واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را رد کرد و خواستههای دموکراتیک برای کمک به بسته های پول در شهرهای جدید کروناویروس بسته امداد و شلاق در جمهوری متفقین به ایران stalemated بیش از کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

دیگر نماینده مجلس نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

جمهوری خواهان احاطه با تاخیر و اختلافات نشان داد تمایل به سرعت تصویب متوسط بسته به جلوگیری از $600 هفتگی بیکاری از انقضای جمعه. اما مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا صریحا رد کرد که رویکرد به عنوان ناچیز اما وادار کردن جمهوری خواهان بازگشت به میز مذاکره است.

“همانطور که در حال حاضر ما بسیار دور از هم” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کاخ سفید را بالا مذاکره.

استارک تفاوت باقی می ماند بین 3 تریلیون دلار پیشنهاد از دموکرات ها و $1 تریلیون شمارنده از جمهوری خواهان قرار دادن کمک برای میلیون ها نفر از جوامع در معرض خطر است. پول ایالات و شهرهای مهم تقسیم خط به عنوان دولت های محلی درخواست برای کمک به تقویت بودجه و جلوگیری از عمیق تر از شهرداری اخراج.

تهمت شکایت در مورد ارسال “بزرگ پول کمک مالی” به این کشور شهرستانها که شهرداران او اغلب به انتقاد.

دموکرات پیشنهاد شده حدود 1 تریلیون دلار برای دولت های محلی اما تهمت و خواهان مقاومت در برابر ارسال استانها و شهرستانها ،

در عوض عربستان متحده ارائه می دهد انعطاف پذیری به طور گسترده تر با استفاده از اوایل $150 میلیارد سهم بود که محدود به ویروس-تنها نیاز دارد. فرمانداران و شهرداران که اصرار کنگره برای کمک هشدار داد شکست به عمل خواهد ضربه سخت در جوامع محلی.

در سخنرانی خود در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های مورد علاقه خود را در رسیدن به یک معامله و جلوگیری از اخراج بحران است.

جمهوری خواهان پیشنهاد برش $600 هفتگی بیکاری دست انداز برای کاهش آن به 200 دلار در هفته به عنوان انگیزه ای برای فشار به مردم به کار می کنند. در اخراج یخ در محل قرار داده و در ماه مارس دموکرات پیشنهاد گسترش آن اما جمهوری خواهان را شامل نمی شود آن را در لایحه خود را و تهمت نشده است مشخص آنچه که او مایل به انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de