending همه جامعه است. هنرمندان بدنام هستند برای ایجاد هنر خود را تحت خطر ناک ترین و نا مناسب با شرایط. ایجاد آنها را در فقر و تحت سرکوب رژیم در زندان, در حاشیه بعد از مدت ها در اواخر شیفت شب در یک رستوران. هنگامی که خبر از این بیماری همه گیر شروع به گرفتن نگه دارید محبوب و روان و شروع به تغییر زندگی روزمره ما, من فکر کردم آن ممکن است احساس بی معنی به نوشتن هر چیزی با توجه به وخامت اوضاع. اما من هنوز هم نوشتن هر روز و حتی بیشتر فداکارانه تر از قبل. در طول تاریخ هنر ادامه داده است ایجاد می شود و مصرف در طول زمان از آفت و بهداشت جهانی بحران. بنابراین هنر ایجاد خواهد شد در حال حاضر. که begs سوال: چه نوع از هنر ایجاد شده در بیماری های همه گیر? و چه هدف هنر در طول خدمت آنها ؟

در جیووانی بوکاچیو را به Decameronگروهی از زنان و سه خوش تیپ مردان آنها فرصت پس از فرار فلورانس به منظور فرار از طاعون سال 1348. آنها سوراخ خود را در یک کاخ و هر یک به نوبت گفتن یک داستان در شب. بوکاچیو برای اولین بار به استفاده از یک فریم دستگاه است که در یک روایت تکنیک به موجب آن یک داستان است که توسط یک ثانویه داستان. داستان های تلاوت در شب, شد, شوخ, تحریک آمیز و جدی می گه.

آنها نه قصه طاعون اما بشریت در همه آن منحرف شادی. آنها با استفاده از قصه گویی به عنوان یک راه برای زنده ماندن است. آن است که شبیه به امروز. دختر من با این نسخهها کار در یک کتابفروشی و روز قبل از آن بسته به دلیل همه گیر مردم با عجله به خرید پشته از کتاب. آنها می خواستند قصه های خوشگلی, ترسناک و شجاعت. پس از آن درب توقیف شد مردم شروع به خرید کتاب آنلاین. دختر من برگ پشته از کتاب ها در یک جدول در راهرو و مردم وارد قرنطینه سایت در تمام طول روز برای بازیابی این موارد لازم است.

بیشتر: کروناویروس در کانادا: زمانی که آزادی یک مسئولیت

از انزوا آغاز شد و مردم سراسر جهان را گرفته به قرار دادن پخش زنده در Instagram برای برقراری ارتباط ، آنها تلاوت, اشعار طبخ سبزیجات, بازی, موسیقی و سرگرمی را در هر راه که آنها می توانند. به دلیل نیاز به شنیدن داستان است به عنوان قوی به عنوان آن را به آنها بگویید.

هر روز داستان سرایی در این Decameron به پایان می رسد با یک آهنگ انجام شده توسط یکی از شخصیت های. جدید سکولار فرم موسیقی پدید آمده از قرن 14 طاعون. شاعر Guillaume de Machaut از فرانسه شروع به تنظیم اشعار او به موسیقی است. و توسط 1365 این قصیده حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین سکولار اشکال.

در طاعون وجود دارد دسته از بولتون با صدای بلند آواز آهنگ. اوراد—یک شعار است که شامل یک دعا خوانده شود توسط روحانیت به دنبال پاسخ از جماعتبسیار محبوب شد. وجود دارد یک تماس و پاسخ از غربت مذهبی در صفوف به کسانی که در خیابان و مخاطبان در صفحه اصلی. آنها به ایجاد یک حس اجتماعی در, اجتماعی, پارگی ناشی از یک بیماری همه گیر.

بیشتر: اینجا که روز بارانی. به یاد داشته باشید این احساس.

جالب توجه است به اندازه کافی به عقب و سپس در میلان که در آن خطر سرایت بالا بود در داخل کلیساها مومن پیوسته با هم در آهنگ مقدس از باز کردن پنجره ها و درها. این دقیق پدیده اتفاق افتاده است در ایتالیا که به تازگی قرنطینه شهروندان در زمان خود را به بالکن به ابزار بازی و آواز خواندن همراه. آنها همه چیز را از گارمون طوباس ویولون, فلوت, گیتار, و تعداد زیادی و تعداد زیادی از tambourines. و آنها در حال پر عفونی روح و روان جمعی در حالی که انجام این کار.

پس از آن وجود دارد آن دسته از هنرمندانی که با استفاده از جداسازی از طاعون را به نفع خود به حفر کردن به خود کار می کند. شکسپیر بود قابل توجه در این رابطه است.

وقتی شکسپیر از یک نوزاد یک طاعون بود ravaging شهر در حال حاضر به کشته شدن هر دو خواهر و برادر بزرگتر. آن است که این باورند که شکسپیر قرار گرفتن در معرض به طاعون به عنوان یک نوزاد باعث او را به ایمنی. که می گویند اگر این درست است اما او جان سالم به در برد چهار آفت عمده شیوع بیماری بودند که به اندازه کافی شدید به تئاتر-1582, 1592, 1603 و 1607—در طول عمر خود.

