توسط اندرو تیلور, JONATHAN LEMIRE و لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — بالا-سطح مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید teetered یکشنبه در نزدیک به 1.4 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به عنوان coronavirus بحران عمیقتر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای یک معامله به ثابت توقیف یک ملت است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داد یک توافق در دسترس است اما کنگره جمهوری خواه و دموکرات رهبران وجود دارد گفت: هیچ مقابله با این حال پس از یک ساعته جلسه در غیر این صورت خالی کنگره.

با یک جمعیت در لبه هنجارهای اجتماعی بازنویسی و بازارهای مالی پوسته حیرت همه طرف امیدوار بودند برای یک توافق که برخی از تسکین را فراهم برابر این بیماری همه گیر را دوقلو سلامت و بحران اقتصادی در حال حاضر اعتقاد بر این به احتمال زیاد برای کشش برای چند ماه.

“ما در حال ادامه به بحث گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر در حالی که مجلس نانسی پلوسی گفت: دموکرات ها خواهد بود قرار دادن به جلو خود را پیش نویس لایحه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قول سنا خواهد مطبوعات در آستانه روز شنبه با یک برنامه ریزی رویه رای دادن. “آمریکایی ها نیازی به دیدن ما haggling بی وقفه” او هشدار داد, صدای خود را افزایش در آمریکا هستند. او می خواهد عبور از بسته بندی های پنج شنبه.

این به عنوان اولین سناتور جمهوریخواه رند پل از کنتاکی اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت ناشی از ویروس است. پل که یک دکتر و متحد نزدیک رئیس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر او نشان دادن علائم و در قرنطینه.

یک لیست در حال رشد از قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از انزوا پس از قرار گرفتن در معرض و دو نفر از اعضای مجلس گفته اند که آنها آزمایش مثبت در روزهای اخیر.

در اوایل روز شنبه, Mnuchin ابراز خوش بینی معامله رسیده باشد می تواند با کنگره است.

“آن را به انجام,” او گفت: “فاکس نیوز روز شنبه گفت: این طرح به منظور سرپا نگه داشتن این کشور را تضعیف اقتصاد برای 10 تا 12 هفته است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور است و هر انتظار است که این در حال رفتن به نگاه خیلی بهتر از چهار یا هشت هفته از هم اکنون” Mnuchin گفت. “اگر به هر دلیلی از 10 هفته از هم اکنون با این ویروس نمی توانیم برنده این ما را به کنگره دوباره.”

در عین حال در حالی که رهبران کنگره کار می کرد برای ارسال کمک به, آژیر بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر متحده در کانون: بد است و تنها به بدتر شدن است.

“آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر” د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” التماس برای واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی. د Blasio متهم به رئيس جمهور از “نه بلند کردن انگشت” برای کمک به زادگاه خود.

“اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ئی را به عقب رانده و در برابر انتقاد او به کندی پاسخ به بحران هر چند او همچنان به ارسال پیام های مخلوط به عنوان به آنچه که دقیقا دولت فدرال در حال انجام است.

در روزهای اخیر او استناد دفاع حفاظت از قانون به ندرت استفاده می شود چندین دهه اندازه گیری است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به مارشال بخش خصوصی اما مقامات روز یکشنبه گفت که آن را در واقع شده است استفاده می شود برای وادار کردن بخش خصوصی برای تولید لوازم مانند ماسک و هواکش. رئیس جمهور توییتی یکشنبه که خودروسازان جنرال موتورز و تسلا داده شد “برو جلو” را به هواکش و سایر محصولات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در ایلینوی فرماندار و “یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران” برای اینکه انتقادی از پاسخ است. او در توییتی که آنها نباید “سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی.” وی افزود: “ما وجود دارد شما باید به شما موفق و همیشه خواهد بود!”

سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor گفت: در ABC “این هفته” که ماسک ها در حال حمل از ملی ذخایر اما او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر در مورد بتن جدول زمانی. Gaynor نمی تواند می گویند با وجود فشرده شدن بارها و بارها چگونه بسیاری از ماسک خواهد بود حمل می شود و زمانی که آنها می رسند.

“منظورم این است که صدها نفر از هزاران نفر از میلیون ها نفر از چیزهایی که ما در حال حمل و نقل از ذخایر,” Gaynor گفت. “ما تا به حال به اندازه کافی ؟ من مطمئن هستم.”

ضرورت عمل به نصب است به عنوان مدعیان موشک وار رفتن کسب و کار شاتر و بازارهای مالی در حال تنظیم دوباره باز دوشنبه مشتاق نشانه هایی است که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه کارشناسان می گویند یک بلندی رکود است.

در مسئله این است که چگونه بهترین برای حفظ حقوق جریان برای میلیون ها نفر از کارگران به طور ناگهانی کنار بحران است. مذاکرات نیز تنگ بر یک به اصطلاح طرح مارشال ایالات متحده بیمارستان ها — فراخوانی پس از جنگ تلاش برای بازسازی اروپای غربی و همچنین به عنوان وام به شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر همه اما ریشه های ملی shutdown. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان گفت: صنعت خودرو نیز به احتمال زیاد نیاز به کمک دولت است.

مقامات قرار دادن برچسب قیمت در حدود $1.4 تریلیون و گفت که با اقدامات دیگر از فدرال رزرو می تواند پمپ 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

Mnuchin گفت: کارگران و کسب و کار خواهد شد کمک به پوشش اشتغال برای 10 هفته; بیمه بیکاری; و یک بار “پل پرداخت” در حدود 3000 $برای یک خانواده چهار.

وزیر خزانه داری گفت: بخش قابل توجهی از این بسته شامل کار با فدرال رزرو تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد با “گسترده مبتنی بر برنامه های وام دهی.”

بیمارستان Mnuchin گفت: دریافت حدود 110 میلیارد دلار برای انتظار هجوم افراد بیمار.

در حال ظهور بسته های ایجاد شده در ایران با پیشنهاد, اما دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای اضافه کردن فایرفاکس از جمله امنیت غذایی کمک وام کسب و کار کوچک و دیگر اقدامات برای کارگران — از جمله کسانی که در به اصطلاح “فرفره” اقتصاد نه به طور سنتی واجد شرایط برای بیکاری در چک.

نیز وجود دارد که اضافی $242 میلیارد پیشنهاد قانونی برای اورژانس مکمل غذایی در بیمارستان و بهداشت عمومی نیاز از جمله برای مراکز کنترل بیماری.

این جزئیات هستند که از پیش نویس از هر دو صورتحساب گردش در میان لابی اما هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. آنها به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: شرکت ها باید قادر به استفاده از کمک های فدرال برای خرید سهام در تلاش برای افزایش سود. اما بیع متقابل مقررات “ضعیف” در متن پیش نویس با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد در حال ظهور بسته و اعطا شده اند. محدودیت در buybacks می تواند چشم پوشی توسط وزیر خزانه داری فرد گفت.

همچنین کارگر حمایت ناکافی باقی می ماند برای برخی از دموکرات ها که در حال هل دادن به مطمئن شوید که کارفرمایان که دریافت کمک های دولتی انجام بهترین خود را برای حفظ کارکنان خود فرد گفت.

این پیش نویس همچنین نشان می دهد دو سال ممنوعیت اجرایی پرداخت افزایش در حالی که برخی از قانونگذاران می خواهند قوی تر محدودیت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

Bev بانک ها کمک کرده است. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین بلند, امید, ین, مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar آلن فرهم و Padmananda راما کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im