به عنوان coronavirus اسپرد 6 منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای دستور به پناهگاه در محل

56 دقیقه پیش

شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو خواهد شد قرار داده شده در زیر یک سرپناه در محل بخشنامه توسط مقامات بهداشت عمومی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus یک حرکت است که تقریبا همه کسب و کار و مستقیم به ساکنان در خانه باقی می ماند برای بعد از سه هفته.

سن متعو شهردار جو Goethals گفت: او معتقد بود که اعلام کرد در یک جفت از اخبار همایش بعد از ظهر دوشنبه با قرار دادن شش شهرستان, سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Marin کنترا کوستا و آالمدا — شاید مهمترین محدودیت بهداشت عمومی پا در هر نقطه در کشور از شیوع بالقوه مرگبار coronavirus.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت که موثر در نیمه شب اقیانوس آرام زمان ساکنان شهر مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه “به جز نیازهای ضروری” است و تمام اما ضروری کسب و کار و خدمات عمومی خواهد بود خواست به بسته شروع در نیمه شب دوشنبه. سفارش را در محل باقی می ماند از طریق 7 آوریل.

“بسیاری از مردم خواستار این طبیعی جدید,” نژاد گفت. “این طبیعی جدید به طور موقت در تلاش برای محافظت از سلامت عمومی است.”

“این اقدامات خواهد شد و مخل به زندگی روز به روز,” او اضافه شده است. “اما وجود دارد بدون نیاز به وحشت.”

تنها پلیس و آتش نشانی ادارات و بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های بانک ها و داروخانه ها و رستوران ها خدمت را خارج و تحویل مشتریان خواهد شد مجاز به باز باقی می ماند در زیر پناهگاه در محل سفارش, مقامات گفت. ساکنان خواهد بود قادر به رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خدمات ضروری اما Goethals خواست ساکنان به عجله اضافه کرد که در فروشگاه ها باقی خواهد ماند به طور کامل مواجه نگردند.

منظور بیشتر شدت آسیب اقتصادی ناشی از covid-19 این بار ضربه زدن به ملت tech سرمایه و منطقه ای است که نزدیک به 7 میلیون نفر است. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند اقدامات شدید مورد نیاز برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر و قریب به اتفاق بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که منطقه سخت ترین ضربه coronavirus در کالیفرنیا است. بیش از 250 موارد گزارش شده در شش منطقه خلیج شهرستان گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا با بیش از 100 در شهرستان سانتا کلارا.

روز دوشنبه دستور آمد از مقامات بهداشت عمومی در شش شهرستان و از شهر برکلی.

“ماندن در منزل بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر” گفت: Goethals. او گفت: جوامع در حال تلاش برای “صاف منحنی” — کاهش سرعت سرایت به طوری که وجود دارد نه یک جهش ناگهانی در مواردی که تحت الشعاع بیمارستان.

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو افسر بهداشت تاکید کرد که وجود خواهد داشت برخی را در stay-at-home بخشنامه.

“شما هنوز هم قادر خواهد بود به راه رفتن سگ خود را و یا رفتن به یک پیاده روی به تنهایی و یا کسی که شما زندگی می کنند با” یا با فرد دیگری به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و 6 فوت دور از یک دیگر Colfax گفت. او همچنین گفت که رستوران باز باقی خواهد ماند برای بایگانی اطلاعات و تحویل. و ساکنان اجازه خواهد داشت برای به دست آوردن مواد غذایی و برای مراقبت از بستگان او گفت:.

“هم ما را از طریق این” Colfax گفت.

سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات گفت: پلیس در حال پرسیدن عمومی به طور داوطلبانه از آنها پیروی کنید. در حالی که تخلف از سلامت منظور می تواند اجرا به عنوان یک تخطی از قانون “که مطلق است آخرین رفت و آمد مکرر” اسکات گفت. “این است که در مورد عدالت کیفری رویکرد به یک مسئله بهداشت عمومی.”