هر زمان که وجود آفت در طول رنسانس تئاتر توقیف شد یکهو.

شکسپیر نوشت متناسب با. او نمی خواهد تولید یک بازی برای چند سال و سپس از طریق یک خط خلاق. در سال 1606 زمانی که او 42 ساله او در یک دوره آیش و این ممکن است به نظر می رسید به او که بهترین کار بودند شاید در حال حاضر پشت سر او. اما پس از آن هنگامی که طاعون تعطیل تئاتر وادار کردن او به دور از ضرب وشتم فوق العاده از تولید شکسپیر نوشت: King Lear, Antony and Cleopatra و مکبث.

اینها شاهکارهای از تراژدی و درون گرایی که مشغول به عمیق ترین کلام پارانوئید بشر تنهایی.

و چه نقطه از ایجاد چنین twisted tales طول تیره ، ارسطو شعر ادعا می کند که توسط شاهد غصه و ترس و ترحم در تراژدی ما ترس و غمگین کمتر زمانی که آنها اتفاق می افتد در زندگی واقعی است. که توضیحs چرا همه جریان استیون سودربرگ 2011 دانلود فیلم Contagion. من rewatched آن شب گذشته و من باید بگویم که من پیدا کردم آن را آرام.

غم انگیز رقم از سنت سباستین بود که به یک درخت گره خورده و سوراخ شده با فلش توسط رومیان به عنوان قدیس حامی آفت. در طاعون سال نقاشی و محراب او ایجاد شد در سراسر اروپا است.

دو کشور هستند که در آن سنت سباستین است که به طور کلی به تصویر کشیده: در یک, او در حالت تخریب عذاب و مثله توسط بی حد و حصر فلش; در دیگران او را به تصویر کشیده است در زیبایی خیره کننده فلش چسبیده از او مانند پر طاووسs. سباستین بود adonis. وجود دارد یک نقاشی از او در فوق العاده خود راکودک و دولت است که تا به حال به پایین گرفته شود و هنگامی که یک زن بود به آن.

سنت سباستین علاوه بر اینکه حامی سنت طاعون نیز سنت از homoerotic میل. وجود دارد یک عکس معروف توسط هنرمند دیوید Wojnarowicz که HIV مثبت تشخیص داده شد و در سال 1987 که در آن دهان خود را دوخته شده است با ضخامت موضوع شهادت به خاموش کردن او مواجه شد که من در ذهن سنت سباستین.

از آنجا که این بیماری همه گیر ایدز زده گروه بودند که در حال حاضر به حاشیه رانده شده مانند مردان همجنسگرا و تزريقی آنها مواجه شدهدر علاوه بر این به بیماریوحشت از سرزنش و نفرت و انزوای اجتماعی. قربانیان بیشتر قربانی جامعه ای که حاضر بلافاصله پس از انتشار اطلاعات پزشکی, بودجه به تحقیقات و مراقبت از بیماران. به عنوان Wojnarowicz نوشت: در خاطرات “من خشم است که واقعا در مورد این واقعیت است که زمانی که به من گفته شد که من می خواهم قرارداد این ویروس را ندارد من به realize است که من می خواهم قرارداد یک بیمار جامعه نیز هست.”

در حالی که جهان می خواستم بیماران مبتلا به ایدز به ناپدید می شوند و به غیر از افراد و هنرمندان مانند Wojnarowicz ایجاد پرتره های ساخته شده است که خود تراژدی با شکوه است. این رندر آنها قابل مشاهده است. و در نتیجه هنر در طول این طاعون یک شکل از فعالیت.

Wojnarowicz هنر شده است بارها و بارها سانسور عنوان کرده است بوکاچیو را Decameron. هنر همواره یک روش دادن صدای به بیگانه و بی صدا. زیرا آنها تبیین تجارب مظلوم و محروم نکنند و بیان خود را در جریان اصلی اشکال هنر است. در نتیجه به تازگی از کار خود باعث می شود آن را به عنوان تفسیر تکان دهنده ناسازگار هرزه. مانند مری شلی انگلیسی رمان نوشت که فرانکشتاینهنرمندان کوک با هم نقاط بدن از قبرها به قتل رساندند و غفلت, و reanimate آنها. آنها در جهان وجود دارد و تقاضای خود را به فضا و به نام زیبا. دیوید Wojnarowicz مراسم تشییع جنازه اولین یادبود در طول اپیدمی ایدز بود که در یک راهپیمایی اعتراض.

در هر صورت در این هنر ایجاد خواهد شد در طول آفت. وجود خواهد داشت بیشتر از تقاضا برای آن از مردم از کسانی که می خواهند به خوشحال می شود کسانی که می خواهند به consoled کسانی که به دنبال یک جامعه و کسانی که می خواهند قادر به شنیده می شود. این دوره از سختی indelibly علامت گذاری هنر است. این تغییرات موضوع آن است اما مهمتر از آن تغییر ساختار و امکانات از هنر است. و تمام هنر است که به شرح زیر شامل پژواک و زخم از همه ما را از طریق بوده است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im