به عنوان اگر در نشانه خواهان رزومه خود را بایدن تحقیقات

ایالات متحده سیاست خودی برای 5 مارس: مایک بلومبرگ کمان خارج الیزابت وارن محدودیتهای بیش از یک حمایت و برنی ساندرز می گوید اوباما او را دوست دارد بیش از حد

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی: امریکا سال 2020 عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

وارن است: فقط به عنوان این خبرنامه در مورد ارسال اخبار شروع به شکستن که الیزابت وارن به حال تصمیم به خروج از رقابت برای ریاست جمهوری ایالات متحده. اخبار شکستن در سی ان ان و همچنین نیویورک تایمز.

بلومبرگ است بیش از حد: داستان مایکل بلومبرگ کمپین های کوتاه و ساده در یکی از. او صرف بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را و به نظر می رسد در دو بحث ریاست جمهوری همه به آماده شدن برای اولین بازی خود را در انتخابات روز سه شنبه. جمعه آمد و بلومبرگ برنده پنج نماینده از ساموآ آمریکااست که تقریبا همه او را برای پول خود را. جمعه آمد و بلومبرگ اعلام کرد او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود و پرتاب منابع خود را پشت سر جو بایدن (تا آنجا که مالی مبارزات انتخاباتی قانون اجازه خواهد داد که به هر حال). “مهم نیست که چه اتفاقی می افتد,” او گفت: هواداران خود را در غیر منتظره ای سخنرانی احساسی و عاطفی “این بهترین روز زندگی من فردا خواهد بود حتی بهتر است.”

جستجو برای یک وارن تایید: حتی قبل از او در آمد سوم در دولت خانه روشن بود که الیزابت وارن که قرار بود به نفع نامزدی, اما در حالی که در میانه های دیگر کاهش یافته است و تحت فشار قرار دادند بایدن او تردید به انجام همین کار را برای ساندرز در مترقی طرف حزب. روز چهارشنبه با توجه به واشنگتن پست, اعضای ساندرز’ اردوگاه بودند در تماس با وارن مردم به صحبت در مورد شرایط که تحت آن او ممکن است مایل به حمایت ساندرز—و به این ترتیب اعضای تیم های دیگر:

بالای عملیاتی و متحدان سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز در حال بحث در مورد راه های خود را برای دو اردوگاه برای متحد کردن و فشار مشترک لیبرال دستور کار, با این انتظار که وارن است که به احتمال زیاد به ترک ریاست جمهوری به زودی با توجه به دو نفر آشنا با این مذاکرات… وارن همکاران و اردوگاه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نیز تا به حال در مورد مذاکرات احتمالی تایید شده اگر او قطره را با توجه به دو نفر آشنا با مکالمات.

ساندرز: اوباما مرا دوست دارد بیش از حد: از آنجا که جو بایدن کمپین است که به شدت مبتنی بر یادآوری به مردم استفاده می شود که او به باراک اوباما‘s بارة معاون رئیس جمهور این اجتناب ناپذیر است که برنی ساندرز خواهد هاپ اوباما نوستالژی ارابه موسیقی نیز هست. جدید ساندرز آگهی پخش در فلوریدا به طور کامل متشکل از کلیپ های صوتی از اوباما گفت همه چیز خوب در مورد Sanders. همچنین intercuts کلیپ از اوباما رالی با کلیپ از یک ساندرز رالی برای انتقال این تصور که ساندرز و نه بایدن وارث حقیقی به روزهای خوب از اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008. این بایدن کمپین بلافاصله محکوم کرد تبلیغ به عنوان گمراه کننده استناد به گزارش های که ساندرز می خواستم اوباما به صورت یک چالش اصلی در 2012.

جمهوری خواهان از سرگیری بایدن تحقیقات: شما می توانید بگویید جو بایدن است frontrunner دوباره به این دلیل که جمهوری خواهان بار دیگر خواستار توجه به پسرش شکارچی و کار خود را با یک شرکت اوکراینی. ران جانسونرئیس مجلس سنا میهن کمیته امنیت اعلام کرد که کمیته به زودی انتشار یک گزارش موقت در Bidens و اوکراین است. “اگر من یک دموکرات اولیه رای دهندگان من می خواهم می خواهم به این پرسش پاسخ رضایت بخش قبل از من بازیگران من رای نهایی” جانسون گفت و سپس افزود که این زمان بندی از این گزارش هیچ ربطی به انتخابات در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>