بازارهای آسیا لغزش به عنوان ویروس شیوع بیماری قطع امید به دوباره بجای اول برگشتن

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — بازار اکثرا پایین تر در آسیا در روز سه شنبه به گسترش شیوع کروناویروس پوشیده امید برای بهبود اقتصاد جهانی با وجود یک شبه تجمع در tech سهام تحت فشار قرار دادند که نزدک کامپوزیت به یک رکورد دیگر.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 0.6% به 22,577.65 و کره جنوبی Kospi از دست دستاوردهای اولیه به سقوط 0.4% به 2,180.30. استرالیا S&P/ASX 200 لبه 0.1 درصد کاهش به 6,008.10. هانگ سنگ در هنگ کنگ ریختن 0.5% به 26,376.18 در حالی که شانگهای کامپوزیت به دست آورد 0.8% به 3,359.13.

دولت محرک و امیدوار است برای یک چرخش اقتصادی نگه داشته تمایلات سرمایه گذار, خوش بین, Prakash Sakpal و نیکلاس Mapa ارشد اقتصاددانان در ING گفت: در یک گزارش. اما همه گیر عدم قطعیت هستند بلندی و وضعیت شکننده است.

“سرمایه گذاران همچنان به دنبال گذشته پایدار وانت در عفونت های جدید در بخش جنوبی ایالات متحده آمریکا و همچنین دیگر نقاط جهان مانند اسرائیل اما پایدار هجوم بدبینی گزارش می تواند تغییر احساسات” خود گزارش است.

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است فرستاده مالی درآمد غوطه وری در بسیاری از شرکت های آسیایی از جمله غول صادرکنندگان ژاپنی مانند تویوتا موتور Corp. خود را بهبود است و انتظار نمی رود تا زمانی که در خارج از کشور مصرف میدارد.

روزانه تایید عفونت موارد کاهش یافته و در توکیو بیش از 100 در روزهای اخیر. دولت ژاپن هنوز هم با کنار زدن برای رویدادها و کسب و کار برای باز اجتماعی به تدریج با فاصله گرفتن محدودیت های در محل برای نگه داشتن رشد رفتن.

سود در نظر گرفتن تنظیم سرعت در سه شنبه, پاک کردن مقدار اولیه افزایش منطقه ای معیار که دنبال وال استریت رالی.

یک شبه S&P 500 با افزایش 1.6 درصدی در حال پیگیری دستاوردهای مشابه در اروپا و آسیا را از چنگ بازگشت به درون 6.1 درصد از آن رکورد در ماه فوریه است.

سهام بزرگترین شرکت یک بار دیگر چراغ راه و قدرت اپل و آمازون و دیگر تکنولوژی گرا تیتان کمک بالابر شاخص Nasdaq composite با 2.2% به یک رکورد 10,433.65.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1.8% به 26,287.03. S&P 500 رز 49.71 امتیاز به 3,179.72 برای سوم آن به دست آوردن حداقل 1.5 درصد در پنج روز گذشته.

آنها آخرین شناور حرکت برای بازار که در آن سرمایه گذاران با تمرکز بیشتر بر روی پیشرفت های اخیر در اقتصاد و محرک است که بانک مرکزی و دولت در حال تهیه از روی چقدر درد هنوز باقی مانده است. سرمایه گذاران همچنین در ادامه به گریز از نصب تعدادی از شناخته شده coronavirus عفونت حداقل در حال حاضر.

نگرانی این است که اگر این بیماری همه گیر را نگه می دارد بدتر شدن با نقاط کشش در سراسر ایالات متحده در جنوب و غرب آن می تواند ترساندن خریداران و کسب و کار به دور از هزینه های.

بدترین سناریو برای بازار این است که دولت ها رزومه و مستندات اجرا شده در طول بهار و خفه کردن جوجه بهبود اقتصادی. در هر صورت بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که آن را در سال برای اقتصاد جهانی به بازگشت به سطح خروجی آن را در قبل از همه گیر.

یک گزارش منتشر شده صبح روز دوشنبه نشان داد که ایالات متحده خدمات صنایع جامعی بازگشت به رشد در ماه ژوئن با بسیار قوی تر از انتظار اقتصاددانان بود. آنها همچنین به دنبال گزارش از هفته گذشته که نشان داد کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده بیشتر کارگران از آنها قطع برای دومین ماه متوالی است و ایالات متحده تولید بازگشت به رشد در ماه ژوئن.

معدنچی Freeport-McMoRan شروع به پریدن کرد 10.9 درصد بیشترین افزایش در شاخص S&P 500 پس از آن گفت: خرید و فروش مس و طلا بودند قوی تر در آخرین سه ماهه از آن قبلا پیش بینی شده است.

بزرگ با تکنولوژی گرا شرکت نیز همچنان تسلط خود را در میان انتظارات خود را رشد می تواند رول در تقریبا بدون در نظر گرفتن اقتصاد عملکرد. اپل به دست آورده 2.7% مایکروسافت رز 2.2% و آمازون صعود 5.8 درصد به بالای 3000 $در هر سهم.

اندازه بسیار زیاد این شرکت نیز سهام خود را’ حرکات بسیار بزرگتر نوسان بیش از شاخص های بازار. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شد تا بیشتر از متوسط 0.8%.

برخی از معامله نیز کمک به بلند کردن بازار.

برکشایر هاتاوی رهبری مشهور شکارچی مقرون به صرفه وارن بافت موافقت کرده است به خرید ملک انرژی از عملیات در حال حرکت و ذخیره سازی گاز طبیعی است. برکشایر هاتاوی است که شهرت برای انتظار تا رسیدن به قیمت های جذاب پایین قبل از pouncing خواهد پرداخت حدود 4 میلیارد دلار به صورت نقدی تحت این قرارداد و همچنین فرض کنیم 5.7 میلیارد دلار در بدهی.

برکشایر هاتاوی کلاس B سهام افزایش یافت 2.2%. Dominion انرژی 11% کاهش پیدا کرد. در حالی که اعلام فروش آن نیز گفت: آن و دوک انرژی بودند لغو یک بحث برانگیز 8 میلیارد دلار طبیعی-پروژه خط لوله گاز.

Uber رز 6 درصد و پس از آن گفت: آن را به خرید مواد غذایی-کسب و کار تحویل Postmates برای $2.65 میلیارد دلار سهام. معامله خواهد برابر Postmates با بارگذاری را بارگذاری می خورد واحد.

معیار آمریکا نفت خام از دست داده و 17 سنت افزایش به $40.46 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافت و با 2 سنت افزایش به $40.63 هر بشکه دوشنبه. نفت خام برنت برای تحویل در ماه سپتامبر کاهش یافت و 22 سنت افزایش به $42.88 در هر بشکه رسید.

دلار افزایش به 107.39 ین ژاپن از 107.37 ین. یورو بدون تغییر بود در $1.1309.

___

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de