به عنوان coronavirus گسترش کانادا تبدیل به درون

سیاست خودی برای مارس 17: PM ممنوعیت اکثر افراد غیر مقیم در خارج از ایالات متحده از ورود به کشور کانادا, Ontario طول می کشد اقدامات شدید اجتماعی فاصله و نروژ با نخست وزیر صحبت می کند به طور مستقیم به کودکان

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

این زمان در سال گذشته کانادایی بودند بیدار شدن از خواب برای ادای احترام به روح ایرلندی از تلون مزاج تجسم با روز سنت پاتریک. در این سال کانادا رسما بسته به ایرلندی بازدید کنندگان—و هر کس دیگری در جهان در خارج از ایالات متحده است که نمی توان در حال حاضر در کانادا زندگی کنند. نخست وزیر جاستین ترودو اعلام جدید و خیره کننده مرز اقدامات خارج Rideau کلبه در اتاوا که دو هفته از خود انزوا همچنان ادامه دارد.

این ساعت ساخته شده از چند استثنا برای دیپلمات های خدمه پرواز و فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا. و او گفت: تنها چهار فرودگاه در سراسر زمین در ونکوور و کلگری و تورنتو و مونترال—را قبول بین المللی ترین واردان. تنها غیر پروازهای داخلی است که می تواند زمین را در جاهای دیگر ورودی از ایالات متحده, کارائیب, یا کوچک فرانسوی در خارج از کشور قلمرو سنت پیر و میکلون, درست کردن, Newfoundland را در ساحل.

آنچه در مورد کانادا طولانی ترین مرز ؟ ترودو آخرین اقدامات دعوت آشکار سوال: چرا آمریکا معافیت? حزب دموکراتیک ملی گفت: فدرال تصمیم به معاف گردشگران آمریکایی “را ندارد هر علمی حس.” پس از ترودو صحبت کرد, معاون نخست Chrystia Freeland نمی حکومت بیشتر اقدامات در کانادا و امریکا, مرز گفت که هر کس درگیر در بهداشت عمومی هماهنگی بود “به طور مداوم بررسی” ممکن است در مراحل بعدی. وزیر بهداشت Patty Hajdu با اشاره به “بحرانی زنجیره تامین” که نیاز به یک “رویکرد قاره.” (اسکات گیلمور در ستون هفته گذشته در اختتامیه مهم است که همه مرزها در حال حاضر به نظر می رسد prescient.)

B. C. وزیر بهداشت, آدریان دیکس حال پیام های مختلف برای آمریکایی: “ما همچنان نگران آن است که دسترسی از بازدید کنندگان از ایالات متحده همچنان اجازه داده می شود. این ما پیام قوی است که بازدید کنندگان از ایالات متحده آمده است به بریتیش کلمبیا. نمی آیند.”

لیبرال MP علامت Gerretsen است که در حال حاضر در برخورد با کروناویروس در سطح شخصی: مادرش که می خواهم به تازگی گرفته تا اقامت موقت در CFB ترنتون همراه با همکار کانادا کشتی کروز evacuees آزمایش مثبت برای این بیماری است. “دیگر از سرفه” او پرسیدم او هیچ علائم دیگر.”

کانادا افسر ارشد پزشکی از سلامت ترزا Tamبود, توصیه های ساده برای کانادایی که در حال گرفتن استفاده می شود به ایده های اجتماعی فاصله: “عمل مانند شما بی سر و صدا حامل ویروس و انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از گسترش آن به دیگران است.” او در توضیح این پنجره به “صاف منحنی” از COVID-19 اپیدمی در همان شرایط به عنوان در هفته گذشته: “باریک.” سازمان دیده بان کانادا پیشرفت در مسطح منحنی این نمودار ما در حال به روز رسانی روزانه.

تعطیل روز به روز زندگی با همه آن عادت و معمول دشوار است بپرسید از هر کسی. اما زمانی که بهداشت عمومی مقامات تحمیل اراده خود بر شهروندان—نه با اجبار بلکه با زور و اجبار درخواست—آنها را وارد یک کسب و کار کثیف. دیروز وقتی انتاریو برتر داگ فورد اعلام کرد مجموعه ای از اقدامات عزم اجتماعی فاصله برای نجات آسیب پذیر زندگی مردم و حفاظت از آسیب پذیر کارگران درآمد او را متوقف کوتاه خواستار بسته شدن کافه ها و رستوران ها در استان است. اما تنها چند ساعت بعد انتاریو پزشکی سلامت افسر دیوید ویلیامزبود بپرسید کسانی که کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اوایل دیروز شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار—که او نیز باقی مانده است جدا—batted دور شایعات شایع اجرا بیش از آخر هفته که او را سفارش مغازه های بسته خود را درب. در روز بعد این شهر بالا, دکتر, آیلین د ویلابه دنبال آن در Williams’ قدم به قدم—نه حکم, هنوز رتبهدهی نشده است اما قطعا فوری درخواست به میله های محلی و رستوران ها است که آنها در چه خواهد بود در غیر این صورت بزرگترین حزب بعد از سال است.

اندرو MacDougallسابق هارپر comms رئیس که unimpressed با خیلی از تیم ترودو پیام در COVID-19 پاسخ به حال استرن کلمات برای هر کسی که طول می کشد یک میکروفون در طول این بحران:

یک یادآوری به همه دولت ارتباط برقرار: کانادا مردم انتظار نیست کمال است. اما آنها انتظار خونین اقدام سریع در عیوب. و آن اقدام به گسترش روشن مداوم و ارتباطات ثابت در مورد همه چیز که در جریان است حتی اگر آن را به نحو تحملناپذیری گریم برای هر دو کشور و یا حزب که در اتهام از دولت است.

ماندن در مسیر: حزب محافظه کار به رهبری در انتخابات کمیته سازمان منتشر شد بیانیه ای اذعان کرد که این اجتناب ناپذیر تاثیر از coronavirus بحران در رهبری نژاد. اما هیچ جدول زمانی تغییر خواهد کرد. یکی از نامزدهای حزب محافظه MP مرلین Gladuگفت هیل بار این کمیته بیانیه بود “تن ناشنوا است.”

شاید نروژ است و همه آن را نمیفهمد. نخست وزیر Erna Solberg صرف نیم ساعت پاسخ دادن به سوالات در coronavirus فرستاده شده توسط کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im