به عنوان اقتصاد می رود بنابراین ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس

تا COVID-19 گیر جمهور تهمت شمارش در کنگره اقتصاد سوق دادن او برای انتخاب مجدد. به یک معنا او هنوز هم می کند.

به سختی یک روز می گذرد زمانی که برگ برنده نیست پیش بینی کند که مقید کردن تقاضا خواهد شد مشتعل جدید رونق اقتصادی بعد از این سال.

اما رئیس جمهور مشکل سیاسی است که اقتصاد نمی, احتمال افزایش به اندازه کافی اگر در همه قبل از روز انتخابات و شکست را شکل 2020 انتخابات در دستور کار است.

شش ماه قبل از آمریکایی ها در انتخاب رئیس جمهور بعدی این ترکیب کشنده از سلامت و بحران اقتصادی را تهدید می کند به تهمت سوم, مدرن, رییس جمهور همراه با جیمی کارتر و جورج دبلیو بوش به از دست دادن مجدد انتخابات با توجه به رکود اقتصادی.

این مسائل در هم تنیده هستند. عامل اصلی کاهش هر اقتصادی ارتجاعی است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عدم ارائه عظیم تست مورد نیاز برای اطمینان از آمریکایی ها آن را بی خطر است برای آنها را به از سرگیری زندگی عادی خود.

با وجود تلاش های خود را برای سرزنش ملت فرمانداران برای هر گونه کمبود کارشناسان پزشکی, دولت, مدیران از هر دو طرف و نظر سنجی عمومی از همه تقصیر دولت فدرال برای کمبود در مواد به گسترش تست.

نظرسنجی ها نشان می دهد که اعتماد عمومی فرمانداران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و تصویب راه او است که دست زدن به بحران کاهش یافته است تا قبل از همه گیر سطوح.

به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای پیاده روی, جو بایدن, خود presumptive دموکراتیک رقیب به طور متوسط شش امتیاز در Real Clear Politics متوسط و حتی بیشتر گفتن در هر چرخش دولت که در آن نظرسنجی های اخیر گرفته شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران توجه داشته باشید بایدن شش نقطه حاشیه شبیه به هفت امتیاز است که توسط هیلاری کلینتون led مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمان چهار سال پیش.

هنوز عوامل متعددی نشان می دهد که ارقام فعلی ممکن است نشان دهنده تر از پیش بینی نتیجه از مقایسه با آنهایی که در سال 2016. آنها عبارتند از:

وقت گلایه. Re انتخابات مناقصه به طور کلی همه پرسی در امتیازهای شغلی تصویب معمولا برابر است با حمایت انتخاباتی و تهمت اولین رئیس جمهور مدرن که کار تصویب هرگز به 50 درصد رسیده است.

غیر منتظره خود را در شغل فعلی تصویب در اواسط 40s است چند نقطه بالاتر از درصد که می گویند آنها را به او رای. “این نشان می دهد که برخی ممکن است خوب با چه تهمت را انجام می دهند اما دوست ندارم چگونه او دسته خودش گفت:” دارون شاو جمهوریخواه co-مدیر رادیو فردا پای صندوقهای رای است.

ضلالت سالمندان است. در یک ان بی سی-وال استریت ژورنال نظرسنجی بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن با نه امتیاز در میان رای دهندگان ثبت نام بیش از 65 در میان آنها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون با هفت امتیاز. اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه فلوریدا نظرسنجی نشان داد سالمندان رد تهمت را از دست داده و بحران برگشت از ماه گذشته.

دموکرات ایالات. در سال 2016 طولانی احساسات سخت از تلخ نامزدی حزب دموکرات مبارزه بین کلینتون و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز کمک مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از انتخابات نظرسنجی نشان داد که بیش از یک پنجم ساندرز اولیه رای دهندگان حمایت یا تهمت یا نامزد دیگری.

2020 دموکراتیک اولیه جنگ به پایان رسید و به مراتب زودتر و بدون acrimony, هر چند برخی از ساندرز حامیان باقی می ماند unreconciled. اخیر ABC News-واشنگتن پست نظرسنجی نشان داد 80 درصد از ساندرز رای دهندگان در حال حاضر به عقب بایدن یک شماره به احتمال زیاد به افزایش به عنوان دموکرات تمرکز بر نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی او برنده خواهد شد در یک زمین لغزش. اما ناظران بی طرف به طور فزاینده ای تردید. مغلوب ساختن پیشی جستن در “به طور فزاینده ای در موقعیت مخاطره آمیز برای انتخاب مجدد” نوشت: ملی مجله جاش Kraushaar خواستار روند کنونی “بیشتر مطرح دموکراتیک فوران چاه نفت از یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.”


کارل P. Leubsdorf است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de