به عنوان کارخانه مجددا با ابزار برای مبارزه با کروناویروس پزشکان احساس ‘خیانت’ توسط PPE کمبود

سیاست خودی برای آوریل 8: ترودو می گوید هزاران نفر از شرکت ها در پاسخ به نوآوری و فدرال قرار داده اند بزرگ سفارشات برای تجهیزات, اما خط مقدم می گویند آنها در حال اجرا کوتاه بر منابع

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نخست وزیر جاستین ترودو دیروز ادای کانادا صنعت از lecturn خارج Rideau کلبه. ترودو گفت: نزدیک به 5000 شرکت امضا کرده بود تا برای کمک به مبارزه با COVID-19. آنها دوباره شکل دهی به ساخت محصولات آنها هرگز تصور حتی یک زن و شوهر از سال پیش. Autolivبرای مثال “به دنبال پزشکی لباسهای از مواد هستند که به طور معمول مورد استفاده برای تولید کیسه های هوا.”

این ساعت همچنین فریاد زد دکتر هنری مک دونالد—یک کانادایی برنده جایزه نوبل که یک بار “مورد مطالعه قرار نوترينو ایجاد شده در واکنش های هسته ای در آفتاب”—برای کار با دانشمندان دیگر به تدبیر آسان-برای-ساخت هواکش.

ترودو گفت: دولت مشترک جدید دستمزد-یارانه لایحه با مخالفت احزاب است. این نوع از توسعه است, بدنساز در زمان عادی اما این دومین لایحه به بی سر و صدا مذاکره در پشت درهای بسته پس از برنامه به طور منظم از عوام موکول در اواسط ماه مارس. پس از ترودو صحبت کرد, بلوک کبک رهبر ایو-فرانسوا Blanchet به نظر می رسد نشان می دهد که مجلس می تواند بحث لایحه جدید فردا. (iPolitics گزارش داد که بحث می تواند کشش بیش از آخر هفته عید پاک.)

Blanchet تا به حال خواستهاز جمله پشتیبانی از کسب و کار است که در حال مبارزه با هزینه های ثابت. حزب دموکراتیک ملی Jagmeet سینگ اداره فدرال برای ارسال $2,000 چک به هر کانادا. سبزها به نام برای شبیه مستقیم تسکین. The Globe and Mail گزارش در به بیرون درز کرد پیش نویس این لایحه که در گسترش واجد شرایط برای کسب و کار است که دیده می شود درآمد سقوط دور.

(در طول پايه بلند كن بادي PM همچنین گفت: کلمه “moistly” را با صدای بلند. او به سرعت به رسمیت شناخته شده غرابت از تعبیر و لحظه ای از سبک سری افزایش یافت و در تمام مکان هایی که شما می خواهم انتظار.)

ماندن در خانه: روزانه فدرال پايه بلند كن بادي در coronavirus وزیر بهداشت Patty Hajdu یادآوری این کشور که آب و هوای گرم در راه است, به عنوان در حال موجی از تعطیلات مذهبی که به طور سنتی مردم را هم. اما وزیر را عزل نمی کلمات گوشت چرخ کرده: “آیا دیگران را دعوت به خانه خود را حتی اگر آنها در حال اعضای خانواده خود را.”

آنیتا آناندفدرال تدارکات وزیر به یک تصویر لحظهای از چقدر تجهیزات حفاظت شخصی است که در راه به کانادا. او گفت که کانادا باید 2.3 میلیون ماسک در اختیار داشتن آن تا پایان هفته. و دولت فدرال باید “حدود 75 میلیون N95 ماسک در نظم.” آناند نیز گفت: دولت دستور داده است تا بیش از 113,000 لیتر ضد عفونی کننده دست—و دریافت 20,000 لیتر در 24 ساعت گذشته به تنهایی.

پس از اتاوا استخدام آمازون برای توزیع بحرانی تجهیزات پزشکی در سراسر کانادا, کانادا از اتحادیه پستی کارگران از کار اخراج کردن آزادی گفت: آنها خواهید بود “مبارزه برای تمام کارگران این ترتیب زنجیره تامین”—که شامل البته کشور اتحادیه ایمیل حامل. این اتحادیه در زمان حفاری در جهانی e-commerce, غول پیکر,,,, گفته, آن, سازمان ملل متحد-اتحادیه کارکنان حق “یک صدای جمعی خود را برای بهبود شرایط کار.”

هشدار شدید: پزشکان و پرستاران گروه گفت: عوام و سلامت کمیته دیروز که مراقبت های بهداشتی حرفه ای در سراسر کانادا هستند نگران کمبود به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی. رئیس انجمن پزشکی کاناداشنی nuno santos صحبت برای پزشکان. “آنها می ترسند. آنها مضطرب هستند,” او گفت:. “آنها احساس خیانت. آنها نمی دانند که چه لوازم در دسترس هستند.”

این جهان گزارش می دهد که منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan خواهد سعی کنید به استفاده از یک نشست G20 وزیران انرژی برای هش کردن یک راه حل است که دیگر بحران جهانی—قیمت نفت موجب سقوط توسط دشمنی میان عربستان سعودی و روسیه است. هر دو کشور حاضر به محدود کردن تولید به عنوان تقاضای جهانی کاهش مییابد به همین دلیل است که شما در حال پر کردن در قیمت های شما دیده نمی دهه. Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژیتوییتی که G20 “می تواند نقش پیشرو در تقویت ثبات بازار.”

در ضمن آلبرتا ملحق خواهد شد یک شنبه تماس های برگزار شده توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت—و شیب کاهش تولید در استان هستند که بر روی میز به عنوان عمده ترین بازیکنان جستجو برای یک معامله است که می تواند به ایجاد ثبات در قیمت ها.

زمانی که کانادا واکنش اضطراری بهره مند پورتال راه اندازی شده در دوشنبه 788,000 کانادایی با موفقیت به نفع استفاده (قابل توجه نرخ حدود 1000 در دقیقه). کانادا.ca متصلب تا بیش از 12 میلیون بازدید دیروز, تعداد بسیار زیادی از آن به نظر می رسد به شکستن یک نمودار رسم نمودار سایت ترافیک روزانه. فدرال همچنان به تلو تلو خوردن CERB برنامه در طول هفته با توجه به متقاضیان تولد ماه. اگر شما متولد شد در ماه جولای و آگوست و یا سپتامبر, امروز نوبت خود را به درخواست برای CERB. (هر کسی اعمال می شود در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im