“ما می خواهیم به صورت داوطلبانه انطباق است.”

دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, سلامت عمومی افسر گفت که مشتریان خواهد شد انتظار می رود برای حفظ “اجتماعی فاصله” — حتی در خطوط در بازار.

برخی از ساکنان منطقه خلیج بودند ناگهان توسط اخبار دوشنبه.

“من شگفت زده هستم چرا که من احساس می کنم مثل من که 6 فوت دور از مردم و دست مطابق با اصول و آن را فقط به نظر می رسد کمی شدید در این نقطه,” دکتر گفت: Nicola Longmuir 66 تا حد زیادی بازنشسته اعتیاد پزشک که زندگی در شهرستان کنترا کوستا ایالت و کار پاره وقت.

“اما آن را قطعا باعث می شود زندگی من آسان تر بود چون من رفتن به پیش نویس یک ایمیل به کار من گفت:” من نه در آینده.’ در حال حاضر من می توانم صادقانه بگویم من نمی توانم در آمده است.”

ادوارد کالینز, 71, یک افسر پلیس بازنشسته که در Pacheco, تا به حال یک واکنش متفاوت. او به نام آینده نظم “طوفان در یک قوری.”

“من نمی دانم که چگونه ما می تواند به توقف این ویروس به هر حال ما چگونه می تواند آن را,” او گفت:. “برای من این است که فقط یک مشکل بزرگ بیش از چیزی است که بسیار بیشتر از یک سرد است.”

در منلو پارک اسرائیل تورس یک جستجوگر در Safeway به نظر می رسید هر دو آرام و نا امید در انتظار اعلام.

او گفت: این فروشگاه که باز است 24 ساعت در روز بسته بود یکشنبه در 10 p. m. و بازگشایی ساعت 6 صبح بود که برای اولین بار است.

“همه چیز شده اند ، آنها تصمیم گرفتند که آنها تا به حال به نزدیک درب. وجود دارد هیچ چیز در قفسه ها و مردم عصبانی شدن” او گفت:.

او با پوشیدن دستکش و یا یک ماسک. او گفت: مدیریت تا به حال عرضه شده کارگران با این موارد. او با خوشحالی قبول یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست از مشتری است.

“ما باید مواد غذایی را در اینجا. من نگران نیستم که در مورد” او گفت:. “مشکل این است که چگونه مردم واکنش. آنها در حال گرفتن همه چیز است.”

کاترین ترنت, 28, یک لافایت ساکن می کند که روابط عمومی برای یک دندانپزشک استقبال از این اقدام است.

“من شخصا فکر می کنم من می خواهم که راحت تر اگر آن را به حال اتفاق افتاده است هر چه زودتر” او گفت:. “من فکر می کنم ما کمی پشت سر گذاشت. من می دانم که آن را به سختی برای هر کس به در خانه بماند اما لازم است.”

اسکات سانتوس, 56, یک کارگزار بیمه در مجلل شرق خلیج جامعه از نهر گردو ستایش پناهگاه در محل مشاوره به عنوان یک حکیم اقدام پیشگیرانه است که ممکن است وثیقه مزایای.

“من می بینم بسیاری از وحشت را در چشم مردم اما من همچنین بسیاری از همکاری” سانتوس گفت: “و افرادی که مایل به کمک به هر یک از دیگر. در همسایه” — سرویس های شبکه های اجتماعی — “من تو را دیدم بسیاری از مردم از پله بالا و ارائه به فراموش فروشگاه اجرا می شود برای افراد مسن و افراد به دنبال هر یک از دیگر.”

“بنابراین من فکر می کنم آن را فقط به آنچه که کشور ما نیاز دارد” او رفت. “من به این معنی نیست که ما باید به بیمار می شود. اما در کشور ما نیاز به چیزی شبیه به این به گرد هم می آیند و زخم التیام یابد. این کمک خواهد کرد ما را شفا دهد.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de